0

;)
Po prostu nie wiedziałem, że był taki film, a chciałem nieco przybliżyć sylwetkę tej osoby :)

0

To (prawdopodobnie) nawiązanie do Malcolma X - https://en.wikipedia.org/wiki/Malcolm_X

0

Masz prawo do takiej opinii, dla mnie nie był to specjalnie dobry mecz w jego wykonaniu.

1

Różnica między Suarezem, a Dembele jest taka, że Luisito jest pierwszą linią obrony, walczy i presuje do upadłego, natomiast Francuz nie ma pojęcia o pressingu. Była wczoraj taka sytuacja, gdzie Inter rozgrywał piłkę w swoim polu karnym i Dembele, mimo że był blisko, nie podbiegł i nie wywarł presji na obrońcach i w końcu zajął się tym Busi, który miał ładnych kilka metrów dalej.

10

Pomyliło Ci się z Thiago Silvą.

1

Miałem przyjemność podróżować tą windą i jest to naprawdę ciekawe doświadczenie :)

12

Nie.

Myślę, że w ciągu trzech godzin od napisania pierwszego postu o tej samej treści znalazłbyś z tuzin miejsc gdzie można obejrzeć mecz zamiast pisać drugi raz to samo.

Teraz tak.

0

Za darmo to w telegazecie.

2

*Crveny Zvezdy

2

Nowe WC.

4

Ale Armstrong startował w dyscyplinie indywidualnej, poza tym czy wiadomo, że pozytywny wynik dotyczył testów dopingowych robionych w trakcie LM?

0

A dlaczego mieliby je anulować? Pewnie dostanie zawieszenie.

0

2004/2005

0

Było nawet dwóch, ale jakie to ma znaczenie?

3

Valladolid zapłaciło rachunek.

0

Tak skuteczny, że w Barcelonie B strzela raz na ruski rok.

1

Wielka szkoda, liczyłem że wróci do pełni sił i znowu będzie cieszył oko swoją grą, a tu niestety znowu kontuzja...

5

Chodzi o to, że lepiej odnajduje się w drużynach preferujących bardziej bezpośredni styl gry, gdzie na boisku ma więcej miejsca. Gołym okiem widać było, że nie radzi sobie zbyt dobrze w ataku pozycyjnym preferowanym przez Barcelonę.

0

Silikon i botoks robią swoje, ale do czasu.

0

Van Basten i Pique

2

Jakoś taką słabość do niego mam, nie wiem czy uzasadnioną, ale cieszyłbym się jakby do nas przeszedł :)

1

Ja jestem za, zawodnik o podobnym profilu co Suarez, stosunkowo młody, potrafiący również asystować. Nie powinien być również zbyt drogi i myślę, ze rozwinąłby skrzydła trenując razem z Uruguayo.

0

Szkoda mi go, ale niestety jest bardziej szklany od Vermy i obawiam się, że ciężko będzie mu zaistnieć na poważnie w Barcelonie.

2

Ale za to do Xaviego, kiedy był w wieku Arthura jak najbardziej ma start.

8

Łatwo mówić z perspektywy kogoś kto matematykę zna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ależ piękne zdjęcie.

1

Zależy jakie kto ma potrzeby.

3

Również moim zdaniem, Real Valladolid wygra bezproblemowo.

0

Im bliżej bramki tym lepiej żeby mógł wykorzystać swoje umiejętności strzelania z dystansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?