JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Malcoma karmili tylko zieleniną.
0
Jak myślisz, drugim bramkarzem przez najbliższy czas będzie Ezkieta, czy może ktoś inny?
0
Ładnie.
0
Jak sprzedajesz tak, jak kupujesz nie. Zależy jeszcze który FM.
0
Trochę słabe kursy, no i Arsenal to zawsze ryzyko.
0
Widziałem, że wczoraj HH wygrał kwalifikacyjny mecz i myślałem, że to już koniec.
1
Czyli szykuje się niezły szlagier już w 1. rundzie.
1
No to ciężko będzie Federerowi wygrać... A z kim gra Hurkacz?
0
Jak w czwartkowy późny wieczór poinformowała rozgłośnia radiowa RAC1, Rabiot nie trafi na Camp Nou latem tego roku.
RAC1 nie precyzuje, czy Rabiot pozostanie celem Barcelony również w kolejnych latach. Kontrakt pomocnika z PSG wygasa już w czerwcu 2019 roku i – teoretycznie – Barça w styczniu mogłaby z nim podpisać wstępny kontrakt, a w lipcu pomocnik przeszedłby na Camp Nou za darmo. Nie wyklucza się, że do tego czasu wychowanek mistrzów Francji nie dogada się ws. przedłużenia kontraktu. Na razie jednak to tylko spekulacje.
Szkoda.
4
Munir to nie jest odpowiedni poziom dla Barcy (zgadzam się), a Juanmi i Santi Mina już tak?
0
Gra, wszystkie części Brudnego Harry'ego, Kevin Sam w Domu&Nowym Jorku
6
Wygląda jak młody Klose.
10
Postępując w ten sposób zniżamy się do zachowań uprawianych przez tych hmm ludzi.
1
Besiktas niekoniecznie, Celtic również.
12
?
1
https://www.chocholowskietermy.pl/
31
Chyba Giroud nie widział
0
Ale za każdym razem jak grał to prezentował się solidnie.
1
0
Oj to w Set II bym sobie pograł.
0
A Settlers II?
0
Juninho
17
Jakoś nie zauważyłem żeby Bayern co chwilę wydawał ponad 100 mln EUR na transfer jednego zawodnika.
0
A kto pochodzi z Navarry?
0
Inaki Williams to też Bask jeśli o niego Ci chodzi.
0
Od zawsze tak grają.
0
Kogo porobili tego porobili.
1
Btts i wygrana Liverpoolu.
0
Zgłoszone, pozdrawiam.
52
Wow, dowcip który nie jest sucharem, nie jest wulgarny i jest śmieszny - perełka.