JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No czyli tak jak myślałem.
2
ee, chyba nie
Spróbuj tutaj: fullmatchshadow
3
Myślę, że w końcu do tego dojdzie, bo Cou ma genialnie ułożoną stopę.
0
A to w takim razie może ja się mylę :)
6
Cóż to był za pomysł żeby zamarkować strzał z woleja, przerzucić piłkę nad odbiorcą i zagrać z pierwszej piłki do Rakiticia - majstersztyk! ;)
0
Niestety nie mogę na tym komputerze...
0
Mam problem z komentarzami pod artykułami w nowej szacie graficznej: nie działają przyciski polubień, odpowiedzi a rozwinięte zakładki u góry strony zasłaniają artykuły i nie da się ich zwinąć. Niestety moją przeglądarką na komputerze z którego obecnie korzystam jest internet explorer. Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?
1
10 zagrałem.
6
3/4 tych nazwisk to szrot.
1
Podejrzewam, że może się zakręcić koło 20 goli w sezonie i jest dobrą alternatywą dla Suareza.
2
Na atak Maxi Gomez.
0
Genialna, chyba sobie kupię.
0
Uwielbiam ten tekst.
1
Patrząc na poziom komentarzy, nie tylko naukowy jest coraz groźniejszy :)
0
Ja bym zagrał że Hoffenheim strzeli, kurs duży wyższy pewnie.
0
Druga opcja spokojnie wystarczy.
2
Przyjście Pogby rozwaliłoby kompletnie drabinkę płacową. Piłkarzem jest dobrym, ale nie chciałbym go w naszym klubie.
3
W jakim top? W tej chwili to nie jest nawet top 10, ja wiem że jest ograniczony taktyką The Special Five, ale to i tak nie usprawiedliwia jego mocno przeciętnej gry. 75 mln EUR na pewno nikt nie zapłaci za Holendra i to jest cena spokojnie do zbicia.
2
Tak przeciętnie, że ostatnio zadebiutował w reprezentacji Holandii. To nie jest zawodnik na już, tylko taki który tak jak pisze dasozaur może stać się piłkarzem światowej klasy w perspektywie najbliższych lat.
0
Dla mnie to była nieco lepsza wersja Fontasa, nic ponadto. Nie bez powodu nie przebił się w BvB.
1
Chyba za szybko zdecydował się na transfer na Wyspy i to go zgubiło, ale jeszcze zrobi karierę.
0
U mnie jest ok, nie narzekam.
0
No dlatego właśnie z takiej opcji korzystam.
Zwłaszcza przydatne za granicą.
0
Ale lepiej płacić te parę złotych miesięcznie niż za każdym razem płacić prowizję przy wypłacie ;)
1
Liczyłem właśnie na Twój komentarz, dzięki.
0
Czy ktoś orientuje się ile czasu może potrwać naprawa/wymiana gniazda ładującego w Galaxy S4?
0
Ja planowałem wejście na Kościelec, ale jak będą zbyt trudne warunki to zmienię plany. Na pewno zaliczę Tatry Zachodnie :)
2
Nie wiem, czy w tym przypadku jest się czym chwalić.
0
A ja się w czwartek wybieram w góry... Na szczęście pogoda ma się trochę poprawić.
12
Tak, i to był jedyny mecz przegrany w całym sezonie. Naprawdę uważasz Barcelonę za klub jeden z wielu tylko dlatego, że przegrała z Romą?