0

Na którym kanale w cyfrowym polsacie można znaleźć te dodatkowe kanały?

0

Trochę za bardzo czerwona ta połowa, ale projekt całkiem fajny.

0

Skan legitymacji studenckiej pewnie.

16

Przynajmniej się przyznał.

3

"Sergio Ramosowi odbiło na treningu" - MD.

4

Dokładnie, w wyborach samorządowych tak naprawdę liczy się nie to z jakiej partii jest kandydat, a to jakie ma osiągnięcia.

2

Jestem przekonany, że Ramos odpowiednio by się "zajął" Messim, gdyby ten jakimś cudem wystąpił w el Classico.

0

Zamierzam wybrać się do kina na "Źle się dzieje w El Royale", czy był ktoś może na tym filmie? Jak wrażenia?

13

Chloroform.

0

Za późno, już z niego zrobili.

0

W punkt :)

0

Fajny rower.

0

Tak można wywnioskować z Twojego postu.

0

Ekspres kapsułkowy, czy zwykły?

Jeśli zwykły to tak jak kolega niżej pisze - Lavazza złota jest bardzo dobra, a oprócz tego polecam odwiedzić stronę Pożegnania z Afryką, gdzie znajdziesz świetne kawy z całego świata (w tym kopi luwak i blue mountain).

0

To złudne wrażenie.

5

Ja mam ochotę, ale nie mam niestety czasu ani fify na PC...

6

Zamknijmy więc la Ramblę, bo po co komentować skoro nie mamy na nic wpływu?

1

W przeciwieństwie do domowej koszulki, ta wyjazdowa jest bardzo fajna i coś czuję że kupię sobie taką z numerem 5.

0

Niezłe korki musiały być.

0

Stranger Things

2

Szkoda, że nie porównałeś ich tegorocznych osiągnięć reprezentacyjnych.

5

Szkoda, że nie ma żadnych doniesień o zainteresowaniu Maxi Gomezem, ale być może są jakieś zakulisowe działania w tym kierunku...

3

Czy ja wiem, czy bije? Statystyki z tego sezonu mają bardzo zbliżone, a trzeba pamiętać, że Francuz jest 6 lat młodszy.

1

Jak caps lockiem napisane to znaczy, że naprawdę jest lepszy?

0

Nie wydaje mi się żeby to było jedyne zadanie Rakiticia, a nawet jakby to i tak jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

6

Pozwanie Barcelony o grube miliony dla siebie i pazernego ojczulka, zrezygnowanie ze statusu Socio - to są główne argumenty, dla których nie chcę go widzieć w Barcelonie. Zdecydowanie bardziej wolałbym Mbappe.

18

A co na to jego mama?

1

Do tego zmierzam, że być może po to jest dwóch DM żeby jeden (Rakitić) łatał dziury po Messim, bo sam Suarez to jednak za mało.

2

Również w żadnym normalnym klubie z topu nie ma zawodnika takiego jak Messi, który jest pozbawiony jakichkolwiek zadań defensywnych i ma pozostawioną tak dużą swobodę na boisku.

9

Pewnie równie niedługo co zmiana ankiety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?