1

Myślę, że pierwszy sezon będzie przejściowy i jeśli uda mu się wycisnąć maksimum z bolidu to w kolejnym sezonie dostanie angaż w którymś z topowych zespołów, bo mało który zawodnik posiada taką etykę pracy jak Robert.

17

Kubica oficjalnie!

1

Wow, myślałem, że już nikt nie patrzy na takie wartości jak szacunek do klubu.

1

Tu nie chodzi o zastosowanie umiejętności w przyszłym życiu tylko o rozwijanie umiejętności abstrakcyjnego myślenia. Zawsze mnie rozczula, że ktoś idzie na politechniczny/ ekonomiczny kierunek i dziwi się, że musi zaliczać matematykę :)

1

Tak, bo tam promocje sięgają 80%, a nie wierzę, że przed black friday ktoś podniesie cenę produktu o 80%.

0

A kto zdobył tę nagrodę?

2

Do niedawna, w niektórych klubach w Madrycie to była podstawa taktyki ;)

1

Przy dobrym dośrodkowaniu to wcale nie jest takie złe rozwiązanie ;)

2

Zimno w tym samolocie skoro muszą w kapturach siedzieć.

6

Zawsze do chorągiewki i wrzutka.

1

Nie jestem, ale być może zamiast kupować nowy grzejnik taniej będzie naprawić te grzejniki co masz teraz. Może poszukaj jakiejś innej ekipy. Poza tym jeśli na piec jest gwarancja to powinni Ci go wymienić za darmo.

4

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu nie grzeje - grzejniki są zapowietrzone :)

0

Z tej słabszej jakaś szansa na wyjście jest.

4

Firmino w tym sezonie mocno obniżył loty, więc nie wiem czy to taki dobry wybór.

1

Masakra...

0

Zapomniałem o Jesusie i Sancho.

1

Podszedłem do tego tematu najogólniej jak się dało :)

0

Donnarumma, De Ligt, De Jong, Mbappe, Under, Kehrer, Fosu-Mensah, Upamecano, Tielemans - takie nazwiska mi przychodzą do głowy na szybko.

Edit: jeszcze Rashford.

1

Ugotuj jej coś pysznego, zabierz w ciekawe miejsce.

0

Idealnym rozwiązaniem (dla mnie) byłoby przyjście Rabiota, De Jonga i zatrzymanie Rakiticia, ale raz, że to nierealne, a dwa że byłby przesyt w pomocy... Chyba faktycznie czas powoli myśleć o sprzedaży Ivana.

2

Po pierwsze nie dałbym, po drugie Mbappe jednak coś tam pograł już, np. na MŚ.

0

Komentuję, bo widzę tutaj ciekawe tytuły na później.

0

Ten Denleya nawet fajny.

12

No ciężko go nazwać doświadczonym zawodnikiem ;)

2

Pod artykułem Sportu - Jorge Lorenzo, a nie Jorge Lozano.

0

Brzmi jak Barca.

0

Powołanie do kadry Norwegii to nie jest jakiś wielki wyznacznik sukcesu. Prawda jest taka, że za wcześnie został okrzyknięty gwiazdą i głowa nie wytrzymała.

4

Zawsze możesz obłożyć się walizkami.

1

Nie ma.

0

Dzięki za odpowiedź Panowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?