0

A na ile jest wyceniany Alena?

4

Potrafię zrozumieć pobudki jakimi kierują się osoby stosujące te rodzaje diet i nie przeszkadza mi to w najmniejszym stopniu.

1

Jeśli dla Ciebie zawodnik, który w wieku 23 lat ma rozegranych 200 meczów - w tym 30 w Lidzie Mistrzów, w pierwszym składzie bądź co bądź najlepszego zespołu w lidze nie posiada odpowiedniego doświadczenia to nie mamy o czym rozmawiać. O ile nad poziomem umiejętności można by dyskutować, bo od Rakitcia pewnie lepszy nie jest, to jego doświadczenie jak na tak młody wiek jest imponujące i na pewno okazałby się wzmocnieniem.

0

Wielu innych dobrych zawodników również nie dostało powołania.

0

Rami dostał w ogóle jakieś minuty w Rosji?

0

Przedstaw swoje argumenty.

6

Śledzę la Ramblę prawie codziennie, a tej wypowiedzi nie widziałem, przykro mi.

2

Dajmy mu od razu tytuł MVP za tego hat-tricka... Już bez przesady z tym włażeniem w tyłek Ronaldo, swoje zrobił w tym meczu, a później został nakryty czapką przez Godina i Gimeneza. W życiu dałbym go do 11 turnieju.

6

Bzdury opowiadasz, Rabiot dysponuje wystarczającym doświadczeniem i umiejętnościami i poradziłby sobie w pierwszym zespole.

0

Gomes zarabia 7, więc to tym bardziej jest absurd.

0

Griezmann mnie nie przekonał na tych mistrzostwach, zdecydowanie został przyćmiony przez Mbappe. A tak sobie teraz pomyślałem, że zamiast Alderweirelda można by dać Pavarda, bo przed MŚ mało kto go bliżej znał, a chłopak z buta wszedł w reprezentację i wygląda jakby grał w niej od lat.

0

Za Griezmanna.

3

To prawda, ale mimo wszystko wyróżniał się zdecydowanie na plus (Mina). Poczekajmy może na finał z tą 11, wtedy będzie łatwiej wybrać. Jeszcze Rebić mi się podoba.

1

"Gra" z Michaelem Douglasem - mój ulubiony film. Całość genialna, a końcówka miażdży.

5

Może de Bruyne za Rakitcia? Poza tym dałbym kogoś za Alderwierelda, chociażby Minę bo jednak nieczęsto się zdarza żeby środkowy obrońca strzelił 3 gole na mundialu. Tak naprawdę to on ciągnął Kolumbię w tych mistrzostwach.

1

Tak

Nadrabiam filmowe zaległości.

1

Pierwszy raz Rabiotem zainteresowałem się w 2015 roku, kiedy miałem okazję obserwować go na żywo na Parc de Princes w 1/4 LM przeciwko Barcelonie, w której w podstawowym składzie zagrał wówczas Montoya. Pierwsze co wzbudziło we mnie podziw to fakt, że wyszedł on w podstawowym składzie przeciwko Barcelonie mając zaledwie niespełna 20 lat. Pamiętam, że mimo pokaźnego wzrostu był bardzo dynamiczny i potrafił bardzo szybko zmieniać kierunek biegu, a piłka mu nie "przeszkadzała". Później starałem się śledzić jego dalsze poczynania w PSG i naprawdę widać, że jest to wyróżniający się zawodnik, który mimo młodego wieku jest w stanie wiele wnieść do zespołu.

2

"Podejrzani" - genialny film ze świetną obsadą, dopiero teraz obejrzałem i gorąco polecam!

0

No bo nie rozumiem do końca co w tym niesprawiedliwego skoro takie są reguły.

0

Zawsze jest tak, że ten kto gra później swój półfinał ma mniej czasu na odpoczynek, w każdym turnieju wielkiego szlema.

1

Dawaj na priv.

0

Ty chyba też do końca nie rozumiesz, no trudno. Wiem, że Djoković ma mniej odpoczynku teraz niż Anderson, ale w ciągu całego turnieju Anderson rozegrał więcej godzin, więc w jakiś sposób to się równoważy. Myślę, że Djoković niestety i tak odprawi Afrykanera.

0

Niestety nie grał sam, bo był jeszcze przeciwnik dlatego nie mógł sobie zejść przy 3:0.
Djokoviciowi też nikt nie kazał 5 setów grać.

0

To z tego, że w przeciągu całego turnieju ma kilka godzin więcej rozegranych od Serba.

2

No pewnie, chciałem tylko sprecyzować komentarz Pana Macieja.

11

Juniorskiego

13

Tak.

0

Nawet gdyby to i tak jego żądania finansowe są zbyt wygórowane.

5

Bo Pogba chce za dużo?

0

Po co komu jakiś kolejny grajek, który "może" kiedyś wypali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?