JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kwestia ułożenia dłoni, jeżeli podaje Ci ją wierzchem do góry to jak najbardziej oczekuje, że ją pocałujesz w dłoń, natomiast jeżeli podaje Ci normalnie jak do uścisku to nie powinieneś.
0
Na PO jest Trippier i Aurier, ewentualnie mogliby ten środek pomocy wzmocnić, chociaż tam też jest paru ciekawych zawodników.
31
Mordeczki nie będą za Ciebie zarabiały na życie.
1
Daaamn, ten kawał jest tak stary, że opowiadali go Egipcjanie podczas budowy piramid ;)
3
To są lampy a'la Lexus kupione w Tesco.
1
Obrona wygląda całkiem dobrze, jest młody Sanchez, doświadczeni Verthongen i Alderweireld, a w pomocy też nie brak klasowych zawodników.
0
Jak na średnie-techniczne to faktycznie ok kwota.
0
Myślę, że dobre wyniki procentują w przypadku większości przedmiotów, chociaż wiadomo, że największy nacisk trzeba kłaść na te przedmioty, z którymi chcemy wiązać swoją przyszłość.
0
Dwukrotność minimalnej krajowej to 4200 brutto - nie jest to mało, ale nie jest to też jakaś astronomiczna kwota. Przyznaj, że dobre wyniki w nauce to jednak dość ważny aspekt w kontekście znalezienia dobrej pracy (pomijając znajomości itp.).
43
Ryszard Piątek = Richard Freitag = skoki narciarskie. Taka zabawna gra słów.
2
Pewnie, nie ma co się przejmować, a potem będziesz musiał się przejmować żeby nie przypalić frytek w maku.
0
Zapewne tak jest, ale uśmiałem się z tej historii :)
1
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/774814/material-na-scenariusz-filmu-akcji-mateusz-borek-zdradzil-kulisy-niedoszlego-tra
:)
81
Nie ma, bo umarł.
13
Ale pszypał.
0
Bez rękawiczek też dasz radę :) Ale sprawdź tam gdzie Ci napisałem, ewentualnie jest jeszcze parę bardziej wyspecjalizowanych sklepów idąc bardziej w górę Krupówek po prawej stronie.
0
Byłeś w Mountain Warehouse na Krupówkach?
Na jaki szczyt się wybierasz?
8
Dobra passa trwa
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NjQ0Mzk4NDkwMDpjocjzvJRbGeYKsrI%3D&kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NjQyNzQ2OTgwMDrBZ7LdMaazciOza2k%3D&kind=MAIN
1
Alena jest zawodnikiem pierwszego zespołu.
1
Jedno z moich ulubionych trafień.
0
Quincy Promes?
3
Trochę słabo to wygląda, że w drugiej najważniejszej kategorii wiekowej nie mamy żadnego przedstawiciela, chociaż fakt, że kontuzje są tutaj pewnym usprawiedliwieniem.
0
Nikogo z Barcy...
1
To tylko Liga Narodów, lepiej dla nas, że nie został powołany, bo w razie kontuzji bylibyśmy w czarnej dupci.
4
Rzeczywiście, trudno było pojąć aluzję, że jest gruby.
0
Czyli pewnie jest tak jak zwykle, że bardziej opłaca się nie wygrać.
0
Rozumiem, ale po to jest la Rambla żeby można było czytać też o innych wydarzeniach, co niekoniecznie musi znaczyć, że cała zgraja napaleńców powinna wrzucać tutaj swoje wyniki losowania.
0
Jeśli ktoś pisze o innym meczu coś ciekawego to zawsze warto o tym poczytać, natomiast wypisywanie kto jaką ma grupę jest raczej niezbyt interesujące.
4
Przecież to jest superśmieszna prowo-ironia, czemu się nie śmiejesz?
30
Po prostu to zwykły spam, przez który trudno dotrzeć do bardziej wartościowych komentarzy.