JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie trzeba być Tsubasą żeby stwierdzić, że to co najmniej kontrowersyjna decyzja.
10
Według Ciebie brak powołania dla Sane to dobra decyzja?
1
Nie rozumiem tego traktowania Japończyków jak chłopców do bicia.
0
Przez chwilę zwątpiłem :)
0
Ten komentarz miał być zaadresowany do mnie?
5
To Ty napisałeś, że zwierzęta są po to żeby je zabić i zjeść.
4
Nie zauważyłem żeby ktoś zjadł tę fokę.
0
Nie wiem co się stało, ale podzielam Twoje zdanie.
1
To proste: wokal, instrumenty i tekst na najwyższym poziomie.
0
Bardzo kibicuję Schwartzmanowi, bo jako jeden z nielicznych spośród czołówki nie jest wysoki i bardzo podoba mi się jego tenis.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTUzMzY4NjMwMDqJUDtgG1rqfLRmUlE%3D&kind=MAIN
0
Wątpię żeby przyszedł jednocześnie i Thiago i Griezmann, zwłaszcza, że jeszcze ma przyjść stoper.
1
*podatny na kontuzje.
0
Będzie super mecz, mam nadzieję, że Verdasco wygra.
0
Czyli pewnie Pouille. Uważam, że Francuz miałby spore szanse na wyeliminowanie Djoko.
0
na kogo może trafić w 4?
0
Mając w nogach tyle godzin spędzonych na korcie ciężko będzie mu daleko zajść w turnieju.
0
Wiadomo, że ziemia to nie jest nawierzchnia Dimitrova, ale liczyłem że minimum jednego seta wygra... A Djokovicia nie ruszałem, bo to wielka niewiadoma.
0
Na grillu nie tylko mięso można przyrządzić ;)
0
No i Verdasco dość łatwo wygrał z Dimitrovem wtapiając mi kupon (+3,5 seta).
0
Tu nie ma co rozumieć, fejk i tyle.
1
Lajović ostatnio prezentował naprawdę dobrą grę w turniejach poprzedzających RG i przez chwilę nawet myślałem, czy na niego nie postawić. Zobaczymy, czy wytrzyma do końca.
0
Żebyś się nie zdziwił. Pod względem siłowym, kondycyjnym i szybkościowym nie mamy z nimi szans. Jedynie pod względem taktycznym mamy nad nimi przewagę. Do tego należy się liczyć z ostrą grą z ich strony.
0
Lewandowski Polsce też całego meczu nie ugra ;)
0
Nigdy nie miałem problemów z poprawną pisownią, natomiast nie mogę zrozumieć faktu, że ktoś poprawiający błędy jest napiętnowany, a ktoś kto te błędy propaguje jest chwalony.
1
Oczy krwawią, kiedy patrzę jak ludzie nie potrafią poprawnie komunikować się w języku polskim.
0
Po prostu nie wiem co było złego w grze "za Enrique" - wygraliśmy naprawdę sporo trofeów, więc tak naprawdę ciężko tu się do czegoś przyczepić. Co do Rakiticia, to potrzebujemy zawodnika od czarnej roboty i Chrowat bardzo dobrze wywiązuje się z tego zadania.
0
Czyli znowu będziemy wygrywać tryplety? Wchodzę w to.
1
Nie gram na co dzień w strzelanki, ale na tę produkcję może się skuszę.
1
Xavi i Iniesta to byli wyjątkowi zawodnicy, nie wierzę, że ktokolwiek będzie w stanie grać tak jak oni.