0

Gdyby Sanches był tak dobry jak twierdzisz to zgłosiłby się po niego lepszy klub niż Swansea.

0

Ty nazywasz to desperacją, ja niskim ryzykiem (mniejszy kurs łączny + większa kwota zakładu = większa szansa na sensowną wygraną). A nowego Xaviego można szukać w La Masii, niekoniecznie w Swansea.

9

W żadnym momencie nie poczułem się urażony Twoim komentarzem, bo zwyczajnie nie biorę go na poważnie. Marzenie o ściągnięciu młodego zawodnika, który za szybko został wrzucony na głęboką wodę, do klubu (Barcelona), w którym młodzi zawodnicy dostają znikome szanse na grę od trenera, licząc że nagle rozbłyśnie pełnym blaskiem, to desperacja granicząca z naiwnością.

11

wyzywa od zaślepieńców, ale jednocześnie stosuje grzecznościową formę "Wasza" - czy mamy do czynienia z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi?

0

Może jakimś cudem Delpo urwie seta, ale nie nastawiałbym się na niespodziankę w tym meczu.

0

Ech, a liczyłem na niego, że pokaże się z dobrej strony, a tu taki pech...

0

Vicente Guaita, Tim Krul, Diego Alves.

5

Perin jest Włochem więc automatycznie Szczęsny ława.

1

Grosicki urodził się w 1988 roku :)

5

Bardzo ładnie wszystko opisałeś, pamiętam Twoje początki z publikowaniem newsów i trochę niezdarnie to wyglądało, ale teraz naprawdę przyjemnie się to czyta :)

0

Kiedy jest wilgotno piłki stają się cięższe przez co trudniej nadać im rotacji, a to właśnie rotacja jest główną bronią Nadala.

2

Nadal powinien sobie poradzić bez większych problemów, za to ciekawy jestem jak zaprezentuje się Cecchinato.

1

Mówiąc jeszcze bardziej poważnie, zawartość większości koncernowych piw to chemiczne szczyny nie mające nic wspólnego z piwem.

Niestety.

1

Masakra... Wiedziałem, że ta przerwa nie przyniesie niczego dobrego.

0

do obejrzenia wieczorem :)

0

Podsumowując: jeśli miałby przyjść ktoś do pomocy to wolałbym żeby to był Thiago niż Eriksen, głównie ze względu na cenę i przy okazji pojawiłoby się miejsce na ławce dla któregoś z wychowanków.

0

Zgoda, ale w ostatnich latach pauzował co raz mniej.

5

Nieważne dla Ciebie, ale dla klubu to jednak ma dość duże znaczenie.

0

Sezon to nie tylko Bundesliga, ale również LM i Puchar Niemiec :)

4

Każdy może złapać kontuzję w dowolnym momencie. Nie każdy wychowanek to talent na miarę Busquetsa czy Pedro.

Z Aleną i Arthurem po puchary - przy całej mojej sympatii dla tych zawodników jakoś tego nie widzę.

0

Ja nie obliczyłem, takie są statystyki :)

Kontuzje na drugiej stronie to już przeszłość, teraz nie łapie już tak wiele urazów i dlatego uważam, że byłby dla nas znaczącym wzmocnieniem.

11

Kto napisał, że Thiago jest lepszy?

0

Jakoś te kontuzje nie przeszkodziły Thiago rozegrać w Bayernie 150 meczów w ciągu 5 sezonów. I teraz nagle, po 5 latach, Bayern budzi się i stwierdza, że Thiago jest podatny na kontuzje i go sprzedaje? Trochę naciągana teoria. A z tym robieniem interesów to też nie przesadzajmy, bo kogo udało im się drogo sprzedać?

0

Stare, ale lubię.

0

Po prostu niepotrzebnie węszysz jakiś podstęp w ewentualnej sprzedaży Thiago przez Bayern :)

6

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

A o moją piłkarską wiedzę nie musisz się martwić.

0

Może i robi lepiej, ale na sukcesy sportowe niezbyt się to przekłada.

10

Jakiego dobrego młodego rozgrywającego, który z marszu wskoczy do pierwszego zespołu kupisz za 60 mln EUR?

0

Jakoś w przypadku Douglasa Costy dali ciała. Może po prostu Thiago nie pasuje do koncepcji w jednym zespole z Jamesem?

17

Za to nie mamy deficytu LO w Barcelonie B. Cucurella lub Miranda spokojnie mogliby pełnić rolę zmiennika dla Alby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?