5

*Gwoli ścisłości

1

Pub u Bociana na Dąbrowskiego.
Ewentualnie jeszcze Cooliozum.

0

reddit soccer streams

13

Całkiem fajna ta piłka, przypomina mi trochę żółtą Nike Total 90.
http://www.oocities.org/nikelover32/pictures/hivis.jpg

0

Dużo świetnych tytułów zostało już wymienionych więc ja dodam od siebie: Cytadela, 7 Cudów Świata, Time's Up, Cards against humanity, no i moje ulubione Taboo, które można ściągnąć na telefon.

Jeszcze Karaluszek Kłamczuszek jest spoko.

0

Świetnie napisane, zupełnie jakbym czytał Cochise.

3

Nie ma czym się chwalić.

1

Rakitić, Busquets. Ewentualnie z Barcy B Costas lub Chumi.

10

W sumie realistycznie to odwzorowali ;)

0

Fakt faktem, w ostatnich latach listopad i grudzień był raczej mało zimowy.

0

Dlaczego dopiero po Nowym Roku? Wątpię żeby istniały prognozy synoptyczne, które pozwoliłyby z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że właśnie ta będzie.

7

"This baffling brilliant Brazilian who looks like he rolled fresh off the La Masia production line" - to mi się też podoba :)

0

Po pierwsze na tym forum widziałem już takie ewenementy, że nie zdziwiłoby mnie gdybyś chciał żeby Barca przegrała, po drugie skąd miałem wiedzieć, że kibicujesz od x lat i co to ma do rzecz, a po trzecie najpierw piszesz "szczerze mówiąc", a potem zasłaniasz się ironią. Chyba sam widzisz, że po Twoim poście ciężko było poznać Twoje rzeczywiste intencje.

2

Na początku piszesz "tak szczerze mówią" - więc gdzie tam jest ironia?

0

Tylko, że w niedzielę Real zagra z trochę mocniejszą drużyną niż Levante.

0

Świetna sprawa!

0

Na 100%, ale możesz jeszcze zadzwonić i się upewnić.

4

Pub u Bociana na Dąbrowskiego.

0

Może żarówka w kloszu jest poluzowana i się trochę opuściła?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Perisić nie był przypadkiem kontuzjowany?

0

Nie, ale jest to dodatkowa okazja do wypoczynku, spotkań z rodziną, znajomymi i nie rozumiem dlaczego miałoby to zostać zniesione tylko dlatego, że jakaś grupa będzie w tym czasie pić alkohol.

4

To fakt, że powinno to być przeprowadzone wcześniej, wtedy ludzie mogliby sobie zaplanować w tym czasie jakiś dłuższy urlop itp.

1

I pewnie też będziesz chlała na umór w niedzielę... ;)

2

Ale dlaczego przez to, że jakaś część społeczeństwa się zapija to reszta ma na tym cierpieć i nie dostać tego dnia wolnego?

6

To że budowlańcy piją to wiadomo nie od dziś. Tylko, że budowlańcy to nie jest całe społeczeństwo i nie wierzę też, że wszyscy z nich zaleją się w trupa, bo na pewno chociaż część spędzi ten czas z rodzinami.

1

A jak wygląda według Ciebie?

7

Denerwuje mnie takie generalizowanie. Nie wiem w jakich środowiskach się obracasz, ale ja i ludzie których znam raczej będą mieli inne plany na ten dzień. Patologia była, jest i będzie, ale to nie znaczy, że wszyscy walą w palnik do odcięcia w każdy wolny dzień.

77

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

0

Czy wiesz który to numer kanału?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?