JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Będą grzyby.
2
Placki po węgiersku.
0
:(
1
Ech szkoda, dzięki za recenzję.
0
No właśnie nie widziałem, ale chciałem się wybrać. Aż taki słaby był?
0
A oglądałeś ten drugi?
3
Właśnie byłem z tatą na filmie Dywizjon 303. Historia prawdziwa i gorąco polecam tę produkcję wszystkim miłośnikom lotnictwa z czasów II Wojny Światowej i nie tylko. Nie wdając się zbytnio w szczegóły napiszę tylko, że w filmie bardzo dobrze odwzorowano ówczesne realia podniebnych starć między luftwaffe i RAFu, a ponadto film nie jest przeładowany wciskanymi zazwyczaj na siłę wątkami miłosnymi. Zdecydowanie polecam.
0
Już pierwsza generacja była obrzydliwa. Gdyby tutaj zdjąć znaczki to nie byłoby wiadomo czy to Mercedes czy jakiś Koreańczyk.
1
Wiadomo, że komentarz typowo for fun, ale sporo prawdy z tą pompowaną technokracją w tym jest.
0
Sofascore, Futbol24 (polska strona), Livescore
8
laserowe dildo.
0
Też mnie to zastanawia.
14
https://kultura.onet.pl/sztuka/odrazajaca-i-rasistowska-taka-jest-karykatura-sereny-williams-zdaniem-jk-rowling/w1cwky7
Dokąd ten świat zmierza?
0
Aaa, no to zmienia postać rzeczy.
7
Bundy.
0
Na razie pogoda ma być dość dobra, może jednak coś nad jeziorem ogarniecie?
0
Karim "tylko ja i moja przestrzeń" Benzema
0
Może Praga albo Budapeszt?
3
*escape
3
Na dwóch pierwszych strona la Rambli nie ma żadnej teorii spiskowej.
3
Gokarty, Laser Tag, Paintball, Go-Go, spływ kajakowy, najlepiej kilkudniowy.
0
Zgadza się, to są zawodnicy, którzy za kilka lat najpewniej znajdą się w ścisłej czołówce rankingu.
29
Elegancko, coś czuję, że dzisiaj Żubr będzie lał się strumieniami.
0
Sampras i tak wiele wygrał, a miał naprawdę mocną konkurencję (Agassi, Becker, Rafter, Chang, Kafelnikov, Ivanisević i Courier, Edberg i McEnroe na początku kariery).
0
Serwis to była główna broń Roddicka i to na niej opierał całą swoją grę. Backhand był zdecydowanie jego piętą achillesową, ale i tak bardzo go lubiłem. Pamiętam jego maraton z Younesem El Aynaoui w AU.
0
Medycyna sportowa poszła mocno do przodu, teraz dzięki odpowiednim przygotowaniom tenisiści znaczniej dużej są w stanie z powodzeniem grać na najwyższym poziomie (Federer, Nadal, Isner, Verdaco, Lopez), niemniej zastanawiające jest, że tak mało młodych zawodników poniżej 25 roku życia jest w stanie przebić się do czołówki.
Warto obserwować Alexa de Minaura - to 19-letni Australijczyk, które obserwuję od zeszłego sezonu i w tym czasie zdążył awansować o dobre 100 pozycji i obecnie jest już w pierwszej 50 ATP. Eksperci mówią, że to może być talent na miarę Hewitta.
0
W każdym turnieju odpada w pierwszych rundach przez co traci wiele punktów zdobytych w poprzednim sezonie.
7
Tylko trzeba ją dobrze pogryźć.
12
Przeczytałem: azbestem i już wiem, że jeszcze się do końca nie obudziłem.
0
No i właśnie to był jedyny mecz, który mi zawalił kupon... Grałem -3,5 bramki