2

Nie trzeba być Tsubasą żeby stwierdzić, że to co najmniej kontrowersyjna decyzja.

10

Według Ciebie brak powołania dla Sane to dobra decyzja?

1

Nie rozumiem tego traktowania Japończyków jak chłopców do bicia.

0

Przez chwilę zwątpiłem :)

0

Ten komentarz miał być zaadresowany do mnie?

5

To Ty napisałeś, że zwierzęta są po to żeby je zabić i zjeść.

4

Nie zauważyłem żeby ktoś zjadł tę fokę.

0

Nie wiem co się stało, ale podzielam Twoje zdanie.

1

To proste: wokal, instrumenty i tekst na najwyższym poziomie.

0

Bardzo kibicuję Schwartzmanowi, bo jako jeden z nielicznych spośród czołówki nie jest wysoki i bardzo podoba mi się jego tenis.

0

Wątpię żeby przyszedł jednocześnie i Thiago i Griezmann, zwłaszcza, że jeszcze ma przyjść stoper.

1

*podatny na kontuzje.

0

Będzie super mecz, mam nadzieję, że Verdasco wygra.

0

Czyli pewnie Pouille. Uważam, że Francuz miałby spore szanse na wyeliminowanie Djoko.

0

na kogo może trafić w 4?

0

Mając w nogach tyle godzin spędzonych na korcie ciężko będzie mu daleko zajść w turnieju.

0

Wiadomo, że ziemia to nie jest nawierzchnia Dimitrova, ale liczyłem że minimum jednego seta wygra... A Djokovicia nie ruszałem, bo to wielka niewiadoma.

0

Na grillu nie tylko mięso można przyrządzić ;)

0

No i Verdasco dość łatwo wygrał z Dimitrovem wtapiając mi kupon (+3,5 seta).

0

Tu nie ma co rozumieć, fejk i tyle.

1

Lajović ostatnio prezentował naprawdę dobrą grę w turniejach poprzedzających RG i przez chwilę nawet myślałem, czy na niego nie postawić. Zobaczymy, czy wytrzyma do końca.

0

Żebyś się nie zdziwił. Pod względem siłowym, kondycyjnym i szybkościowym nie mamy z nimi szans. Jedynie pod względem taktycznym mamy nad nimi przewagę. Do tego należy się liczyć z ostrą grą z ich strony.

0

Lewandowski Polsce też całego meczu nie ugra ;)

0

Nigdy nie miałem problemów z poprawną pisownią, natomiast nie mogę zrozumieć faktu, że ktoś poprawiający błędy jest napiętnowany, a ktoś kto te błędy propaguje jest chwalony.

1

Oczy krwawią, kiedy patrzę jak ludzie nie potrafią poprawnie komunikować się w języku polskim.

0

Po prostu nie wiem co było złego w grze "za Enrique" - wygraliśmy naprawdę sporo trofeów, więc tak naprawdę ciężko tu się do czegoś przyczepić. Co do Rakiticia, to potrzebujemy zawodnika od czarnej roboty i Chrowat bardzo dobrze wywiązuje się z tego zadania.

0

Czyli znowu będziemy wygrywać tryplety? Wchodzę w to.

1

Nie gram na co dzień w strzelanki, ale na tę produkcję może się skuszę.

1

Xavi i Iniesta to byli wyjątkowi zawodnicy, nie wierzę, że ktokolwiek będzie w stanie grać tak jak oni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?