1

Chyba, że ma wykupioną opcję darmowej wypłaty ze wszystkich bankomatów.

0

Ja dałem handi, ale za dwójkę tylko gram więc ryzyko żadne.

1

Jesteś pewien, że ta osoba rzeczywiście wpłaciła te pieniądze?

1

Modrić niech się cieszy, że Subasić mu uratował tyłek w karnych, bo gdyby nie on to Modrić obejrzałby sobie galę FIFA w TV.

0

Pewnie wprowadzają kolejne zmiany, mam tak samo.

0

Szanowna Redakcjo, czy w nowej odsłonie graficznej będzie możliwe sprawdzenie kto polubił dany post?

1

Bardzo dobry film, głęboki, wzruszający i ze świetną rolą Joanny Kulig. Zdecydowanie wart obejrzenia dla kogoś kto lubi trochę bardziej ambitne kino.

1

Serbowie będą grali z nami dokładnie na tej samej hali. Nam będzie przeszkadzało, a im nie?

0

To pikuś przy wypocinach na temat potencjalnych grup w LM w dniu losowania.

0

Taa, na pewno tak będzie.

1

Dorasta, nie dorasta. Dla mnie jest właściwym piłkarzem na właściwym miejscu.

0

Poza czołówką.

0

Rozumiem, że to wszystko sprawka Rakiticia, że nie wygrywamy Ligi Mistrzów?

Edit: nie doczytałem o koźle ofiarnym. Cała drużyna pracuje na sukces i na porażkę, z Iniestą czy Xavim w składzie też przegrywaliśmy Ligę Mistrzów.

1

Jak nie jest od zabezpieczania tyłów? Zobacz jaki dystans robi w każdym meczu i ile odbiorów notuje. Ja wiem, że statystyki nie grają, ale te akurat wymienione przeze mnie są bardzo znamienne.

0

Dlaczego nie ma latać w Barcelonie skoro daje to dobre efekty? Pozostali pomocnicy mają odpowiadać za kreację, Rakitić ma inne zadania na boisku.

28

Ale takiego zestawienia już nie ma i nie będzie, trzeba się z tym pogodzić. To był złoty okres, kiedy wszystko się udawało. Real ma Casemiro, Chelsea ma Kante, Liverpool ma Milnera/ Hendersona, City ma Fernandinho, Juve ma Matuidiego, PSG ma Rabiota - a my mamy Rakiticia, który jest specem od czarnej roboty, nie od wirtuozerii jakby tutaj niektórzy tego chcieli. I wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze. Równie dobrze można narzekać czemu Busquets w ogóle nie strzela na bramkę.

23

Przecież to właśnie przeciwnicy Rakiticia porównują go do Xaviego - że nie rozgrywa, że nie gra do przodu, itp.

W każdym zespole artystów potrzebny jest rzemieślnik.

0

Myślałem, że porównałeś Dembele do Henry'ego, ok.

20

Bardzo obiektywne zestawienie.
Pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz sprzed paru dni:

19 września 2018, 10:29

"Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję."

4

Tylko Mbappe można porównać w jakimś stopniu do Henry'ego.

1

Może się wiązać jeśli robiłeś jakieś ruchy, które mogły spowodować nadwerężenie tych okolic.

0

Niech Ci będzie :)

8

Pierwszy raz ten kawał zobaczyłem w Kaczorze Donaldzie z 1997 roku, niezłe wykopalisko, archeologu.

1

"piszę" piszemy kiedy mówimy o sobie, w każdym innym przypadku używamy odmiany "pisze" - tym samym napisałeś głupotę :)

6

Pewnie pachwina.

0

Też dziś miałem.

0

YB Utd obie strzelą

0

Myślisz, że Messi będzie odpoczywał?

0

Juve na luzie sobie poradzi. Piękny będzie chciał postrzelać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?