JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na którym kanale w cyfrowym polsacie można znaleźć te dodatkowe kanały?
0
Trochę za bardzo czerwona ta połowa, ale projekt całkiem fajny.
0
Skan legitymacji studenckiej pewnie.
16
Przynajmniej się przyznał.
3
"Sergio Ramosowi odbiło na treningu" - MD.
4
Dokładnie, w wyborach samorządowych tak naprawdę liczy się nie to z jakiej partii jest kandydat, a to jakie ma osiągnięcia.
2
Jestem przekonany, że Ramos odpowiednio by się "zajął" Messim, gdyby ten jakimś cudem wystąpił w el Classico.
0
Zamierzam wybrać się do kina na "Źle się dzieje w El Royale", czy był ktoś może na tym filmie? Jak wrażenia?
13
Chloroform.
0
Za późno, już z niego zrobili.
0
W punkt :)
0
Fajny rower.
0
Tak można wywnioskować z Twojego postu.
0
Ekspres kapsułkowy, czy zwykły?
Jeśli zwykły to tak jak kolega niżej pisze - Lavazza złota jest bardzo dobra, a oprócz tego polecam odwiedzić stronę Pożegnania z Afryką, gdzie znajdziesz świetne kawy z całego świata (w tym kopi luwak i blue mountain).
0
To złudne wrażenie.
5
Ja mam ochotę, ale nie mam niestety czasu ani fify na PC...
6
Zamknijmy więc la Ramblę, bo po co komentować skoro nie mamy na nic wpływu?
1
W przeciwieństwie do domowej koszulki, ta wyjazdowa jest bardzo fajna i coś czuję że kupię sobie taką z numerem 5.
0
Niezłe korki musiały być.
0
Stranger Things
2
Szkoda, że nie porównałeś ich tegorocznych osiągnięć reprezentacyjnych.
5
Szkoda, że nie ma żadnych doniesień o zainteresowaniu Maxi Gomezem, ale być może są jakieś zakulisowe działania w tym kierunku...
3
Czy ja wiem, czy bije? Statystyki z tego sezonu mają bardzo zbliżone, a trzeba pamiętać, że Francuz jest 6 lat młodszy.
1
Jak caps lockiem napisane to znaczy, że naprawdę jest lepszy?
0
Nie wydaje mi się żeby to było jedyne zadanie Rakiticia, a nawet jakby to i tak jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.
6
Pozwanie Barcelony o grube miliony dla siebie i pazernego ojczulka, zrezygnowanie ze statusu Socio - to są główne argumenty, dla których nie chcę go widzieć w Barcelonie. Zdecydowanie bardziej wolałbym Mbappe.
18
A co na to jego mama?
1
Do tego zmierzam, że być może po to jest dwóch DM żeby jeden (Rakitić) łatał dziury po Messim, bo sam Suarez to jednak za mało.
2
Również w żadnym normalnym klubie z topu nie ma zawodnika takiego jak Messi, który jest pozbawiony jakichkolwiek zadań defensywnych i ma pozostawioną tak dużą swobodę na boisku.
9
Pewnie równie niedługo co zmiana ankiety.