JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówię o pomocnikach, bo ich najłatwiej porównać do KdB.
0
Jeśli KdB, który pod względem wykreowanych okazji jest w ścisłej światowej czołówce od kilku lat jest dla Ciebie przereklamowany to chętnie poznam piłkarzy, którzy są lepsi i nie są przereklamowani, na razie wymieniłeś aż jednego, którego w dodatku nie uznałbym za dużo lepszego (jeśli w ogóle).
0
Ronaldo zniknął w meczu z Urugwajem i też jest przereklamowany?
1
W jaki sposób De Bruyne jest przereklamowany?
0
Obejrzę później.
0
15 lat...
0
http://www.aw.poznan.pl/tor/
1
Bo udziela się w mediach społecznościowych? Proszę Cię...
6
Ja bym go nie chciał, to jest taki typowy Jugol.
2
"Gra"
4
Ktoś ostatnio podawał bardzo fajnie rozrysowany skład gdzie na prawym skrzydle gra Dembele, na fałszywej 9 Messi, a na lewej stronie Suarez. W trakcie meczu Messi cofa się głębiej do rozgrywania robiąc miejsce na szpicy Suarezowi, w którego miejsce wchodzi Coutinho grający na pograniczu ofensywnego pomocnika i lewego skrzydłowego, a na prawej stronie szeroko Dembele. Oprócz tego w pomocy Busquets, Rakitić/Arthur i obrona Alba-Umititi-Pique-Semedo/Roberto.
0
Na jakiej podstawie twierdzisz, że de Jong jest lepszy od Rabiota?
0
Chyba po fazie grupowej.
19
Twój komentarz to obraza dla moich oczu.
0
=
0
Za słaba psychika na wielki klub.
0
Ale koszulki produkuje Adidas i to oni zgarniają większość zysków (czyli 60% w tym wypadku).
0
Ciekawy skąd taki wysoki procent, normalnie jest to ok. 10%.
0
Nie dla mnie, bo akurat będę po weselu ;)
1
Szkoda, że godzina spotkania trochę mało korzystna.
0
Aaa, widać nie wstałem jeszcze wystarczająco bardzo.
4
Przecież o De Jongu mówi się już od ładnych kilku miesięcy...
0
A powiedz mi jak wygląda sytuacja Xaviego Simonsa? Z dużym zainteresowanie śledzę Twoje komentarze i rzadko kiedy pojawia się w nich nazwisko tego młodzieńca.
Swego czasu uchodził za wielki talent, jak to wygląda teraz?
1
Fajnie, że jeszcze raz dałeś zdjęcia z treningu bo rano nie miałem czasu zobaczyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
John Le Carre - Jego Uczniowska Mość
Frederick Forsyth - Fałszerz
1
"Podejrzani" "Contratiempo" "Gra" "Siedem" "Lęk Pierwotny"
0
Znam osoby, który nie miały większych problemów z zastąpieniem mięsa odpowiednimi produktami - pewnie kwestia upodobań smakowych. Choć to fakt, że ceny "bio" produktów są mocno zawyżone. Zwykły humus potrafi kosztować absurdalne pieniądze, chociaż już np. cieciorkę konserwową można dostać za normalną kwotę tylko trzeba trochę poszukać.
0
Jaki gatunek?
0
Aż tak trudno jest zastąpić?