JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jeśli chodzi o rock psychodeliczny na pewno puściłbym to:
Myślę, że taki laik dałby się zahipnotyzować tej muzyce, a przede wszystkim niesamowitemu wykonaniu tej piosenki.
0
Przy To Live Is To Die może też zadecydować czynnik psychologiczny, jako że ta piosenka została napisana w hołdzie dla Burtona, ale co do tekstu to zgadzam się, że Fade To Black to ścisła czołówka.
1
To ja może podam przykład piosenki, która może uchodzić za metalową (zakładając, że takiej osobie chciałoby się całą przesłuchać):
2
Ależ by to była historia, gdyby Iniesta znowu strzelił na mistrzostwach bramkę o podobnym ciężarze gatunkowym jak ta powyżej...
22
Nie.
0
Tomasz Lorek - niesamowita wiedza tenisowa.
2
Lenglet na teraz, De Ligt jako młody zawodnik na przyszłość.
0
Od razu lepiej :)
3
Rób odstępy między newsami, będzie bardziej czytelnie ;)
1
No to przynajmniej nie będzie szukania Messiego na siłę.
4
Jeśli ktoś wynajdzie wehikuł czasu, poproszę info na priv.
Tymczasem dobrej nocy.
0
Ile ma?
0
Czy to prawda, że Milner pobił rekord asyst w LM w jednym sezonie?
5
Wow, wreszcie ktoś kto napisał "w odwodzie" zamiast "w obwodzie".
0
Jako solidny rezerwowy przydałby się na pewno, zwłaszcza, że nie mamy obecnie wielu lewonożnych zawodników.
0
Marsylia w tym sezonie walczy o zwycięstwo w LE więc coś tam jednak znaczy.
0
Skąd taka teza?
4
* A propos ;)
0
Ciekawe jakby się sprawdził w Barcelonie Thauvin. Teraz jest ewidentnie na fali wznoszącej, dzisiaj dołożył kolejne 2 gole i ma już ich na koncie 20 w lidze. Obserwowałem jego grę jeszcze przed nieudaną przygodą w Newcastle i już wtedy miał zadatki na klasowego gracza.
1
Najlepiej pójdź do lekarza, bo ze zdrowiem nie ma żartów.
16
Powiesz do jakiejkolwiek dziewczyny "odjeb się" to dowie się jak bardzo kulturalnym chłopcem jesteś.
0
Wytłumacz im, że to tylko fikcja.
27
Widzę tutaj samych Mistrzów Ironii.
11
Jeśli nie ma to wpływu na Twoje poglądy i potrafisz oddzielić fikcję od rzeczywistości to chyba nie ma problemu.
0
A co trenujesz?
0
Pewnie znowu przegrają.
9
Co za szrot.
0
Szyc podobał mi się w "Wojnie polsko-ruskiej" - potem tylko zapierdzielał w dół równi pochyłej.
5
Bo Szyc, Adamczyk i Karolak mają już zarezerwowane terminy do 2030 roku.
4
Nie da się wybrać, obydwie to geniusz.