0

Pracowałem kilka lat na dwie zmiany od 15 do 3 i od 4 do 16 - jeżeli jesteś w miarę młody to dasz radę się przyzwyczaić.

1

Tak.

17

Świetny jest ten drugi komplet!

1

polecam reddit soccer streams.

0

Oby dobrze służył :)

5

Nie wiem, dla mnie gazowanie takiego auta to trochę barbarzyństwo.

0

Jednak się udało, uff :)

Chyba, że jednak City postanowi nie wygrać swojego meczu.

1

Twarz zabójcy, kawał obrońcy.

3

Po co montować gaz skoro stać Cię na auto o wartości przekraczającej 200 tys. PLN?

0

Liverpool z evertonem miał wygrać powyżej 1,5 bramki wtedy co Origi strzelił - to był najpewniejszy mecz ze wszystkich jakie miałem na kuponie :)

0

Hehe, mi ostatnio też takie dobre kupony wtapiały przez jakieś kuriozalne akcje :)

0

Liczyłem, że w środku tygodnia będą się trochę oszczędzać.

0

A taki fajny kurs był na Monaco... Szkoda tej Nicei. U mnie zaraz Bournemouth wtopi bo dałem -3,5 gola.

1

Ja też dlatego teraz trochę uważniej śledzę poczynania Monaco i mam nadzieję, że pod jego wodzą wrócą na właściwe tory.

0

Niestety nie wiem, śledziłem tylko wynik na Futbol24.

0

Monaco po dwóch karnych wygrywa 2:0 na wyjeździe z Amiens.

0

Ja wiem, odnosiłem się do użytkownika ViscaBarca123, że szkoda, że nie możemy wystawić większej ilości zawodników.

2

Szkoda, że tylko czterech zawodników Barcy B może jutro zagrać...

1

Właśnie zastanawiam się, czy nie pójść do kina na któryś z tych dwóch filmów.

Chyba wybiorę właśnie film o Armstrongu.

2

Z tych, które najbardziej zapadły mi w pamięć to Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri i Zimna Wojna.

0

Z jednej strony szacunek za taką decyzję, z drugiej na pewno jest to ograniczenie dla jego rozwoju.

1

Belotti kilka sezonów temu zapowiadał się naprawdę nieźle, były nawet pogłoski o zainteresowaniu ze strony Chelsea, ale w ostatnim czasie jego kariera niestety przyhamowała...

2

Jak to rakotwórcze? Brzmi jak jakiś bullshit :)

0

Czym się różni 5G od 4G?

0

Na pewno zasłużył bardziej niż spora część zawodników z tej listy.

20

Swoją drogą brak Lewandowskiego w dwudziestce przy obecności Benzemy pokazuje tak naprawdę (znikomą) wartość tej nagrody.

1

Wielkie dzięki za opis, jak znajdę chwilę to sobie obejrzę :)

0

Ok, ale gatunek mniej więcej ten sam?

0

Mam pytanie odnośnie serialu "Fargo". Ponieważ jestem kompletnym dyletantem w tej dziedzinie to chciałem zapytać: czy wydarzenia w tym serialu bazują na filmie o tym samym tytule?

1

Barcelona i tak raczej nie kupiłaby de Jonga bo priorytetem jest de Ligt. Przy dzisiejszych realiach transferowych przyjście Rabiota to naprawdę okazja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?