0

No czyli tak jak myślałem.

2

ee, chyba nie

Spróbuj tutaj: fullmatchshadow

3

Myślę, że w końcu do tego dojdzie, bo Cou ma genialnie ułożoną stopę.

0

A to w takim razie może ja się mylę :)

6

Cóż to był za pomysł żeby zamarkować strzał z woleja, przerzucić piłkę nad odbiorcą i zagrać z pierwszej piłki do Rakiticia - majstersztyk! ;)

0

Niestety nie mogę na tym komputerze...

0

Mam problem z komentarzami pod artykułami w nowej szacie graficznej: nie działają przyciski polubień, odpowiedzi a rozwinięte zakładki u góry strony zasłaniają artykuły i nie da się ich zwinąć. Niestety moją przeglądarką na komputerze z którego obecnie korzystam jest internet explorer. Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

1

10 zagrałem.

6

3/4 tych nazwisk to szrot.

1

Podejrzewam, że może się zakręcić koło 20 goli w sezonie i jest dobrą alternatywą dla Suareza.

2

Na atak Maxi Gomez.

0

Genialna, chyba sobie kupię.

0

Uwielbiam ten tekst.

1

Patrząc na poziom komentarzy, nie tylko naukowy jest coraz groźniejszy :)

0

Ja bym zagrał że Hoffenheim strzeli, kurs duży wyższy pewnie.

0

Druga opcja spokojnie wystarczy.

2

Przyjście Pogby rozwaliłoby kompletnie drabinkę płacową. Piłkarzem jest dobrym, ale nie chciałbym go w naszym klubie.

3

W jakim top? W tej chwili to nie jest nawet top 10, ja wiem że jest ograniczony taktyką The Special Five, ale to i tak nie usprawiedliwia jego mocno przeciętnej gry. 75 mln EUR na pewno nikt nie zapłaci za Holendra i to jest cena spokojnie do zbicia.

2

Tak przeciętnie, że ostatnio zadebiutował w reprezentacji Holandii. To nie jest zawodnik na już, tylko taki który tak jak pisze dasozaur może stać się piłkarzem światowej klasy w perspektywie najbliższych lat.

0

Dla mnie to była nieco lepsza wersja Fontasa, nic ponadto. Nie bez powodu nie przebił się w BvB.

1

Chyba za szybko zdecydował się na transfer na Wyspy i to go zgubiło, ale jeszcze zrobi karierę.

0

U mnie jest ok, nie narzekam.

0

No dlatego właśnie z takiej opcji korzystam.

Zwłaszcza przydatne za granicą.

0

Ale lepiej płacić te parę złotych miesięcznie niż za każdym razem płacić prowizję przy wypłacie ;)

1

Liczyłem właśnie na Twój komentarz, dzięki.

0

Czy ktoś orientuje się ile czasu może potrwać naprawa/wymiana gniazda ładującego w Galaxy S4?

0

Ja planowałem wejście na Kościelec, ale jak będą zbyt trudne warunki to zmienię plany. Na pewno zaliczę Tatry Zachodnie :)

2

Nie wiem, czy w tym przypadku jest się czym chwalić.

0

A ja się w czwartek wybieram w góry... Na szczęście pogoda ma się trochę poprawić.

12

Tak, i to był jedyny mecz przegrany w całym sezonie. Naprawdę uważasz Barcelonę za klub jeden z wielu tylko dlatego, że przegrała z Romą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?