JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tak, ale w tym przypadku to jednak nie wydaje się głupotą tylko ironiczną historyjką.
0
02 pewniak
16
Niektórzy nie zauważyliby ironii nawet gdyby spadła im na głowę :)
1
Na Rolling Stonesów nie było biletów po 30 sekundach.
Oczywiście rozumiem Twoje rozgoryczenie.
0
A gdzie szukać pozytywów? No nie da rady oszukać rzeczywistości niestety.
16
Każda z tych drużyn pokazała wolę walki i ambicję.
62
Po dzisiejszych meczach Arabii i Iranu mogę z pełnym przekonaniem napisać, że Polska zaprezentowała się do tej pory najgorzej ze wszystkim drużyn uczestniczących w MŚ, zarówno pod względem motorycznym jak i wolicjonalnym, straszny wstyd...
4
Don Corleone ma zdaje się koło 50.
0
Wątpię żeby Hiszpania tyle strzeliła.
0
okrągłe 0%.
0
Piękny na pewno coś strzeli, natomiast jeśli chodzi o Hiszpanię to Iran może się mocno zabunkrować więc celowałbym w jakiś niski wynik.
8
Mnie bardziej zastanawia po co obserwujesz takich ludzi.
0
To tak jak Polska.
0
Dokładnie :)
0
Ma ktoś link do mema z Krychowiakiem, Milikiem i Grosickim w aucie?
0
Przy karnym każdy może się pomylić, a jeśli drużyna w żaden sposób nie wspiera swojego lidera to niedziwne, że sam Messi nie był w stanie nic zrobić.
0
Messi sam nie wygra meczu bez wsparcia kolegów z zespołu. Takie są fakty.
0
Chcesz zrezygnować z jedynego szybkiego zawodnika w kadrze? Odważnie.
7
Messi zagrał słaby mecz?
0
Czyli zaczną punktować dopiero w trzeciej?
0
Czy jak teraz dokonam zmian w Fantasy to zaczną one obowiązywać dopiero od następnej kolejki?
0
*o honor
0
A to nie wiem, nie grałem jeszcze tego.
2
Oficjalnie?
0
A to nie chodzi o te punkty bonusowe co masz nazbierane w prawym górnym rogu?
1
No to super, jeszcze niech Navarro zostanie i będzie pięknie :)
0
Jaki tier ten xavicampos?
0
Prawdopodobnie jakoś przy wyborze meczów powinno się to jakoś aktywować.
15
Prędzej Eliasz albo Mojżesz.
0
A o jaki bonus Ci chodzi, bo tam ostatnio tyle tego jest, że ciężko się połapać.