JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie będzie transmisja z pożegnania Andresa?
2
Giba, Kuerten, Senna, Coelho, Fittipaldi
0
Odsyłam do mojego najlepiej ocenianego komentarza.
1
Pomyliło Ci się z Lorenzim ;)
0
Ja też czasem chcę napisać coś głupiego, a co!
0
Tylko Digne.
0
Domenech dobierający skład według faz księżyca i ruchów ciał astralnych przebija go o kilka długości.
Aczkolwiek Lacazette spokojnie mógłby zagrać w miejsce Lemara, który nie miał tak wybitnego sezonu jak poprzedni.
2
Jego decyzja, nie każdy musi grać całe życie w Barcelonie.
0
Każdy dźwięk można zmiksować w taki sposób żeby można było usłyszeć to co chciał twórca, ale chyba nie o to chodzi w tym konkretnym przykładzie ;)
5
Nie wiem jakim cudem można słyszeć tutaj Yanny, kiedy wyrażnie słychać L i R.
0
Niestety, w cenie benzyny w Polsce największy udział ma podatek. Pod względem procentowym podatek ten jest zdaje się najwyższy na świecie.
1
żartowniś
1
Denerwują mnie osoby, które je robią.
0
Wszyscy oprócz kontuzjowanych.
3
*Maxi Lopezem, Rozdriguez grał w Atleti
13
Całemu światu nie, ale jeśli pomógłby choć jednej osobie to już jest coś.
3
Mi tak wyskoczyła w 2 dzień świąt i też na centymetry między nią a drzewem poszedłem. Trzeba mocno uważać, bo często po jednej przebiega kolejna, tak jak w Twoim przypadku.
0
Dlaczego odszedł?
1
Właśnie tak zrobię, podzielę się opinią jak już dostanę raport.
1
Czy korzystał ktoś z usług firmy Autotesto? Jak wrażenia?
5
Jedyne co w niej naturalne to ten sweter zrobiony z trawnika.
24
Raczej trudno było przewidzieć, że Levante strzeli nam 5 bramek.
1
Sakho i Ben Arfa nie mają szans na powołanie.
1
Mega! Słyszałem o nich, ale sądziłem że grają takie rzeczy.
0
Nawet da się tego posłuchać!
0
Którą? :)
1
Skrzypce nie muszą być nudne:
0
Haha, niezłe klimaty
1
Duży plus za Sufjana, zresztą reszta utwór też bardzo fajna.
1
Czasami puszczam to znajomym, którzy na hasło: Black Sabbath spodziewają się nieartykułowanych wrzasków ;)