4

Dla mnie stokroć bardziej przerażające jest to, że ludzie po obejrzeniu tego filmu myślą, że cały kościół wygląda tak jak przedstawiono w tym filmie, a cała policja to banda alkoholików, erotomanów (vide "Drogówka").

0

Ok, myślałem że ma już 16 lat, dzięki.

0

A on już jest w Juvenilu?

0

A jak się rozwija Xavi Simons bo ostatnio trochę mało informacji o nim znajduję.

0

Robert Navarro i Jordi Mbula - obydwaj w Monaco.

1

21 września 2018, 09:59
@masq: Bardzo obiektywne zestawienie.
Pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz sprzed paru dni:

19 września 2018, 10:29

"Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję."

Update: wiadomo, że Rakitić jest pod formą, co wiąże się zapewne zajechaniem poprzednim sezonem, ale to wina trenera, że z uporem maniaka wystawia go w pierwszym składzie.

3

Kolejny, który myśli, że Rakitić to następca Xaviego i Iniesty w jednym.

2

Jakim cudem ewentualna kara za przestępstwo miałaby się zamienić na karę za inne przestępstwo?

0

Cassano, Mutu, Quaresma, Adriano - gdyby głowy tych piłkarzy nadążały za ich talentem to byliby w ścisłej światowej czołówce...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pub u Boćka na Dąbrowskiego.

4

Valverde.

1

Stare, nie stare. Ja korzystam z Galaxy S4 i w zupełności mi wystarcza :)

0

2,10 było, że strzeli. Aż dziw, że tak wysoki.

0

Opłacało się postawić, że strzeli :)

0

Stuani ale ładuje te bramki, aż szkoda że nie postawiłem, że strzeli...

10

Świetna okładka Marki, już nie pierwszy raz zresztą.

4

Jeśli kogoś stać na auto za milion to dlaczego ma jeździć autem za 10 tys.?

0

Ochoa

0

Nathan Ake wygląda zupełnie jak młody Gullit - tylko wąsa brak.

1

Panie, co z moim piwem? ;)

A w ogóle to pozdrawiam i jak będzie jeszcze jakaś akcja charytatywna to dawaj znać :)

0

88 lat już ma, i tak dobrze się trzyma.

3

Po prostu jesteśmy pewnego rodzaju społecznością, którą łączy kibicowanie temu samemu klubowi i w ramach tej społeczności, która teoretycznie powinna się wspierać, kolega poprosił o wsparcie modlitwą. Nie rozumiem całej tej burzy, która się tu rozpętała.

1

I zagłosowane :)

1

Zagłosuję później

0

Może Semedo choć trochę zbliży się do tego poziomu, chociaż nie wiem, czy granie dwoma bocznymi obrońcami, którzy są tak ofensywnie usposobieni to dobry pomysł.

0

Po co nam trzeci prawy obrońca?

0

Wiem, dlatego napisałem z przymrużeniem oka ;)

2

Maxi Gomez.

0

Możesz spróbować przebukować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?