14

Będą grzyby.

2

Placki po węgiersku.

0

:(

1

Ech szkoda, dzięki za recenzję.

0

No właśnie nie widziałem, ale chciałem się wybrać. Aż taki słaby był?

0

A oglądałeś ten drugi?

3

Właśnie byłem z tatą na filmie Dywizjon 303. Historia prawdziwa i gorąco polecam tę produkcję wszystkim miłośnikom lotnictwa z czasów II Wojny Światowej i nie tylko. Nie wdając się zbytnio w szczegóły napiszę tylko, że w filmie bardzo dobrze odwzorowano ówczesne realia podniebnych starć między luftwaffe i RAFu, a ponadto film nie jest przeładowany wciskanymi zazwyczaj na siłę wątkami miłosnymi. Zdecydowanie polecam.

0

Już pierwsza generacja była obrzydliwa. Gdyby tutaj zdjąć znaczki to nie byłoby wiadomo czy to Mercedes czy jakiś Koreańczyk.

1

Wiadomo, że komentarz typowo for fun, ale sporo prawdy z tą pompowaną technokracją w tym jest.

0

Sofascore, Futbol24 (polska strona), Livescore

8

laserowe dildo.

0

Też mnie to zastanawia.

0

Aaa, no to zmienia postać rzeczy.

7

Bundy.

0

Na razie pogoda ma być dość dobra, może jednak coś nad jeziorem ogarniecie?

0

Karim "tylko ja i moja przestrzeń" Benzema

0

Może Praga albo Budapeszt?

3

*escape

3

Na dwóch pierwszych strona la Rambli nie ma żadnej teorii spiskowej.

3

Gokarty, Laser Tag, Paintball, Go-Go, spływ kajakowy, najlepiej kilkudniowy.

0

Zgadza się, to są zawodnicy, którzy za kilka lat najpewniej znajdą się w ścisłej czołówce rankingu.

29

Elegancko, coś czuję, że dzisiaj Żubr będzie lał się strumieniami.

0

Sampras i tak wiele wygrał, a miał naprawdę mocną konkurencję (Agassi, Becker, Rafter, Chang, Kafelnikov, Ivanisević i Courier, Edberg i McEnroe na początku kariery).

0

Serwis to była główna broń Roddicka i to na niej opierał całą swoją grę. Backhand był zdecydowanie jego piętą achillesową, ale i tak bardzo go lubiłem. Pamiętam jego maraton z Younesem El Aynaoui w AU.

0

Medycyna sportowa poszła mocno do przodu, teraz dzięki odpowiednim przygotowaniom tenisiści znaczniej dużej są w stanie z powodzeniem grać na najwyższym poziomie (Federer, Nadal, Isner, Verdaco, Lopez), niemniej zastanawiające jest, że tak mało młodych zawodników poniżej 25 roku życia jest w stanie przebić się do czołówki.
Warto obserwować Alexa de Minaura - to 19-letni Australijczyk, które obserwuję od zeszłego sezonu i w tym czasie zdążył awansować o dobre 100 pozycji i obecnie jest już w pierwszej 50 ATP. Eksperci mówią, że to może być talent na miarę Hewitta.

0

W każdym turnieju odpada w pierwszych rundach przez co traci wiele punktów zdobytych w poprzednim sezonie.

7

Tylko trzeba ją dobrze pogryźć.

12

Przeczytałem: azbestem i już wiem, że jeszcze się do końca nie obudziłem.

0

No i właśnie to był jedyny mecz, który mi zawalił kupon... Grałem -3,5 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?