4

Nie da się wybrać, obydwie to geniusz.

6

A kto powiedział, że tak rzeczywiście było?

0

Możliwe też, że przespałem ten moment.

0

Aaa, ja chyba w takim razie źle zinterpretowałem tę scenę.

1

Fajna koszula.

0

Jakim cudem ten stwór to samica?

0

Pamiętam jeszcze jego pojedynki z Christianem Olssonem w cyklu Golden League, ależ fruwał.

1

Piękne i jednocześnie niezwykle smutne to zdjęcie z Iniestą...

3

Myślałem, że to była plotka, że tam zagra.

0

Jeśli Griezmann będzie chciał to będziesz mógł zatrzymać sobie co najwyżej jego pamiątkowe zdjęcie, panie Cerezo.

2

jacobFCB

1

Rabiot, bo to zawodnik, który z powodzeniem poradziłby sobie już teraz w pierwszym zespole, bo udowodnił swoją przydatność chociażby w meczach LM, natomiast De Jong to chłopak, który tak naprawdę jeszcze nie wychynął nosa poza Holandię i najpewniej skończy na trybunach albo w Barcie B, patrząc na politykę wprowadzania młodych zawodników w Barcelonie.

0

Z tego co wiem Neurphate to dość wiarygodne źródło informacji.

1

Nie jestem co do tego przekonany.

1

Jeśli chodzi o świństwo to odnosiłem się do komentarza LuisaSalvano. A świństwem było dla mnie wchodzenie na ścieżkę sądową Z Barceloną i domaganie się odszkodowania za zerwanie kontraktu chociaż już wcześniej Neymary dobrze wiedziały, że szykuje się przejście do PSG.

0

Do tej pory i tak wszyscy poza Barcą mogli kupować jak chcieli, więc nie sądzę żeby coś się zmieniło w tej kwestii.

1

Haha, dobre, chociaż ja go akurat lubię ;)

0

Nie znam, podesłałbyś?

0

Real jest w stanie opłacić każdego, pozostaje kwestia dogadania z Neymarem i potem z szejkiem.

1

Posłucham później bo wydaje się, że to może być coś ciekawego bo widzę tutaj inspirację Ludovico Einaudim,

13

Skoro mógł zrobić swoim przyjaciołom świństwo i odejść do PSG, to dlaczego nie może odejść do Realu? Tym bardziej, że między tymi dwoma klubami panują znacznie lepsze stosunki.

1

Wyjaśnij dlaczego uważasz go za Janusza, chętnie poznam Twoją opinię.

1

Czy ewentualna wygrana Les Herbiers daje tej drużynie prawo do gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie?

0

No zobaczymy, obserwuję jeszcze od czasów pierwszego dwumeczu z PSG i chętnie bym go u nas zobaczył, skoro już Valverde zażyczył sobie wysokich zawodników.

0

Pamiętaj, że Francuzowi został tylko rok kontraktu, więc negocjacje nie musiałby być aż tak trudne.

0

Mimo wszystko wolałbym chyba jednak Rabiota, który jest ograny na arenie międzynarodowej zamiast Fabiana. Reszta mi pasuje.

5

I całe szczęście.

2

Skoro kierujesz to czemu nie możesz pojechać w jakieś miejsce, gdzie można coś robić?

7

Idź na piwo, nic tak nie działa na wyostrzenie zmysłów przed maturą z angielskiego jak piwko albo dwa, polecam.

2

A po pół roku tracisz 1/3 wartości tego samochodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?