JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna i Hiszpania.
5
Lepszy on niż 2 razy droższy Eriksen.
0
Bono
0
Digne na pewno nie jest warty 30 mln EUR, zresztą nawet jeśli daje się piłkarza w rozliczeniu to i tak trzeba zapłacić trochę więcej niż wynosi teoretyczna wartość piłkarza.
2
Szkoda, że to tylko Sport, ale taka oferta za Thiago to marzenie.
1
Przecinki w niewłaściwych, miejscach :)
0
Teoretycznie przerwa powinna podziałać na korzyść Nadala, ale mam nadzieję, że Schwartzman zachowa zimną krew i koncentrację.
0
Nie jest zdarty, do tej pory nie oddał ani jednego seta w tegorocznym turnieju.
Chodzi mi o to, że Schwartzman rozgrywa kapitalny mecz, a komentatorzy bardziej szukają przyczyny w słabej dyspozycji Nadala niż w bardzo dobrej grze Diego.
0
To jest zdaje się Lech Sidor, generalnie bardzo dobry komentator z dużą wiedzą, ale dzisiaj coś chyba nie ma dobrego dnia bo pieprzy jak potłuczony.
0
Właśnie przerwali bo zaczęło padać.
2
Denerwuje mnie to umniejszanie bardzo dobrej gry Schwartzmana i usprawiedliwianie Nadala. Jest przełamanie dla Argentyńczyka i oby to był pierwszy krok ku zwycięstwu w drugim secie.
1
Tylko 5 transferów, rzeczywiście mało.
5
Nie chce, zawołali taką cenę żeby odstraszyć potencjalnych nabywców.
1
Jak się bawić to się bawić, drzwi wy okna wstawić.
0
Ja dostałem.
19
To jakiś żart z tym Vallejo? Przecież on grał śladowe ilości minut w tym sezonie.
1
Bardzo dobrze :)
0
Jakby co, to kurier już był i przyniósł mi koszulkę :)
0
Chciałbym żeby to było takie proste :)
1
Co ma transfermarkt do negocjacji transferowych?
0
A nie zamawiałeś przypadkiem koszulki Iniesty z FCBarca.com, bo ja też dzisiaj takiego maila dostałem.
Edit: smsa, maila nie wiem czy dostałem, bo nie mogę teraz sprawdzić poczty.
2
Nie miałbym nic przeciwko Thiago. Na pewno byłby tańszą opcją niż Duńczyk i być może udałoby się jeszcze ściągnąć Griezmanna.
0
Burnos
0
W takim razie kogo widzisz jako rozgrywającego w Barcelonie?
0
Zdrowia, Carles! Wróć silniejszy!
0
Co za pech... Ciekawe ile będzie pauzował
0
"hahahah powiedział "pijemy" - ale z nich pijaki!!!!!!111" - śmiechom i żartom nie było końca.
0
No i jest Trezeguet.
3
No to pograne.
0
Nie żartuj, że tak późno...