11

Rabiot za darmo + De Ligt latem - dobra opcja.

0

Gareth Bale

0

Oczywiście, że nie, ale w ciągu roku nie zawsze jest możliwość ze wszystkimi się spotkać.

3

Wszystko zależy od nastawienia :)

7

Zanim zaleje nas masa komentarzy jakie to święta są okropne, bo TRZEBA wszystko przygotowywać, TRZEBA kupować prezenty i w ogóle same TRZEBA to ja tylko powiem, że jest to mój ulubiony czas, bo mam wtedy okazję spotkać się z bliskimi i mogę pomóc innym w godnym przeżyciu tego magicznego, świątecznego okresu.

1

Dzięki!

0

Moreno ewidentnie prosił się o laczka na twarz.

2

Aaa, no tak. Mbappe brakuje techniki, dryblingu i bramek, racja. Czuję się przekonany.

1

Wytłumacz mi w których kategoriach jest lepszy od Mbappe?

0

Ma ktoś może link do podwójnej rulety Sancho?

1

Trochę się boję, czy Milan to dobry klub dla niego, ale oby się odnalazł.

2

Piękny obrazek.

2

Z jakimś średniakiem tak wtopić - skandal...

0

Skąd info o takiej kwocie?

0

Ja jeszcze opon nie zmieniłem, ale dostosowuję prędkość do warunków jazdy i przede wszystkim jeżdżę płynnie bez gwałtownych manewrów.

0

Fajne kalendarze tylko nie ma barcelońskich akcentów.

2

Dla niektórych poprawne napisanie czteroliterowego nazwiska przekracza niestety możliwości intelektualne.

0

Tier?

1

Moim zdaniem nie podzienkóje i bendzie ciągła

0

Król Ligi Europejskiej

0

Ja lubię, choć za często nie słucham.

2

Tak, było już dobrych kilkanaście komentarzy na ten temat.

1

Kiedy go kupowałem to był jeszcze kilka cm niższy, bo na niskoprofilowych oponach. Każdy próg musiałem brać pod kątem, teraz już spokojnie wszystkie przejeżdża :)

0

Wenger, Koeman, Martinez.

9

Nie pisz mu tak, bo jeszcze naprawdę to zrobi :)

1

Tak jak Pan Maciej mówi: Płyn do odmrażania szyb, psikniesz parę razy i szyba odmrożona.

0

Lepiej kup Swifta '08 na gwintowanym zawieszeniu, jedyne 16,990 do negocjacji.

1

Nie chce mi się wierzyć, że aż tyle, ale widocznie masz rację skoro to sprawdziłeś. Mimo wszystko, uważam że nie dostał prawdziwej szansy, bo zwyczajnie jest za słaby na Barcelonę, a nie że jest za słaby na Barcelonę, bo nie dostał prawdziwej szansy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?