JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie da się wybrać, obydwie to geniusz.
6
A kto powiedział, że tak rzeczywiście było?
0
Możliwe też, że przespałem ten moment.
0
Aaa, ja chyba w takim razie źle zinterpretowałem tę scenę.
1
Fajna koszula.
0
Jakim cudem ten stwór to samica?
0
Pamiętam jeszcze jego pojedynki z Christianem Olssonem w cyklu Golden League, ależ fruwał.
1
Piękne i jednocześnie niezwykle smutne to zdjęcie z Iniestą...
3
Myślałem, że to była plotka, że tam zagra.
0
Jeśli Griezmann będzie chciał to będziesz mógł zatrzymać sobie co najwyżej jego pamiątkowe zdjęcie, panie Cerezo.
2
jacobFCB
1
Rabiot, bo to zawodnik, który z powodzeniem poradziłby sobie już teraz w pierwszym zespole, bo udowodnił swoją przydatność chociażby w meczach LM, natomiast De Jong to chłopak, który tak naprawdę jeszcze nie wychynął nosa poza Holandię i najpewniej skończy na trybunach albo w Barcie B, patrząc na politykę wprowadzania młodych zawodników w Barcelonie.
0
Z tego co wiem Neurphate to dość wiarygodne źródło informacji.
1
Nie jestem co do tego przekonany.
1
Jeśli chodzi o świństwo to odnosiłem się do komentarza LuisaSalvano. A świństwem było dla mnie wchodzenie na ścieżkę sądową Z Barceloną i domaganie się odszkodowania za zerwanie kontraktu chociaż już wcześniej Neymary dobrze wiedziały, że szykuje się przejście do PSG.
0
Do tej pory i tak wszyscy poza Barcą mogli kupować jak chcieli, więc nie sądzę żeby coś się zmieniło w tej kwestii.
1
Haha, dobre, chociaż ja go akurat lubię ;)
0
Nie znam, podesłałbyś?
0
Real jest w stanie opłacić każdego, pozostaje kwestia dogadania z Neymarem i potem z szejkiem.
1
Posłucham później bo wydaje się, że to może być coś ciekawego bo widzę tutaj inspirację Ludovico Einaudim,
13
Skoro mógł zrobić swoim przyjaciołom świństwo i odejść do PSG, to dlaczego nie może odejść do Realu? Tym bardziej, że między tymi dwoma klubami panują znacznie lepsze stosunki.
1
Wyjaśnij dlaczego uważasz go za Janusza, chętnie poznam Twoją opinię.
1
Czy ewentualna wygrana Les Herbiers daje tej drużynie prawo do gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie?
0
No zobaczymy, obserwuję jeszcze od czasów pierwszego dwumeczu z PSG i chętnie bym go u nas zobaczył, skoro już Valverde zażyczył sobie wysokich zawodników.
0
Pamiętaj, że Francuzowi został tylko rok kontraktu, więc negocjacje nie musiałby być aż tak trudne.
0
Mimo wszystko wolałbym chyba jednak Rabiota, który jest ograny na arenie międzynarodowej zamiast Fabiana. Reszta mi pasuje.
5
I całe szczęście.
2
Skoro kierujesz to czemu nie możesz pojechać w jakieś miejsce, gdzie można coś robić?
7
Idź na piwo, nic tak nie działa na wyostrzenie zmysłów przed maturą z angielskiego jak piwko albo dwa, polecam.
2
A po pół roku tracisz 1/3 wartości tego samochodu.