JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam program Soulseek no i stare dobre torrenty.
1
Myślę, że całkiem przystojnych, szpakowatych kobiet po 50tce jest faktycznie niewiele.
0
Aaa, przepraszam za pomyłkę :) Super, na kupnym też jest pyszny żurek jak się dobrze doprawi :)
0
Moja ulubiona zupa :) Sama robiłaś zakwas?
1
Może za jakiś czas się przekonam do tego, zwłaszcza że moja mama robi genialne powidła i musy więc mam się od kogo uczyć :)
1
Wow, nieźle. Powidła to jeszcze nie moja bajka, może kiedyś do tego dojrzeję, ale na razie za dużo z tym zachodu jak dla mnie - chociaż pora roku jak najbardziej sprzyja, bo przynajmniej ciepło masz przy robocie ;)
0
W dziedzinie powideł, czy ciasta? ;)
1
Sokole oko!
0
Tylko zwykłe - następnym razem poeksperymentuję ;)
0
Haha
3
Audycja zawierała lokowanie produktu.
47
Udało się!
https://zapodaj.net/images/9e628e08394a1.jpg
1
Jak w końcu dojdzie do skutku zjazd fanów FCBarca to coś upiekę :)
0
Tylko już widzę, że za mało wyszło i lepiej z dwóch porcji robić.
0
Ciasto pomarańczowe
Przepis tutaj:
https://gotowanie.onet.pl/przepisy/ciasto-pomaranczowe-przepis/c43pvxr
0
To prawda, że czosnek jest uznawany w wielu krajach za afrodyzjak.
32
O Ty łajzo.
1
Właśnie wstawiłem do piekarnika swoje pierwsze własnoręcznie robione ciasto, trzymajcie kciuki żeby nie było katastrofy...
2
Dlatego, że mniej od niego oczekiwałeś to właśnie powinno Cię to dziwić ;)
0
Które wpadki?
0
Z pewnością w ciągu dwóch dni podniosą cenę o złotówkę, ludzie skąd wy się urwaliście?
0
Marketing to jakby nie patrzeć jedna z gałęzi ekonomii, a tutaj przecież matematyka jest powszechna.
0
Ale będzie grał już coraz mniej więc to nie jest takie pewne.
29
Chciałbym jeszcze w tym roku zobaczyć Puiga w pierwszym zespole, chociażby w CdR.
3
Ciekawe czy jutro na hiszpańskich okładkach pojawią się jakieś informacje o Robercie.
0
Tak
Nie
0
A jest?
0
Hehe, bardziej chodziło mi o podziw. Nie do końca dobrze dobrałem słowa :)
1
Zaczyna od nowego sezonu (od marca).
0
Szacunek za oglądanie takich rzeczy, ja nie mam nerwów do horrorów mimo, że wiem, że to wszystko fikcja.