JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kiepsko.
0
"Wieczór gier" - naprawdę dobra komedia :)
1
Podejrzewam, że nie pije więcej niż statystyczny polski piłkokopacz, a tylko jego szeroko nagłaśniane wpadki powodują, że gawiedź ma z niego nieustającą uciechę.
0
Na szczęście tylko jej polska odsłona.
2
Też to przerabiałem, tygodniami chodziłem jak struty, ale po wakacjach poszedłem do zerówki i mi przeszło. Dasz radę.
0
Tim Krul na ławkę w przypadku sprzedaży Cillesena.
0
Lecę do buka, dzięki!
1
Urugwaj - Belgia
Rosja - Anglia
8
Myślę, ze prędzej Williana spróbują ściągnąć.
0
Może na oddziale zamkniętym?
0
Ja za Neymara dziękuję, ktoś kto ma w poważaniu barwy blaugrana nie powinien nigdy więcej ich reprezentować.
8
"Nie było ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską" - to zaczyna co raz bardziej wyglądać właśnie w ten sposób.
0
Czyli do Realu nie przejdzie?
3
Sama prawda, nie widzę tu nic kontrowersyjnego.
0
Tak
2
Ale lekka sraczunia musiała być zanim Firmino strzelił.
0
Kto jest turbo-karzełkiem oprócz Messiego i Alby?
9
Pique-Ramos, Gimenez-Godin to też niegłupie pary.
0
0:0
1:1
0
1:1
11
Barta to jest co najmniej półka niżej od Vermaelena. Nie sprawdził się w jakimś BvB, a Ty go chcesz z powrotem ściągać do Barcelony? Tak dla wychowanków, NIE dla wychowanków, którzy się nie sprawdzili.
0
Zgadza się, pomyłka.
0
De Ligt i de Jong w pakiecie to by było ciekawe, tylko jak się ma do tego ewentualny transfer Lengleta? Jeśli dodamy do tego przyjście Arthura to naprawdę ciężko przewidzieć jak zakończy się ta telenowela.
0
Ochoa, zawsze mi się podobała jego gra, kiedy jeszcze bronił w 2010 roku w RPA, myślę że jako solidny rezerwowy spokojnie mógłby bronić w CdR.
1
Piękny rym.
1
Czy Lenglet już jedzie do Barcelony?
1
Niektórzy jeszcze przyjęliby go z powrotem z otwartymi ramionami w Barcelonie...
1
I oby tak zostało, chociaż ta opcja 60+10 nie byłaby aż taka zła.
1
A niby było oficjalne dementi w sprawie Pjanicia.
Co to był za skrót INP?
0
Patrząc po jego komentarzach chyba trochę dzisiaj odleciał.