2

Kwestia ułożenia dłoni, jeżeli podaje Ci ją wierzchem do góry to jak najbardziej oczekuje, że ją pocałujesz w dłoń, natomiast jeżeli podaje Ci normalnie jak do uścisku to nie powinieneś.

0

Na PO jest Trippier i Aurier, ewentualnie mogliby ten środek pomocy wzmocnić, chociaż tam też jest paru ciekawych zawodników.

31

Mordeczki nie będą za Ciebie zarabiały na życie.

1

Daaamn, ten kawał jest tak stary, że opowiadali go Egipcjanie podczas budowy piramid ;)

3

To są lampy a'la Lexus kupione w Tesco.

1

Obrona wygląda całkiem dobrze, jest młody Sanchez, doświadczeni Verthongen i Alderweireld, a w pomocy też nie brak klasowych zawodników.

0

Jak na średnie-techniczne to faktycznie ok kwota.

0

Myślę, że dobre wyniki procentują w przypadku większości przedmiotów, chociaż wiadomo, że największy nacisk trzeba kłaść na te przedmioty, z którymi chcemy wiązać swoją przyszłość.

0

Dwukrotność minimalnej krajowej to 4200 brutto - nie jest to mało, ale nie jest to też jakaś astronomiczna kwota. Przyznaj, że dobre wyniki w nauce to jednak dość ważny aspekt w kontekście znalezienia dobrej pracy (pomijając znajomości itp.).

43

Ryszard Piątek = Richard Freitag = skoki narciarskie. Taka zabawna gra słów.

2

Pewnie, nie ma co się przejmować, a potem będziesz musiał się przejmować żeby nie przypalić frytek w maku.

0

Zapewne tak jest, ale uśmiałem się z tej historii :)

81

Nie ma, bo umarł.

13

Ale pszypał.

0

Bez rękawiczek też dasz radę :) Ale sprawdź tam gdzie Ci napisałem, ewentualnie jest jeszcze parę bardziej wyspecjalizowanych sklepów idąc bardziej w górę Krupówek po prawej stronie.

0

Byłeś w Mountain Warehouse na Krupówkach?
Na jaki szczyt się wybierasz?

1

Alena jest zawodnikiem pierwszego zespołu.

1

Jedno z moich ulubionych trafień.

0

Quincy Promes?

3

Trochę słabo to wygląda, że w drugiej najważniejszej kategorii wiekowej nie mamy żadnego przedstawiciela, chociaż fakt, że kontuzje są tutaj pewnym usprawiedliwieniem.

0

Nikogo z Barcy...

1

To tylko Liga Narodów, lepiej dla nas, że nie został powołany, bo w razie kontuzji bylibyśmy w czarnej dupci.

4

Rzeczywiście, trudno było pojąć aluzję, że jest gruby.

0

Czyli pewnie jest tak jak zwykle, że bardziej opłaca się nie wygrać.

0

Rozumiem, ale po to jest la Rambla żeby można było czytać też o innych wydarzeniach, co niekoniecznie musi znaczyć, że cała zgraja napaleńców powinna wrzucać tutaj swoje wyniki losowania.

0

Jeśli ktoś pisze o innym meczu coś ciekawego to zawsze warto o tym poczytać, natomiast wypisywanie kto jaką ma grupę jest raczej niezbyt interesujące.

4

Przecież to jest superśmieszna prowo-ironia, czemu się nie śmiejesz?

30

Po prostu to zwykły spam, przez który trudno dotrzeć do bardziej wartościowych komentarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?