JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie stokroć bardziej przerażające jest to, że ludzie po obejrzeniu tego filmu myślą, że cały kościół wygląda tak jak przedstawiono w tym filmie, a cała policja to banda alkoholików, erotomanów (vide "Drogówka").
0
Ok, myślałem że ma już 16 lat, dzięki.
0
A on już jest w Juvenilu?
0
A jak się rozwija Xavi Simons bo ostatnio trochę mało informacji o nim znajduję.
0
Robert Navarro i Jordi Mbula - obydwaj w Monaco.
1
21 września 2018, 09:59
@masq: Bardzo obiektywne zestawienie.
Pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz sprzed paru dni:
19 września 2018, 10:29
"Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję."
Update: wiadomo, że Rakitić jest pod formą, co wiąże się zapewne zajechaniem poprzednim sezonem, ale to wina trenera, że z uporem maniaka wystawia go w pierwszym składzie.
3
Kolejny, który myśli, że Rakitić to następca Xaviego i Iniesty w jednym.
2
Jakim cudem ewentualna kara za przestępstwo miałaby się zamienić na karę za inne przestępstwo?
0
Cassano, Mutu, Quaresma, Adriano - gdyby głowy tych piłkarzy nadążały za ich talentem to byliby w ścisłej światowej czołówce...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pub u Boćka na Dąbrowskiego.
4
Valverde.
1
Stare, nie stare. Ja korzystam z Galaxy S4 i w zupełności mi wystarcza :)
0
2,10 było, że strzeli. Aż dziw, że tak wysoki.
0
Opłacało się postawić, że strzeli :)
0
Stuani ale ładuje te bramki, aż szkoda że nie postawiłem, że strzeli...
10
Świetna okładka Marki, już nie pierwszy raz zresztą.
4
Jeśli kogoś stać na auto za milion to dlaczego ma jeździć autem za 10 tys.?
0
Ochoa
0
Nathan Ake wygląda zupełnie jak młody Gullit - tylko wąsa brak.
1
Panie, co z moim piwem? ;)
A w ogóle to pozdrawiam i jak będzie jeszcze jakaś akcja charytatywna to dawaj znać :)
0
88 lat już ma, i tak dobrze się trzyma.
3
Po prostu jesteśmy pewnego rodzaju społecznością, którą łączy kibicowanie temu samemu klubowi i w ramach tej społeczności, która teoretycznie powinna się wspierać, kolega poprosił o wsparcie modlitwą. Nie rozumiem całej tej burzy, która się tu rozpętała.
1
I zagłosowane :)
1
Zagłosuję później
0
Może Semedo choć trochę zbliży się do tego poziomu, chociaż nie wiem, czy granie dwoma bocznymi obrońcami, którzy są tak ofensywnie usposobieni to dobry pomysł.
0
Po co nam trzeci prawy obrońca?
0
Wiem, dlatego napisałem z przymrużeniem oka ;)
2
Maxi Gomez.
0
Możesz spróbować przebukować.