0

0:0, nikomu tu się nie chce grać w tej Lidze. Tylko w jednym meczu wczoraj padły więcej niż cztery bramki.

0

Suzuki Swift 1,6 sport '08, gwintowane zawieszenie, sportowe fotele, pakiet aerodynamiczny, generalnie full wypas tylko gorzej było z dłuższymi trasami, ale do Zakopanego 500 km na wakacje też się dało radę zapakować :)

0

Polska U21 przegrywa do przerwy 0:1 z Wyspami Owczymi :)

5

Jak zidentyfikujesz go po samym imieniu?

0

Czy Lewy zrobił kiedyś jakąś sztuczkę w trakcie meczu, gdzie sztuczka ≠ przekładanka nad piłką?

1

Dopiero teraz zauważyłem te opcje...

0

Z gówna bata nie ukręcisz. Kogo ma powoływać? Juniorów, którzy dostają w dupsko ze Szkocją?

0

Tło wygląda jak izolinie.

15

Jest reżyserem kina akcji.

4

Tak, over 3,5 set

0

Maxi Gomez.

0

Poproszę jednego Rabiota.

1

Nie sądzę żeby sprawa nabrała "tępa" bo żadnej sprawy nie ma.

0

Też właśnie przed chwilą się dowiedziałem...

0

Może pożycz od rodziny/znajomych?

1

Serce podpowiada finał Delpo Nishikori i zwycięstwo Delpo, ale rozum niestety Nadal-Djoković i zwycięstwo Hiszpana.

1

Miałem autograf Anelki jeszcze za czasów gry w City. Tylko gdzieś zgubiłem.

2

Ech, a ja już pograłem normalny kupon.

0

Na Fortunie?

0

Nie, ja ostatnio zmieniałem dowód po jakimś miesiącu od upływu terminu ważności. Dopóki nie chcesz wnioskować o kredyt ani nic nie przeskrobiesz to nie powinno być problemu.

1

Zatybrze - brzmi jak jakoś zakazana dzielnica Chorzowa, czy innego Zabrza :)

4

Napisz do Moderacji.

0

Świetny!

0

Ostatnio trochę grałem przy okazji US Open, możesz podesłać na PW bo zapomniałem o niej :)

0

Po prostu widziałem co Japiszon grał w poprzednich meczach i byłem pewien, że Cilić da radę, no ale niestety.

0

Może sobie przetestuję.

Jak już wyjdzie.

1

Niestety czas szybko płynie, jeszcze niedawno wygrywał US Open a tu już 30stka zaraz pęknie... Szkoda, że trapiło go tyle kontuzji bo na pewno osiągnąłby znacznie więcej.

0

Zgodnie z planem, zdziwiłem się tylko, że Nishikori wygrał z Ciliciem (i tym samym popsuł mi kupon), tym bardziej że Japończyk nie grał jakiegoś super porywającego meczu.

7

Ciekawe, czy operator monitoringu wstał i zaczął klaskać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?