JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
;)
Po prostu nie wiedziałem, że był taki film, a chciałem nieco przybliżyć sylwetkę tej osoby :)
0
To (prawdopodobnie) nawiązanie do Malcolma X - https://en.wikipedia.org/wiki/Malcolm_X
0
Masz prawo do takiej opinii, dla mnie nie był to specjalnie dobry mecz w jego wykonaniu.
1
Różnica między Suarezem, a Dembele jest taka, że Luisito jest pierwszą linią obrony, walczy i presuje do upadłego, natomiast Francuz nie ma pojęcia o pressingu. Była wczoraj taka sytuacja, gdzie Inter rozgrywał piłkę w swoim polu karnym i Dembele, mimo że był blisko, nie podbiegł i nie wywarł presji na obrońcach i w końcu zajął się tym Busi, który miał ładnych kilka metrów dalej.
10
Pomyliło Ci się z Thiago Silvą.
1
Miałem przyjemność podróżować tą windą i jest to naprawdę ciekawe doświadczenie :)
12
Nie.
Myślę, że w ciągu trzech godzin od napisania pierwszego postu o tej samej treści znalazłbyś z tuzin miejsc gdzie można obejrzeć mecz zamiast pisać drugi raz to samo.
Teraz tak.
0
Za darmo to w telegazecie.
2
*Crveny Zvezdy
2
Nowe WC.
4
Ale Armstrong startował w dyscyplinie indywidualnej, poza tym czy wiadomo, że pozytywny wynik dotyczył testów dopingowych robionych w trakcie LM?
0
A dlaczego mieliby je anulować? Pewnie dostanie zawieszenie.
0
2004/2005
0
Było nawet dwóch, ale jakie to ma znaczenie?
3
Valladolid zapłaciło rachunek.
0
Tak skuteczny, że w Barcelonie B strzela raz na ruski rok.
1
Wielka szkoda, liczyłem że wróci do pełni sił i znowu będzie cieszył oko swoją grą, a tu niestety znowu kontuzja...
5
Chodzi o to, że lepiej odnajduje się w drużynach preferujących bardziej bezpośredni styl gry, gdzie na boisku ma więcej miejsca. Gołym okiem widać było, że nie radzi sobie zbyt dobrze w ataku pozycyjnym preferowanym przez Barcelonę.
0
Silikon i botoks robią swoje, ale do czasu.
0
Van Basten i Pique
2
Jakoś taką słabość do niego mam, nie wiem czy uzasadnioną, ale cieszyłbym się jakby do nas przeszedł :)
1
Ja jestem za, zawodnik o podobnym profilu co Suarez, stosunkowo młody, potrafiący również asystować. Nie powinien być również zbyt drogi i myślę, ze rozwinąłby skrzydła trenując razem z Uruguayo.
0
Szkoda mi go, ale niestety jest bardziej szklany od Vermy i obawiam się, że ciężko będzie mu zaistnieć na poważnie w Barcelonie.
2
Ale za to do Xaviego, kiedy był w wieku Arthura jak najbardziej ma start.
8
Łatwo mówić z perspektywy kogoś kto matematykę zna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ piękne zdjęcie.
1
Zależy jakie kto ma potrzeby.
3
Również moim zdaniem, Real Valladolid wygra bezproblemowo.
0
Im bliżej bramki tym lepiej żeby mógł wykorzystać swoje umiejętności strzelania z dystansu.