JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Sanches był tak dobry jak twierdzisz to zgłosiłby się po niego lepszy klub niż Swansea.
0
Ty nazywasz to desperacją, ja niskim ryzykiem (mniejszy kurs łączny + większa kwota zakładu = większa szansa na sensowną wygraną). A nowego Xaviego można szukać w La Masii, niekoniecznie w Swansea.
9
W żadnym momencie nie poczułem się urażony Twoim komentarzem, bo zwyczajnie nie biorę go na poważnie. Marzenie o ściągnięciu młodego zawodnika, który za szybko został wrzucony na głęboką wodę, do klubu (Barcelona), w którym młodzi zawodnicy dostają znikome szanse na grę od trenera, licząc że nagle rozbłyśnie pełnym blaskiem, to desperacja granicząca z naiwnością.
11
wyzywa od zaślepieńców, ale jednocześnie stosuje grzecznościową formę "Wasza" - czy mamy do czynienia z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi?
0
Może jakimś cudem Delpo urwie seta, ale nie nastawiałbym się na niespodziankę w tym meczu.
0
Ech, a liczyłem na niego, że pokaże się z dobrej strony, a tu taki pech...
0
Vicente Guaita, Tim Krul, Diego Alves.
5
Perin jest Włochem więc automatycznie Szczęsny ława.
1
Grosicki urodził się w 1988 roku :)
5
Bardzo ładnie wszystko opisałeś, pamiętam Twoje początki z publikowaniem newsów i trochę niezdarnie to wyglądało, ale teraz naprawdę przyjemnie się to czyta :)
0
Kiedy jest wilgotno piłki stają się cięższe przez co trudniej nadać im rotacji, a to właśnie rotacja jest główną bronią Nadala.
2
Nadal powinien sobie poradzić bez większych problemów, za to ciekawy jestem jak zaprezentuje się Cecchinato.
1
Mówiąc jeszcze bardziej poważnie, zawartość większości koncernowych piw to chemiczne szczyny nie mające nic wspólnego z piwem.
Niestety.
1
Masakra... Wiedziałem, że ta przerwa nie przyniesie niczego dobrego.
0
do obejrzenia wieczorem :)
0
Podsumowując: jeśli miałby przyjść ktoś do pomocy to wolałbym żeby to był Thiago niż Eriksen, głównie ze względu na cenę i przy okazji pojawiłoby się miejsce na ławce dla któregoś z wychowanków.
0
Zgoda, ale w ostatnich latach pauzował co raz mniej.
5
Nieważne dla Ciebie, ale dla klubu to jednak ma dość duże znaczenie.
0
Sezon to nie tylko Bundesliga, ale również LM i Puchar Niemiec :)
4
Każdy może złapać kontuzję w dowolnym momencie. Nie każdy wychowanek to talent na miarę Busquetsa czy Pedro.
Z Aleną i Arthurem po puchary - przy całej mojej sympatii dla tych zawodników jakoś tego nie widzę.
0
Ja nie obliczyłem, takie są statystyki :)
Kontuzje na drugiej stronie to już przeszłość, teraz nie łapie już tak wiele urazów i dlatego uważam, że byłby dla nas znaczącym wzmocnieniem.
11
Kto napisał, że Thiago jest lepszy?
0
Jakoś te kontuzje nie przeszkodziły Thiago rozegrać w Bayernie 150 meczów w ciągu 5 sezonów. I teraz nagle, po 5 latach, Bayern budzi się i stwierdza, że Thiago jest podatny na kontuzje i go sprzedaje? Trochę naciągana teoria. A z tym robieniem interesów to też nie przesadzajmy, bo kogo udało im się drogo sprzedać?
0
Stare, ale lubię.
0
Po prostu niepotrzebnie węszysz jakiś podstęp w ewentualnej sprzedaży Thiago przez Bayern :)
6
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
A o moją piłkarską wiedzę nie musisz się martwić.
0
Może i robi lepiej, ale na sukcesy sportowe niezbyt się to przekłada.
10
Jakiego dobrego młodego rozgrywającego, który z marszu wskoczy do pierwszego zespołu kupisz za 60 mln EUR?
0
Jakoś w przypadku Douglasa Costy dali ciała. Może po prostu Thiago nie pasuje do koncepcji w jednym zespole z Jamesem?
17
Za to nie mamy deficytu LO w Barcelonie B. Cucurella lub Miranda spokojnie mogliby pełnić rolę zmiennika dla Alby.