JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja głupi dałem z handi...
0
Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
4
Co z tego, że w ponad 60 meczach jak średnia minut to pewnie maks. 20.
0
W sumie masz rację, ale ostatnio mamy taką serię straconych bramek, że mocno wątpię w to, że uda nam się wrócić z Eindhoven z czystym kontem.
0
Bardziej chodziło mi o całokształt dotychczasowego sezonu.
33
Barcelona i 0 z tyłu? Zapomnij.
1
Trochę kusi żeby obejrzeć PSG z Liverpoolem, ale chyba pozostanę przy Barcelonie.
0
A Messi?
6
Mam dylemat, bo w normalnych okolicznościach nominowałbym Dona tylko, że w ostatnich miesiącach jego gra wygląda bardzo mizernie (czytaj: w ogóle się nie udziela)...
Dlatego moja nominacja wędruje do Cochise za ogromną wiedzę, piękny język komentarzy o jaki trudno w dzisiejszych czasach i kulturalny sposób prowadzenia dyskusji.
4
Według mnie każdy powinien głosować na osobę, którą uważa za stosowną.
0
Też bardzo lubię :)
0
Ja też będę się skłaniał ku temu meczowi.
1
Solówki Maya są genialne, bez niego Queen to nie byłoby to samo. Niejednokrotnie Fred podkreślał, że Queen to nie tylko on, ale cały zespół i nie było to tylko kurtuazyjne pierdu-pierdu.
0
Też się właśnie zastanawiam.
1
Wielki plus za Albatrosa!
0
A widzisz, IM aż tak dużo nie słucham... ale też jest kilka perełek, które często katuję, np. Prowler albo Upiór w Operze
2
Metallica - Master of Puppets
Metallica - Fade to Black
Metallica - Welcome Home Sanitarium
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Dogs
Pink Floyd - Marooned
Queen - You Don't Fool Me
Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
Stevie Ray Vaughan - Little Wing
Dire Straits - Money For Nothing
Dire Straits - Sultans of Swing
Kolejność dowolna, pewnie sporo ominąłem, ale solo z tych utworów to moje ulubione, które na szybko mi przychodzą do głowy.
3
A jak wyjedziesz to gdzie masz zamiar pracować?
5
No to szacunek dla Ciebie, że "wybrałeś" kibicowanie Barcelonie pomimo tego, że to lewicowy klub - co za poświęcenie.
4
Co za bzdura :)
1
Wystarczyłby chociaż 1 (JEDEN) celny strzał w połowie.
0
Grunt, że dużo strzelamy.
0
No nie dojdziemy do porozumienia, trudno.
1
Co za bzdura. Tak jakby wszyscy księża znali się nawzajem. Uczciwy ksiądz po święceniach kapłańskich ma inne cele niż zbrodnie i nie wiem dlaczego ma tutaj obowiązywać odpowiedzialność zbiorowa.
1
Znasz każdego księdza w tym kraju żeby pisać, że każdy z nich to naciągacz i pedofil?
2
Modlitwa może zdziałać cuda, ale tylko poparta działaniem.
1
Ooj to była gra - pamiętam jak byłem pod wrażeniem pięknych zdjęć skoczni podczas ładowania.
0
Ciii
2
A to tego nie wiedziałem, nieźle.
1
Co ma Rakitić do Neymara?