0

To kiepsko.

0

"Wieczór gier" - naprawdę dobra komedia :)

1

Podejrzewam, że nie pije więcej niż statystyczny polski piłkokopacz, a tylko jego szeroko nagłaśniane wpadki powodują, że gawiedź ma z niego nieustającą uciechę.

0

Na szczęście tylko jej polska odsłona.

2

Też to przerabiałem, tygodniami chodziłem jak struty, ale po wakacjach poszedłem do zerówki i mi przeszło. Dasz radę.

0

Tim Krul na ławkę w przypadku sprzedaży Cillesena.

0

Lecę do buka, dzięki!

1

Urugwaj - Belgia
Rosja - Anglia

8

Myślę, ze prędzej Williana spróbują ściągnąć.

0

Może na oddziale zamkniętym?

0

Ja za Neymara dziękuję, ktoś kto ma w poważaniu barwy blaugrana nie powinien nigdy więcej ich reprezentować.

8

"Nie było ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską" - to zaczyna co raz bardziej wyglądać właśnie w ten sposób.

0

Czyli do Realu nie przejdzie?

3

Sama prawda, nie widzę tu nic kontrowersyjnego.

0

Tak

2

Ale lekka sraczunia musiała być zanim Firmino strzelił.

0

Kto jest turbo-karzełkiem oprócz Messiego i Alby?

9

Pique-Ramos, Gimenez-Godin to też niegłupie pary.

0

0:0
1:1

0

1:1

11

Barta to jest co najmniej półka niżej od Vermaelena. Nie sprawdził się w jakimś BvB, a Ty go chcesz z powrotem ściągać do Barcelony? Tak dla wychowanków, NIE dla wychowanków, którzy się nie sprawdzili.

0

Zgadza się, pomyłka.

0

De Ligt i de Jong w pakiecie to by było ciekawe, tylko jak się ma do tego ewentualny transfer Lengleta? Jeśli dodamy do tego przyjście Arthura to naprawdę ciężko przewidzieć jak zakończy się ta telenowela.

0

Ochoa, zawsze mi się podobała jego gra, kiedy jeszcze bronił w 2010 roku w RPA, myślę że jako solidny rezerwowy spokojnie mógłby bronić w CdR.

1

Piękny rym.

1

Czy Lenglet już jedzie do Barcelony?

1

Niektórzy jeszcze przyjęliby go z powrotem z otwartymi ramionami w Barcelonie...

1

I oby tak zostało, chociaż ta opcja 60+10 nie byłaby aż taka zła.

1

A niby było oficjalne dementi w sprawie Pjanicia.

Co to był za skrót INP?

0

Patrząc po jego komentarzach chyba trochę dzisiaj odleciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?