1

Głównym zadaniem Rakiticia nie jest rozgrywanie piłki. Z pomocników, których wymieniłeś tylko Busquets może grać jako defensywny pomocnik. Jak sobie wyobrażasz grę pięcioma zawodnikami (3 napastników + 2 pomocników), którzy nie mają pojęcia o grze defensywnej?

0

Higuainowi to ktoś powinien nogi połamać przed mundialem żeby nań nie pojechał.

2

Rakitić zanotował jeden z najlepszych sezonów w karierze, więc nie wiem o czym piszesz. Busquets był pod formą, ale nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego. Ja rozumiem, że najlepiej jakby w pomocy grał Coutinho, Eriksen i Thiago, ale niestety musi być też ktoś o umiejętnościach defensywnych.

4

Nie wiem, czy Sampaoli ma jakikolwiek pomysł na kadrę poza graniem na Messiego.

2

Nie zapomnij zabrać swoich rzeczy ;)

1

Z pewnością tak by było.

17

Co jest złego w tej pomocy, bo nie rozumiem?

2

Płaczesz jakby Eriksen już był w Realu.

1

Z niewolnika nie ma pracownika, będzie chciał to odejdzie i tyle.

0

Jak kupią to uwierzę.

0

Sądzisz, że Barcelonie uda się wynegocjować więcej? :)

0

Nie wszystkie uważam za dobre, ale sporo powchodziło.

0

Marlon 5, Munir 10, Deulofeu 10, Rafinha 30 - na więcej bym nie liczył, a tą rzekomą ofertę West Hamu za Marlona opiewającą na 20 mln EUR włożyłbym między bajki.

0

Gdybym nie miał to grałbym hokeje, koszykówki i inne losowe sporty.

0

Presezon z pierwszym zespołem, a później wypożyczenie do którejś z drużyn la Liga - to byłby idealny scenariusz.

0

Nie ma reguły, zawsze może nie wejść. Im mniej meczów tym jednak większa szansa, że wejdzie.

8

Wchodzę po dłuższej przerwie na Fortunę, a tam miła niespodzianka:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NTMxNjEzMzIwMDodJqiNTXW%2FMlp5gJM%3D&kind=MAIN

W ogóle zapomniałem o tym kuponie i myślałem, że mam 0 na koncie :)

0

Teraz jeszcze nie, ale sprzedaż za rok byłaby dobrym pomysłem.

8

Hurkacz wygrywa mecz pierwszej rundy RG, świetny występ młodego Polaka.

1

Lemar w tym sezonie był słaby, zdziwiłem się, że w ogóle dostał powołanie.

0

Może woskowanie?

2

Podejrzewam, że nie stać by ich było nawet na samego Munira.

0

Dzisiaj o 20 mecz przyjaźni: Kosowo - Albania ;)

2

A potem wracają do Hiszpanii z podkulonym ogonem.

2

Nie, to działa tak, że klub który kupuje zawodnika musi zapłacić jego macierzystemu klubowi. Tak mi się wydaje.

0

Dzumhura nie ruszam raczej, ale zobaczę jeszcze. Może postawię stówkę i coś tam się uzbiera.

0

Cuevas z Bedene pewnie wejdzie, przewiduję 5 setów. Co do kobiet to wszystko jest możliwe, jak zawsze.

0

No i jest set dla Polaka.

1

Jest transmisja na którymś z Polsatów?

0

Szykuje się gładki set, oby tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?