1

0

Dzięki

0

Dzień dobry, czy Liverpool wygra swój mecz?

1

Ktoś wie dlaczego Trippiera nie ma w kadrze meczowej?

1

A kto każe mu się interesować? Ja też się nie interesuję, ale wiem że jest najbardziej utytułowanych polskich olimpijczyków.

4

A to trzeba interesować się chodem żeby wiedzieć kim jest Korzeniowski?

3

Contratiempo

0

Ruben Neves, kapitalny sezon w Championship miał.

0

Ruben Neves - Wolves, Seri - Fulham.

1

Firmino

0

Hortelano biegł na 200 metrów a nie na 3000 z przeszkodami.

0

Tak czułem, że Kraków :)

0

Pewnie daje ciepłem od traktora ;)

1

Skoro Miranda jest zawodnikiem Barcy B to kto będzie zmiennikiem dla Alby?

0

Jak nie teraz to za rok.

0

Jakieś ciekawe transfery last minute w PL?

0

Ja widziałem sporo krytyki Busiego, zresztą często słusznej.

3

Chodziło mi o to, że nie trzeba być zawodowym piłkarzem żeby krytykować (konstruktywnie!) piłkarzy, którzy nie grają na miarę swoich możliwości.

14

A czy płaczący są zawodowymi piłkarzami żeby robić kariery?

2

Di Stefano w Realu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie ma to jak rozliczać zawodnika, który połowę sezonu spędził lecząc kontuzję, nie zaaklimatyzował się jeszcze w zespole i ma dopiero 20 lat, a i tak zdążył się pokazać z niezłej strony pod koniec ubiegłego sezonu. Skoro Dembele potykający się ze stresu o własne nogi notuje bramkę lub asystę co 90 minut to nie mogę się doczekać co się stanie, kiedy uda mu się przezwyciężyć ten stres.

0

Pisząc asfaltowe mafie miałem na myśli spółki, które dzięki układom budują gówniane drogi z najniższej jakości materiałów, które po 2 latach nadają się do generalnego remontu, który wykonują oczywiście wspomniane spółki.

0

I zapewne tamte autostrady były lepszej jakości niż te które obecnie budowane są w Polsce przez asfaltowe mafie.

1

Generalnie obcojęzyczne nazwiska kończące się na -o powinny zostać nieodmienne (Jakże idiotycznie brzmiało by "Luisowi Figowi", "Michelowi Salgadowi", czy "Alessandrowi Del Pierowi"). Zachęcam do przeczytania poniższych tematów

https://sjp.pwn.pl/zasady/;629617

0

Zapomniałem o Dzeko, to byłoby niezłe uzupełnienie, gdyby nie fakt że pewnie nie chciałby siedzieć na ławce.

0

Nieprawda. To że jesteśmy Polakami nie znaczy, że mamy odmieniać każde obocjęzyczne imię i nazwisko, bo forma "Cristianowi Ronaldowi" "Gennarowi Gattusowi" czy "Philipowi Coutinhiemu" nigdy nie będzie poprawna.

0

Giroud, Stuani, Mandzukić - takie nazwiska przychodzą mi do głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?