JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
*Gwoli ścisłości
1
Pub u Bociana na Dąbrowskiego.
Ewentualnie jeszcze Cooliozum.
0
reddit soccer streams
13
Całkiem fajna ta piłka, przypomina mi trochę żółtą Nike Total 90.
http://www.oocities.org/nikelover32/pictures/hivis.jpg
0
Dużo świetnych tytułów zostało już wymienionych więc ja dodam od siebie: Cytadela, 7 Cudów Świata, Time's Up, Cards against humanity, no i moje ulubione Taboo, które można ściągnąć na telefon.
Jeszcze Karaluszek Kłamczuszek jest spoko.
0
Świetnie napisane, zupełnie jakbym czytał Cochise.
3
Nie ma czym się chwalić.
1
Rakitić, Busquets. Ewentualnie z Barcy B Costas lub Chumi.
10
W sumie realistycznie to odwzorowali ;)
0
Fakt faktem, w ostatnich latach listopad i grudzień był raczej mało zimowy.
0
Dlaczego dopiero po Nowym Roku? Wątpię żeby istniały prognozy synoptyczne, które pozwoliłyby z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że właśnie ta będzie.
7
"This baffling brilliant Brazilian who looks like he rolled fresh off the La Masia production line" - to mi się też podoba :)
0
Po pierwsze na tym forum widziałem już takie ewenementy, że nie zdziwiłoby mnie gdybyś chciał żeby Barca przegrała, po drugie skąd miałem wiedzieć, że kibicujesz od x lat i co to ma do rzecz, a po trzecie najpierw piszesz "szczerze mówiąc", a potem zasłaniasz się ironią. Chyba sam widzisz, że po Twoim poście ciężko było poznać Twoje rzeczywiste intencje.
2
Na początku piszesz "tak szczerze mówią" - więc gdzie tam jest ironia?
0
Tylko, że w niedzielę Real zagra z trochę mocniejszą drużyną niż Levante.
0
Świetna sprawa!
0
Na 100%, ale możesz jeszcze zadzwonić i się upewnić.
4
Pub u Bociana na Dąbrowskiego.
0
Może żarówka w kloszu jest poluzowana i się trochę opuściła?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Perisić nie był przypadkiem kontuzjowany?
0
Nie, ale jest to dodatkowa okazja do wypoczynku, spotkań z rodziną, znajomymi i nie rozumiem dlaczego miałoby to zostać zniesione tylko dlatego, że jakaś grupa będzie w tym czasie pić alkohol.
4
To fakt, że powinno to być przeprowadzone wcześniej, wtedy ludzie mogliby sobie zaplanować w tym czasie jakiś dłuższy urlop itp.
1
I pewnie też będziesz chlała na umór w niedzielę... ;)
2
Ale dlaczego przez to, że jakaś część społeczeństwa się zapija to reszta ma na tym cierpieć i nie dostać tego dnia wolnego?
6
To że budowlańcy piją to wiadomo nie od dziś. Tylko, że budowlańcy to nie jest całe społeczeństwo i nie wierzę też, że wszyscy z nich zaleją się w trupa, bo na pewno chociaż część spędzi ten czas z rodzinami.
1
A jak wygląda według Ciebie?
7
Denerwuje mnie takie generalizowanie. Nie wiem w jakich środowiskach się obracasz, ale ja i ludzie których znam raczej będą mieli inne plany na ten dzień. Patologia była, jest i będzie, ale to nie znaczy, że wszyscy walą w palnik do odcięcia w każdy wolny dzień.
77
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
0
Czy wiesz który to numer kanału?