JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pracowałem kilka lat na dwie zmiany od 15 do 3 i od 4 do 16 - jeżeli jesteś w miarę młody to dasz radę się przyzwyczaić.
1
Tak.
17
Świetny jest ten drugi komplet!
1
polecam reddit soccer streams.
0
Oby dobrze służył :)
5
Nie wiem, dla mnie gazowanie takiego auta to trochę barbarzyństwo.
0
Jednak się udało, uff :)
Chyba, że jednak City postanowi nie wygrać swojego meczu.
1
Twarz zabójcy, kawał obrońcy.
3
Po co montować gaz skoro stać Cię na auto o wartości przekraczającej 200 tys. PLN?
0
Liverpool z evertonem miał wygrać powyżej 1,5 bramki wtedy co Origi strzelił - to był najpewniejszy mecz ze wszystkich jakie miałem na kuponie :)
0
Hehe, mi ostatnio też takie dobre kupony wtapiały przez jakieś kuriozalne akcje :)
0
Liczyłem, że w środku tygodnia będą się trochę oszczędzać.
0
A taki fajny kurs był na Monaco... Szkoda tej Nicei. U mnie zaraz Bournemouth wtopi bo dałem -3,5 gola.
1
Ja też dlatego teraz trochę uważniej śledzę poczynania Monaco i mam nadzieję, że pod jego wodzą wrócą na właściwe tory.
0
Niestety nie wiem, śledziłem tylko wynik na Futbol24.
0
Monaco po dwóch karnych wygrywa 2:0 na wyjeździe z Amiens.
0
Ja wiem, odnosiłem się do użytkownika ViscaBarca123, że szkoda, że nie możemy wystawić większej ilości zawodników.
2
Szkoda, że tylko czterech zawodników Barcy B może jutro zagrać...
1
Właśnie zastanawiam się, czy nie pójść do kina na któryś z tych dwóch filmów.
Chyba wybiorę właśnie film o Armstrongu.
2
Z tych, które najbardziej zapadły mi w pamięć to Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri i Zimna Wojna.
0
Z jednej strony szacunek za taką decyzję, z drugiej na pewno jest to ograniczenie dla jego rozwoju.
1
Belotti kilka sezonów temu zapowiadał się naprawdę nieźle, były nawet pogłoski o zainteresowaniu ze strony Chelsea, ale w ostatnim czasie jego kariera niestety przyhamowała...
2
Jak to rakotwórcze? Brzmi jak jakiś bullshit :)
0
Czym się różni 5G od 4G?
0
Na pewno zasłużył bardziej niż spora część zawodników z tej listy.
20
Swoją drogą brak Lewandowskiego w dwudziestce przy obecności Benzemy pokazuje tak naprawdę (znikomą) wartość tej nagrody.
1
Wielkie dzięki za opis, jak znajdę chwilę to sobie obejrzę :)
0
Ok, ale gatunek mniej więcej ten sam?
0
Mam pytanie odnośnie serialu "Fargo". Ponieważ jestem kompletnym dyletantem w tej dziedzinie to chciałem zapytać: czy wydarzenia w tym serialu bazują na filmie o tym samym tytule?
1
Barcelona i tak raczej nie kupiłaby de Jonga bo priorytetem jest de Ligt. Przy dzisiejszych realiach transferowych przyjście Rabiota to naprawdę okazja.