0

Girona to nie jest słaba drużyna żeby Mirandę wrzucać do pierwszego składu.

0

Ale większość wymienionych przez Ciebie klubów nie gra formacją 4-3-3, gdzie trójka z przodu praktycznie nie bierze udziału w grze defensywnej.

0

Mi też, ale co poradzisz. Dobrze, że "chociaż" wyniki są.

0

Piszesz jakbyśmy sromotnie przegrywali w każdym sezonie.

3

A czy reszta się przygląda? Co za bzdura.

0

Grając 4-3-3, jeden pomocnik defensywny to trochę mało, nie uważasz?

14

Nie jest bez sensu tylko normalne jest, że w każdym klubie gra spoczywa głównie na najbardziej kreatywnych zawodnikach. Nie wiem co w tym niezrozumiałego.

6

A w którym klubie cała gra spoczywa na zawodnikach o profilu defensywnym?

3

Ja polecam Eneloop - dobrze działają, i są bardzo żywotne, mam je w aparacie i polecam.

13

Dobrze znów widzieć Twój komentarz. Pełna zgoda z tym co piszesz.

22

Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję.

0

Kontuzja.

1

Chodzi o to, że łatwiej się wtedy czyta taki tekst.

4

Poziome pasy.

0

Jeśli ktoś chce link do transmisji hd z angielskim komentarzem w acestream proszę pisać na priv :)

0

Grzegorzu, chyba wypaliłeś za dużo zioła, bo dwa razy pojawia się Sergi Roberto w obronie ;)

0

Tylko Maxi Gomez.

2

Mieszkasz w jaskini?

6

Ja banowałbym za pytanie o seriale i wrzucanie wylosowanych grup ale zasady la Rambli wyraźnie mówią, że można tu pisać o wszystkim, więc nic nie poradzisz.

3

Bonus skusił ;)

1

RIP Mazda.

0

Nigdy z pierwszej? Przypomnij mi jak strzelił bramkę z Huescą.

0

Masz Windowsa 98?

4

Korbel ostro jechał po Redakcji i wyłapał bana, Destro też dożywotnio zbanowany.

0

Dla mnie to była absolutna porażka, ale może mam szczęście i zazwyczaj trafiam na udane filmy.

0

Najgorszy to zdecydowanie to https://www.filmweb.pl/film/Lucy-2014-687712

1

To... jest... masakra... Nie... wiem... jak... mogli... do... tego... dopuścić...

6

Tak patrzę na niektóre komentarze i przydałby się co niektórym zimny prysznic w postaci wypadnięcia poza TOP3 w lidze, bo już w dupach się od sukcesów poprzewracało. Nazywać trenera, która zanotował jedną tylko porażkę w sezonie betonem to trzeba mieć tupet.

1

Tak samo nie każdy beneficjent programu 500+ jest przedstawicielem patologii, warto o tym pamiętać, a mimo wszystko uważam, że ograniczenie sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych to dobry pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?