JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byle kto nie zostaje najlepszym piłkarzem na Euro.
0
W końcówce sezonu w ogóle nie grał.
6
Niestety, miałem nieprzyjemność przeczytać tego posta... muszę iść się przewietrzyć po tych herezjach.
0
Przecież on nawet nie jest podstawowym bramkarzem w RSSS.
0
W sumie ten brak Icardiego aż tak mnie nie boli, bo w kadrze ani razu nie błysnął i wydaje się, że nie ma tej chemii między nim a pozostałymi zawodnikami Albicelestes. Trochę szkoda, że nie wziął Martineza bo przydałaby się taka młoda perełka jako zaskoczenie.
1
Rulli w tym sezonie zaliczył duży regres.
0
Kiedy to było, ostatnio Morata kopie się po czole i nikt przy zdrowych zmysłach na mundial by go nie zabrał.
0
Jest Rodrigo i przede wszystkim Aspas. Ewentualnie jednak Costa by się przydał bo w reprezentacji nie jest aż tak dziki.
0
Nie wziąłbym ani Costy ani Moraty.
1
Kwalifikacje to zupełnie inna bajka, Argentyna też prawie została wyeliminowana, więc nie brałbym tego aż tak pod uwagę.
1
Odważnie. Moim zdaniem Kolumbia i Senegal to pewniaki do wyjścia z grupy.
0
Moim zdaniem też grał kiepsko, zamiast do środka, schodził do linii bocznej i potem ratował się wrzutkami albo odegraniem do tyłu. To nie jest piłkarz stworzony do ataku pozycyjnego.
24
Nie dało się nie uronić łez, nawet nie próbowałem ich powstrzymać.
3
Nie słuchaj krytyków, super kolekcja.
0
Jest już transmisja na eleven? Na którym kanale ma być?
0
Nieźli polscy kadrowicze postrzelali: Kownacki, Milik i Teodorczyk z bramkami :)
0
Jest już rezerwowa lista Hiszpanii na mundial?
5
Carvajal w tym sezonie grał piach, jak już zdarzyło mu się pojawić na murawie.
3
Mogę się mylić, ale Anglicy raczej nie mają podobnych skojarzeń jak Twoje.
0
Husky, collie, labrador, shiba inu, owczarek niemiecki.
0
Owszem, i za to ich cenię. Ale i tak Serie A to dla mnie w większości liga najemników.
9
Przecież nikt go nie prosił żeby to wrzucił, on sam to zamieścił bo chciał się podzielić tym wzruszającym wydarzeniem z osobami, które nie miały okazji śledzić tego na żywo - Twoje porównanie jest chybione. Nie wiem co w tym dziwnego, że ludzie się wzruszają. Jeśli ktoś jest chociaż w niewielkim stopniu wrażliwy i posiada chociaż trochę rozwiniętą inteligencję emocjonalną to potrafi wczuć się w sytuację osób, które płaczą ze wzruszenia i tym samym również wyzwolić w sobie takie uczucie. Nie rozumiem co w tym złego.
1
Del Piero grywał jeszcze w Australii i w Indiach. Mi Serie A od zawsze kojarzy się z najemnikami - Zlatan, Inzaghi, Vieri, Bonucci, Cassano, itp.
2
Nie jest źle, chociaż tęsknię za szerokimi pasami.
0
Coś tam dało się złapać po hiszpańsku.
1
Gracias from Poland, bo potem wyłączyłem czata :)
2
Kim był gość z brodą siedzący koło siostry Andresa, bo twarz znajoma ale nie mogłem skojarzyć.
1
Widziałem Twój wpis na czacie :)
0
Koniec?
0
Twoja przeglądarka nie rozpoznaje obecnie żadnego z dostępnychprogramów video - jak sobie poradzić z tym problemem? Korzystam z Mozilli.