JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A to nie wiedziałem, że tak jest jak się pisze z telefonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Z pewnością ktoś porównywał Messiego do rzeki albo drzewa.
0
Czy w Villareal B są jacyś piłkarze na których warto zwrócić szczególną uwagę?
1
No bo przecież są tylko 2 style gry: tiki taka i wrzutki.
0
I asystować też potrafi, szkoda że nie ma jeszcze paszportu UE.
24
Moim zdaniem Neymar skończy się przed Messim.
0
Abou Diaby, Cazorla, Woodgate, Bale.
Edit: Cazorla to w sumie odrębny przypadek i do końca tu nie pasuje jednak.
0
Pewnie chodziło o uczczenie pamięci ofiar powodzi, która niedawno nawiedziła Majorkę.
0
Tak, a co?
0
Głównie stawy, mięśnie ud, bo po intensywnej grze w piłkę i w tenisa jestem dość obolały na drugi dzień i myślę, ze mogłoby to pomóc, bo kiedyś z niezłym skutkiem stosowałem maść końską.
0
Dzięki, kiedyś korzystałem z końskiej, ale dawała średnie rezultaty i działała z pewnym opóźnieniem. Czy w przypadku niedźwiedziej długo trzeba czekać aż zacznie działać?
0
Jaką dobrą maść rozgrzewającą polecacie?
0
Federer.
2
Zakładając, że na każde obejrzenie tego "czegokolwiek" poświęciłbyś 30 sekund to milion Twoich obejrzeń daje nam 500 tys. minut, czyli 20 800 godzin, czyli ponad 800 dni - serio chciałoby Ci się tyle razy to oglądać?
0
Nie wydaje mi się żeby piłkarze i trenerzy traktowali poważnie te rozgrywki.
0
Normalne, że jak jest mecz towarzyski to trener daje szanse zawodnikom drugiego planu.
0
A po co Enrique miał go eksploatować w meczu o pietruszkę?
0
Bezwzględnego więzienia, czy może być tak, że dostaną zawiasy?
1
Mam Deja vu
0
Zakładając, że 130 mln EUR to cena wyjściowa, i na pewno jest jeszcze pole do negocjacji, to jest to jak najbardziej rozsądna oferta.
0
Hmm, ciekawe rozwiązanie.
0
A kupił je na lotnisku, czy gdzieś indziej?
0
Może teraz to zmienili, ale kiedyś to nie było dozwolone.
0
Żaden bagaż odprawiony przy check-inie nie może trafić na pokład samolotu. Każdy bagaż pokładowy musi spełniać wymogi bezpieczeństwa, tzn płyny poniżej 100 ml, żadnych potencjalnie niebezpiecznych przedmiotów. Podsumowując: swoje alko możesz mieć tylko jeśli je kupisz już za bramkami.
0
*chomąto
0
Czyli szykuje się następca Kaki, fajnie jakby odpalił.
0
A co z Paquetą? Czy to już pewne, że idzie do PSG?
0
Bądźmy poważni...
0
Historia zatacza koło, idealne miejsce na rozpoczęcie kariery trenerskiej dla Titiego.