JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Girona to nie jest słaba drużyna żeby Mirandę wrzucać do pierwszego składu.
0
Ale większość wymienionych przez Ciebie klubów nie gra formacją 4-3-3, gdzie trójka z przodu praktycznie nie bierze udziału w grze defensywnej.
0
Mi też, ale co poradzisz. Dobrze, że "chociaż" wyniki są.
0
Piszesz jakbyśmy sromotnie przegrywali w każdym sezonie.
3
A czy reszta się przygląda? Co za bzdura.
0
Grając 4-3-3, jeden pomocnik defensywny to trochę mało, nie uważasz?
14
Nie jest bez sensu tylko normalne jest, że w każdym klubie gra spoczywa głównie na najbardziej kreatywnych zawodnikach. Nie wiem co w tym niezrozumiałego.
6
A w którym klubie cała gra spoczywa na zawodnikach o profilu defensywnym?
3
Ja polecam Eneloop - dobrze działają, i są bardzo żywotne, mam je w aparacie i polecam.
13
Dobrze znów widzieć Twój komentarz. Pełna zgoda z tym co piszesz.
22
Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję.
0
Kontuzja.
1
Chodzi o to, że łatwiej się wtedy czyta taki tekst.
4
Poziome pasy.
0
Jeśli ktoś chce link do transmisji hd z angielskim komentarzem w acestream proszę pisać na priv :)
0
Grzegorzu, chyba wypaliłeś za dużo zioła, bo dwa razy pojawia się Sergi Roberto w obronie ;)
0
Tylko Maxi Gomez.
2
Mieszkasz w jaskini?
6
Ja banowałbym za pytanie o seriale i wrzucanie wylosowanych grup ale zasady la Rambli wyraźnie mówią, że można tu pisać o wszystkim, więc nic nie poradzisz.
3
Bonus skusił ;)
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NjYwODE1MjMwMDonKuMNaZOgm6PJg5o%3D&kind=MAIN
Czas zacząć zabawę.
1
RIP Mazda.
0
Nigdy z pierwszej? Przypomnij mi jak strzelił bramkę z Huescą.
0
Masz Windowsa 98?
4
Korbel ostro jechał po Redakcji i wyłapał bana, Destro też dożywotnio zbanowany.
0
Dla mnie to była absolutna porażka, ale może mam szczęście i zazwyczaj trafiam na udane filmy.
0
Najgorszy to zdecydowanie to https://www.filmweb.pl/film/Lucy-2014-687712
1
To... jest... masakra... Nie... wiem... jak... mogli... do... tego... dopuścić...
6
Tak patrzę na niektóre komentarze i przydałby się co niektórym zimny prysznic w postaci wypadnięcia poza TOP3 w lidze, bo już w dupach się od sukcesów poprzewracało. Nazywać trenera, która zanotował jedną tylko porażkę w sezonie betonem to trzeba mieć tupet.
1
Tak samo nie każdy beneficjent programu 500+ jest przedstawicielem patologii, warto o tym pamiętać, a mimo wszystko uważam, że ograniczenie sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych to dobry pomysł.