JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Głównym zadaniem Rakiticia nie jest rozgrywanie piłki. Z pomocników, których wymieniłeś tylko Busquets może grać jako defensywny pomocnik. Jak sobie wyobrażasz grę pięcioma zawodnikami (3 napastników + 2 pomocników), którzy nie mają pojęcia o grze defensywnej?
0
Higuainowi to ktoś powinien nogi połamać przed mundialem żeby nań nie pojechał.
2
Rakitić zanotował jeden z najlepszych sezonów w karierze, więc nie wiem o czym piszesz. Busquets był pod formą, ale nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego. Ja rozumiem, że najlepiej jakby w pomocy grał Coutinho, Eriksen i Thiago, ale niestety musi być też ktoś o umiejętnościach defensywnych.
4
Nie wiem, czy Sampaoli ma jakikolwiek pomysł na kadrę poza graniem na Messiego.
2
Nie zapomnij zabrać swoich rzeczy ;)
1
Z pewnością tak by było.
17
Co jest złego w tej pomocy, bo nie rozumiem?
2
Płaczesz jakby Eriksen już był w Realu.
1
Z niewolnika nie ma pracownika, będzie chciał to odejdzie i tyle.
0
Jak kupią to uwierzę.
0
Sądzisz, że Barcelonie uda się wynegocjować więcej? :)
0
Nie wszystkie uważam za dobre, ale sporo powchodziło.
0
Marlon 5, Munir 10, Deulofeu 10, Rafinha 30 - na więcej bym nie liczył, a tą rzekomą ofertę West Hamu za Marlona opiewającą na 20 mln EUR włożyłbym między bajki.
0
Gdybym nie miał to grałbym hokeje, koszykówki i inne losowe sporty.
0
Presezon z pierwszym zespołem, a później wypożyczenie do którejś z drużyn la Liga - to byłby idealny scenariusz.
0
Nie ma reguły, zawsze może nie wejść. Im mniej meczów tym jednak większa szansa, że wejdzie.
8
Wchodzę po dłuższej przerwie na Fortunę, a tam miła niespodzianka:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NTMxNjEzMzIwMDodJqiNTXW%2FMlp5gJM%3D&kind=MAIN
W ogóle zapomniałem o tym kuponie i myślałem, że mam 0 na koncie :)
0
Teraz jeszcze nie, ale sprzedaż za rok byłaby dobrym pomysłem.
8
Hurkacz wygrywa mecz pierwszej rundy RG, świetny występ młodego Polaka.
1
Lemar w tym sezonie był słaby, zdziwiłem się, że w ogóle dostał powołanie.
0
Może woskowanie?
2
Podejrzewam, że nie stać by ich było nawet na samego Munira.
0
Dzisiaj o 20 mecz przyjaźni: Kosowo - Albania ;)
2
A potem wracają do Hiszpanii z podkulonym ogonem.
2
Nie, to działa tak, że klub który kupuje zawodnika musi zapłacić jego macierzystemu klubowi. Tak mi się wydaje.
0
Dzumhura nie ruszam raczej, ale zobaczę jeszcze. Może postawię stówkę i coś tam się uzbiera.
0
Cuevas z Bedene pewnie wejdzie, przewiduję 5 setów. Co do kobiet to wszystko jest możliwe, jak zawsze.
0
No i jest set dla Polaka.
1
Jest transmisja na którymś z Polsatów?
0
Szykuje się gładki set, oby tak dalej.