0

Byle kto nie zostaje najlepszym piłkarzem na Euro.

0

W końcówce sezonu w ogóle nie grał.

6

Niestety, miałem nieprzyjemność przeczytać tego posta... muszę iść się przewietrzyć po tych herezjach.

0

Przecież on nawet nie jest podstawowym bramkarzem w RSSS.

0

W sumie ten brak Icardiego aż tak mnie nie boli, bo w kadrze ani razu nie błysnął i wydaje się, że nie ma tej chemii między nim a pozostałymi zawodnikami Albicelestes. Trochę szkoda, że nie wziął Martineza bo przydałaby się taka młoda perełka jako zaskoczenie.

1

Rulli w tym sezonie zaliczył duży regres.

0

Kiedy to było, ostatnio Morata kopie się po czole i nikt przy zdrowych zmysłach na mundial by go nie zabrał.

0

Jest Rodrigo i przede wszystkim Aspas. Ewentualnie jednak Costa by się przydał bo w reprezentacji nie jest aż tak dziki.

0

Nie wziąłbym ani Costy ani Moraty.

1

Kwalifikacje to zupełnie inna bajka, Argentyna też prawie została wyeliminowana, więc nie brałbym tego aż tak pod uwagę.

1

Odważnie. Moim zdaniem Kolumbia i Senegal to pewniaki do wyjścia z grupy.

0

Moim zdaniem też grał kiepsko, zamiast do środka, schodził do linii bocznej i potem ratował się wrzutkami albo odegraniem do tyłu. To nie jest piłkarz stworzony do ataku pozycyjnego.

24

Nie dało się nie uronić łez, nawet nie próbowałem ich powstrzymać.

3

Nie słuchaj krytyków, super kolekcja.

0

Jest już transmisja na eleven? Na którym kanale ma być?

0

Nieźli polscy kadrowicze postrzelali: Kownacki, Milik i Teodorczyk z bramkami :)

0

Jest już rezerwowa lista Hiszpanii na mundial?

5

Carvajal w tym sezonie grał piach, jak już zdarzyło mu się pojawić na murawie.

3

Mogę się mylić, ale Anglicy raczej nie mają podobnych skojarzeń jak Twoje.

0

Husky, collie, labrador, shiba inu, owczarek niemiecki.

0

Owszem, i za to ich cenię. Ale i tak Serie A to dla mnie w większości liga najemników.

9

Przecież nikt go nie prosił żeby to wrzucił, on sam to zamieścił bo chciał się podzielić tym wzruszającym wydarzeniem z osobami, które nie miały okazji śledzić tego na żywo - Twoje porównanie jest chybione. Nie wiem co w tym dziwnego, że ludzie się wzruszają. Jeśli ktoś jest chociaż w niewielkim stopniu wrażliwy i posiada chociaż trochę rozwiniętą inteligencję emocjonalną to potrafi wczuć się w sytuację osób, które płaczą ze wzruszenia i tym samym również wyzwolić w sobie takie uczucie. Nie rozumiem co w tym złego.

1

Del Piero grywał jeszcze w Australii i w Indiach. Mi Serie A od zawsze kojarzy się z najemnikami - Zlatan, Inzaghi, Vieri, Bonucci, Cassano, itp.

2

Nie jest źle, chociaż tęsknię za szerokimi pasami.

0

Coś tam dało się złapać po hiszpańsku.

1

Gracias from Poland, bo potem wyłączyłem czata :)

2

Kim był gość z brodą siedzący koło siostry Andresa, bo twarz znajoma ale nie mogłem skojarzyć.

1

Widziałem Twój wpis na czacie :)

0

Koniec?

0

Twoja przeglądarka nie rozpoznaje obecnie żadnego z dostępnychprogramów video - jak sobie poradzić z tym problemem? Korzystam z Mozilli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?