1

Nie każdy jest masochistą.

0

W jakim sensie masówka?

1

Clint Eastwood

Anthony Hopkins

Michael Douglas

Gary Oldman

Al Pacino

Steven Seagal

Jim Carey

Sean Connery

0

0

Belgia - Islandia, Serbia - Rumunia

0

No może rzeczywiście trochę niefortunnie użyte, ale nie sądzę żeby było użyte w negatywnym kontekście.

0

Wyrobnicy: Murray, Del Potro, Nadal, Zverev, Cilić, Anderson
Wirtuozi: Federer, Thiem, Nishokori, Fognini, Gasquet - tak chyba bym to na szybko sklasyfikował, ale oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.

6

Karim Benzema - to brzmi jak nieśmieszny żart.

0

Bo jego gra bazuje na maksymalnym wybieganiu każdego punktu i zamęczenia rywala. Nigdy jakoś nie byłem jego wielkim zwolennikiem, po prostu nie przepadam za tym stylem gry, co nie znaczy że nie gra dobrze. Dlatego właśnie uważam, że te słowa że jest wyrobnikiem dość dobrze oddają jego sposób gry oparty na ciężkiej pracy i konsekwencji.

34

Chyba niestety Varane.

0

Znawco, Miranda ma dopiero 18 lat i musi być wprowadzany stopniowo do pierwszego zespołu, zapewne dostanie swoje w PK tak jak Alena w poprzednim zespole (przypominam, że był wtedy jeszcze zawodnikiem Barcy B). Skoro dostają tak mało minut to może zwyczajnie nie są jeszcze gotowi na grę w pierwszym zespole i nie prezentują wystarczającej jakości ? Też chciałbym częściej widzieć wychowanków, ale takie są decyzje trenera i dopóki przynoszą one wymierne efekty w postaci zdobywanych trofeów to nie zamierzam ich kwestionować.

1

No pewnie w jakimś Betisie, Southampton, czy Udinese by grali. Tylko, że my nie jesteśmy Betisem, Southamption, czy Udinese. Trzeba prezentować wysoki poziom żeby dostać szanse na grę i być może w tym sezonie Alena częściej będzie wychodził na boisko.

8

Nie, to pokazuje, że Miranda jest jeszcze za słaby na grę w pierwszym zespole. 10% to idealny stosunek meczów do rozegrania w sezonie dla młodego zawodnika, dla którego jest to pierwszy sezon w pierwszym składzie.

1

Chodzi o to, że zostawiając komentarz pod jakimś wątkiem, który nas interesuje łatwiej do niego wrócić :)

0

Jeśli głębiej przeanalizujesz jego styl gry to dojdziesz do wniosku, że nieprzypadkowo został określony takim mianem i nie było to absolutnie pejoratywne określenie.

2

Czy widział ktoś może zarówno "Dywizjon 303. Historia Prawdziwa" i "303. Bitwa o Anglię" ? Który z tych filmów uważacie za lepszy?

2

Ja obstawiam, że nie prześcigną Federera, a już na pewno nie Serb.

0

Contratiempo

0

To nie znaczy, że co drugi w tenisie się koksuje.

0

Gdybyś od 5 roku życia pracował nad swoją kondycją po ładnych kilka godzin dziennie to też doszedłbyś do takiego poziomu wytrenowania organizmu. Nie doszukiwałbym się tutaj teorii spiskowych.

4

No na pewno nie spędzają całego sezonu na kanapie przez TV i nie wyskakują nagle sobie zagrać turniej. To jest całe życie pełne wyrzeczeń i katorżniczej pracy żeby dojść do takiego poziomu kondycyjnego.

0

Z tym gazem to bym nie przesadzał, bo gdyby nie problemy Nadala to mogłoby być ciężko. Oczywiście cieszę się z jego awansu do finału i liczę, że odprawi Djokovicia chociaż będzie bardzo ciężko.

3

*Komory. Mi też niestety zepsuli kupon.

0

WIlliams wygra, ale nie wiem czy Osaka nie urwie seta.

0

Również pozdrawiam i przyjemnego oglądania. Fajnie, że obyło się bez niepotrzebnej sprzeczki.

2

Po prostu w tym meczu kibicuję Włochom, tak po prostu. Cieszy mnie powrót syna marnotrawnego (Balotellego) i zawsze darzyłem sympatia tę reprezentację i chciałbym
żeby wygrali.

Edit: z prowokowania wyrosłem już ładnych parę lat temu.

1

Forza Italia!

2

Niepoprawne bo wakacje są w liczbie mnogiej. Można z tego wybrnąć używając np. formy "przez 2 okresy letnie" albo tak jak napisał kolega _catalan.

2

Dużo fajnych nazwisk z dawnych lat.

1

Ależ piękny skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?