1

A jeśli chodzi o rock psychodeliczny na pewno puściłbym to:



Myślę, że taki laik dałby się zahipnotyzować tej muzyce, a przede wszystkim niesamowitemu wykonaniu tej piosenki.

0

Przy To Live Is To Die może też zadecydować czynnik psychologiczny, jako że ta piosenka została napisana w hołdzie dla Burtona, ale co do tekstu to zgadzam się, że Fade To Black to ścisła czołówka.

1

To ja może podam przykład piosenki, która może uchodzić za metalową (zakładając, że takiej osobie chciałoby się całą przesłuchać):

2



Ależ by to była historia, gdyby Iniesta znowu strzelił na mistrzostwach bramkę o podobnym ciężarze gatunkowym jak ta powyżej...

22

Nie.

0

Tomasz Lorek - niesamowita wiedza tenisowa.

2

Lenglet na teraz, De Ligt jako młody zawodnik na przyszłość.

0

Od razu lepiej :)

3

Rób odstępy między newsami, będzie bardziej czytelnie ;)

1

No to przynajmniej nie będzie szukania Messiego na siłę.

4



Jeśli ktoś wynajdzie wehikuł czasu, poproszę info na priv.

Tymczasem dobrej nocy.

0

Ile ma?

0

Czy to prawda, że Milner pobił rekord asyst w LM w jednym sezonie?

5

Wow, wreszcie ktoś kto napisał "w odwodzie" zamiast "w obwodzie".

0

Jako solidny rezerwowy przydałby się na pewno, zwłaszcza, że nie mamy obecnie wielu lewonożnych zawodników.

0

Marsylia w tym sezonie walczy o zwycięstwo w LE więc coś tam jednak znaczy.

0

Skąd taka teza?

4

* A propos ;)

0

Ciekawe jakby się sprawdził w Barcelonie Thauvin. Teraz jest ewidentnie na fali wznoszącej, dzisiaj dołożył kolejne 2 gole i ma już ich na koncie 20 w lidze. Obserwowałem jego grę jeszcze przed nieudaną przygodą w Newcastle i już wtedy miał zadatki na klasowego gracza.

1

Najlepiej pójdź do lekarza, bo ze zdrowiem nie ma żartów.

16

Powiesz do jakiejkolwiek dziewczyny "odjeb się" to dowie się jak bardzo kulturalnym chłopcem jesteś.

0

Wytłumacz im, że to tylko fikcja.

27

Widzę tutaj samych Mistrzów Ironii.

11

Jeśli nie ma to wpływu na Twoje poglądy i potrafisz oddzielić fikcję od rzeczywistości to chyba nie ma problemu.

0

A co trenujesz?

0

Pewnie znowu przegrają.

9

Co za szrot.

0

Szyc podobał mi się w "Wojnie polsko-ruskiej" - potem tylko zapierdzielał w dół równi pochyłej.

5

Bo Szyc, Adamczyk i Karolak mają już zarezerwowane terminy do 2030 roku.

4

Nie da się wybrać, obydwie to geniusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?