0

A ja głupi dałem z handi...

0

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

4

Co z tego, że w ponad 60 meczach jak średnia minut to pewnie maks. 20.

0

W sumie masz rację, ale ostatnio mamy taką serię straconych bramek, że mocno wątpię w to, że uda nam się wrócić z Eindhoven z czystym kontem.

0

Bardziej chodziło mi o całokształt dotychczasowego sezonu.

33

Barcelona i 0 z tyłu? Zapomnij.

1

Trochę kusi żeby obejrzeć PSG z Liverpoolem, ale chyba pozostanę przy Barcelonie.

0

A Messi?

6

Mam dylemat, bo w normalnych okolicznościach nominowałbym Dona tylko, że w ostatnich miesiącach jego gra wygląda bardzo mizernie (czytaj: w ogóle się nie udziela)...

Dlatego moja nominacja wędruje do Cochise za ogromną wiedzę, piękny język komentarzy o jaki trudno w dzisiejszych czasach i kulturalny sposób prowadzenia dyskusji.

4

Według mnie każdy powinien głosować na osobę, którą uważa za stosowną.

0

Też bardzo lubię :)

0

Ja też będę się skłaniał ku temu meczowi.

1

Solówki Maya są genialne, bez niego Queen to nie byłoby to samo. Niejednokrotnie Fred podkreślał, że Queen to nie tylko on, ale cały zespół i nie było to tylko kurtuazyjne pierdu-pierdu.

0

Też się właśnie zastanawiam.

1

Wielki plus za Albatrosa!

0

A widzisz, IM aż tak dużo nie słucham... ale też jest kilka perełek, które często katuję, np. Prowler albo Upiór w Operze

2

Metallica - Master of Puppets
Metallica - Fade to Black
Metallica - Welcome Home Sanitarium
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Dogs
Pink Floyd - Marooned
Queen - You Don't Fool Me
Jimi Hendrix - All Along The Watchtower
Stevie Ray Vaughan - Little Wing
Dire Straits - Money For Nothing
Dire Straits - Sultans of Swing

Kolejność dowolna, pewnie sporo ominąłem, ale solo z tych utworów to moje ulubione, które na szybko mi przychodzą do głowy.

3

A jak wyjedziesz to gdzie masz zamiar pracować?

5

No to szacunek dla Ciebie, że "wybrałeś" kibicowanie Barcelonie pomimo tego, że to lewicowy klub - co za poświęcenie.

4

Co za bzdura :)

1

Wystarczyłby chociaż 1 (JEDEN) celny strzał w połowie.

0

Grunt, że dużo strzelamy.

0

No nie dojdziemy do porozumienia, trudno.

1

Co za bzdura. Tak jakby wszyscy księża znali się nawzajem. Uczciwy ksiądz po święceniach kapłańskich ma inne cele niż zbrodnie i nie wiem dlaczego ma tutaj obowiązywać odpowiedzialność zbiorowa.

1

Znasz każdego księdza w tym kraju żeby pisać, że każdy z nich to naciągacz i pedofil?

2

Modlitwa może zdziałać cuda, ale tylko poparta działaniem.

1

Ooj to była gra - pamiętam jak byłem pod wrażeniem pięknych zdjęć skoczni podczas ładowania.

0

Ciii

2

A to tego nie wiedziałem, nieźle.

1

Co ma Rakitić do Neymara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?