JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba, że ma wykupioną opcję darmowej wypłaty ze wszystkich bankomatów.
0
Ja dałem handi, ale za dwójkę tylko gram więc ryzyko żadne.
1
Jesteś pewien, że ta osoba rzeczywiście wpłaciła te pieniądze?
1
Modrić niech się cieszy, że Subasić mu uratował tyłek w karnych, bo gdyby nie on to Modrić obejrzałby sobie galę FIFA w TV.
0
Pewnie wprowadzają kolejne zmiany, mam tak samo.
0
Szanowna Redakcjo, czy w nowej odsłonie graficznej będzie możliwe sprawdzenie kto polubił dany post?
35
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/42381483_965032590354896_662977787535032320_n.png?_nc_cat=110&oh=9b3f98ec17c21a2e09396e78a08cd8c5&oe=5C261771
Dość mocne, ale mnie to rozśmieszyło.
1
Bardzo dobry film, głęboki, wzruszający i ze świetną rolą Joanny Kulig. Zdecydowanie wart obejrzenia dla kogoś kto lubi trochę bardziej ambitne kino.
1
Serbowie będą grali z nami dokładnie na tej samej hali. Nam będzie przeszkadzało, a im nie?
0
To pikuś przy wypocinach na temat potencjalnych grup w LM w dniu losowania.
0
Taa, na pewno tak będzie.
1
Dorasta, nie dorasta. Dla mnie jest właściwym piłkarzem na właściwym miejscu.
0
Poza czołówką.
0
Rozumiem, że to wszystko sprawka Rakiticia, że nie wygrywamy Ligi Mistrzów?
Edit: nie doczytałem o koźle ofiarnym. Cała drużyna pracuje na sukces i na porażkę, z Iniestą czy Xavim w składzie też przegrywaliśmy Ligę Mistrzów.
1
Jak nie jest od zabezpieczania tyłów? Zobacz jaki dystans robi w każdym meczu i ile odbiorów notuje. Ja wiem, że statystyki nie grają, ale te akurat wymienione przeze mnie są bardzo znamienne.
0
Dlaczego nie ma latać w Barcelonie skoro daje to dobre efekty? Pozostali pomocnicy mają odpowiadać za kreację, Rakitić ma inne zadania na boisku.
28
Ale takiego zestawienia już nie ma i nie będzie, trzeba się z tym pogodzić. To był złoty okres, kiedy wszystko się udawało. Real ma Casemiro, Chelsea ma Kante, Liverpool ma Milnera/ Hendersona, City ma Fernandinho, Juve ma Matuidiego, PSG ma Rabiota - a my mamy Rakiticia, który jest specem od czarnej roboty, nie od wirtuozerii jakby tutaj niektórzy tego chcieli. I wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze. Równie dobrze można narzekać czemu Busquets w ogóle nie strzela na bramkę.
23
Przecież to właśnie przeciwnicy Rakiticia porównują go do Xaviego - że nie rozgrywa, że nie gra do przodu, itp.
W każdym zespole artystów potrzebny jest rzemieślnik.
0
Myślałem, że porównałeś Dembele do Henry'ego, ok.
20
Bardzo obiektywne zestawienie.
Pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz sprzed paru dni:
19 września 2018, 10:29
"Rakitić jest idealnym piłkarzem dla Barcelony. Jest silny, notuje dużo odbiorów, dobrze gra w powietrzu, potrafi zaskakująco uderzyć z dystansu i przede wszystkim zabezpiecza defensywę dzięki czemu bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mogą spokojnie angażować się w akcje zaczepne. Nie bez powodu Rakitić jest pierwszym wyborem wszystkich trenerów, dziękuję."
4
Tylko Mbappe można porównać w jakimś stopniu do Henry'ego.
1
Może się wiązać jeśli robiłeś jakieś ruchy, które mogły spowodować nadwerężenie tych okolic.
0
Niech Ci będzie :)
8
Pierwszy raz ten kawał zobaczyłem w Kaczorze Donaldzie z 1997 roku, niezłe wykopalisko, archeologu.
1
"piszę" piszemy kiedy mówimy o sobie, w każdym innym przypadku używamy odmiany "pisze" - tym samym napisałeś głupotę :)
6
Pewnie pachwina.
0
Też dziś miałem.
0
YB Utd obie strzelą
0
Myślisz, że Messi będzie odpoczywał?
0
Juve na luzie sobie poradzi. Piękny będzie chciał postrzelać.