JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.perfuforum.pl/ - polecam
7
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NjIzNDE4ODgwMDq%2BgodhD7rrH%2FwGpRk%3D&kind=MAIN
Przyjemne otwarcie sezonu.
0
Dzięki
0
Dzień dobry, czy Liverpool wygra swój mecz?
1
Ktoś wie dlaczego Trippiera nie ma w kadrze meczowej?
1
A kto każe mu się interesować? Ja też się nie interesuję, ale wiem że jest najbardziej utytułowanych polskich olimpijczyków.
4
A to trzeba interesować się chodem żeby wiedzieć kim jest Korzeniowski?
3
Contratiempo
0
Ruben Neves, kapitalny sezon w Championship miał.
0
Ruben Neves - Wolves, Seri - Fulham.
1
Firmino
0
Hortelano biegł na 200 metrów a nie na 3000 z przeszkodami.
0
Tak czułem, że Kraków :)
0
Pewnie daje ciepłem od traktora ;)
1
Skoro Miranda jest zawodnikiem Barcy B to kto będzie zmiennikiem dla Alby?
0
Jak nie teraz to za rok.
0
Jakieś ciekawe transfery last minute w PL?
0
Ja widziałem sporo krytyki Busiego, zresztą często słusznej.
3
Chodziło mi o to, że nie trzeba być zawodowym piłkarzem żeby krytykować (konstruktywnie!) piłkarzy, którzy nie grają na miarę swoich możliwości.
14
A czy płaczący są zawodowymi piłkarzami żeby robić kariery?
2
Di Stefano w Realu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie ma to jak rozliczać zawodnika, który połowę sezonu spędził lecząc kontuzję, nie zaaklimatyzował się jeszcze w zespole i ma dopiero 20 lat, a i tak zdążył się pokazać z niezłej strony pod koniec ubiegłego sezonu. Skoro Dembele potykający się ze stresu o własne nogi notuje bramkę lub asystę co 90 minut to nie mogę się doczekać co się stanie, kiedy uda mu się przezwyciężyć ten stres.
0
Pisząc asfaltowe mafie miałem na myśli spółki, które dzięki układom budują gówniane drogi z najniższej jakości materiałów, które po 2 latach nadają się do generalnego remontu, który wykonują oczywiście wspomniane spółki.
0
I zapewne tamte autostrady były lepszej jakości niż te które obecnie budowane są w Polsce przez asfaltowe mafie.
1
Generalnie obcojęzyczne nazwiska kończące się na -o powinny zostać nieodmienne (Jakże idiotycznie brzmiało by "Luisowi Figowi", "Michelowi Salgadowi", czy "Alessandrowi Del Pierowi"). Zachęcam do przeczytania poniższych tematów
https://sjp.pwn.pl/zasady/;629617
0
Zapomniałem o Dzeko, to byłoby niezłe uzupełnienie, gdyby nie fakt że pewnie nie chciałby siedzieć na ławce.
0
Nieprawda. To że jesteśmy Polakami nie znaczy, że mamy odmieniać każde obocjęzyczne imię i nazwisko, bo forma "Cristianowi Ronaldowi" "Gennarowi Gattusowi" czy "Philipowi Coutinhiemu" nigdy nie będzie poprawna.
0
Giroud, Stuani, Mandzukić - takie nazwiska przychodzą mi do głowy.