0

Argentyna i Hiszpania.

5

Lepszy on niż 2 razy droższy Eriksen.

0

Bono

0

Digne na pewno nie jest warty 30 mln EUR, zresztą nawet jeśli daje się piłkarza w rozliczeniu to i tak trzeba zapłacić trochę więcej niż wynosi teoretyczna wartość piłkarza.

2

Szkoda, że to tylko Sport, ale taka oferta za Thiago to marzenie.

1

Przecinki w niewłaściwych, miejscach :)

0

Teoretycznie przerwa powinna podziałać na korzyść Nadala, ale mam nadzieję, że Schwartzman zachowa zimną krew i koncentrację.

0

Nie jest zdarty, do tej pory nie oddał ani jednego seta w tegorocznym turnieju.

Chodzi mi o to, że Schwartzman rozgrywa kapitalny mecz, a komentatorzy bardziej szukają przyczyny w słabej dyspozycji Nadala niż w bardzo dobrej grze Diego.

0

To jest zdaje się Lech Sidor, generalnie bardzo dobry komentator z dużą wiedzą, ale dzisiaj coś chyba nie ma dobrego dnia bo pieprzy jak potłuczony.

0

Właśnie przerwali bo zaczęło padać.

2

Denerwuje mnie to umniejszanie bardzo dobrej gry Schwartzmana i usprawiedliwianie Nadala. Jest przełamanie dla Argentyńczyka i oby to był pierwszy krok ku zwycięstwu w drugim secie.

1

Tylko 5 transferów, rzeczywiście mało.

5

Nie chce, zawołali taką cenę żeby odstraszyć potencjalnych nabywców.

1

Jak się bawić to się bawić, drzwi wy okna wstawić.

0

Ja dostałem.

19

To jakiś żart z tym Vallejo? Przecież on grał śladowe ilości minut w tym sezonie.

1

Bardzo dobrze :)

0

Jakby co, to kurier już był i przyniósł mi koszulkę :)

0

Chciałbym żeby to było takie proste :)

1

Co ma transfermarkt do negocjacji transferowych?

0

A nie zamawiałeś przypadkiem koszulki Iniesty z FCBarca.com, bo ja też dzisiaj takiego maila dostałem.

Edit: smsa, maila nie wiem czy dostałem, bo nie mogę teraz sprawdzić poczty.

2

Nie miałbym nic przeciwko Thiago. Na pewno byłby tańszą opcją niż Duńczyk i być może udałoby się jeszcze ściągnąć Griezmanna.

0

Burnos

0

W takim razie kogo widzisz jako rozgrywającego w Barcelonie?

0

Zdrowia, Carles! Wróć silniejszy!

0

Co za pech... Ciekawe ile będzie pauzował

0

"hahahah powiedział "pijemy" - ale z nich pijaki!!!!!!111" - śmiechom i żartom nie było końca.

0

No i jest Trezeguet.

3

No to pograne.

0

Nie żartuj, że tak późno...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?