JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rabiot za darmo + De Ligt latem - dobra opcja.
0
Gareth Bale
0
Oczywiście, że nie, ale w ciągu roku nie zawsze jest możliwość ze wszystkimi się spotkać.
3
Wszystko zależy od nastawienia :)
7
Zanim zaleje nas masa komentarzy jakie to święta są okropne, bo TRZEBA wszystko przygotowywać, TRZEBA kupować prezenty i w ogóle same TRZEBA to ja tylko powiem, że jest to mój ulubiony czas, bo mam wtedy okazję spotkać się z bliskimi i mogę pomóc innym w godnym przeżyciu tego magicznego, świątecznego okresu.
1
Dzięki!
0
Moreno ewidentnie prosił się o laczka na twarz.
2
Aaa, no tak. Mbappe brakuje techniki, dryblingu i bramek, racja. Czuję się przekonany.
1
Wytłumacz mi w których kategoriach jest lepszy od Mbappe?
0
Ma ktoś może link do podwójnej rulety Sancho?
1
Trochę się boję, czy Milan to dobry klub dla niego, ale oby się odnalazł.
2
Piękny obrazek.
2
Z jakimś średniakiem tak wtopić - skandal...
3
Ech ta Valencia
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MTE4NzM1NDQ4NzQwMDrwTwpsLHqWrJpi5jo%3D&kind=MAIN
0
Skąd info o takiej kwocie?
0
Ja jeszcze opon nie zmieniłem, ale dostosowuję prędkość do warunków jazdy i przede wszystkim jeżdżę płynnie bez gwałtownych manewrów.
0
Fajne kalendarze tylko nie ma barcelońskich akcentów.
2
Dla niektórych poprawne napisanie czteroliterowego nazwiska przekracza niestety możliwości intelektualne.
0
Tier?
1
Moim zdaniem nie podzienkóje i bendzie ciągła
0
Król Ligi Europejskiej
0
Ja lubię, choć za często nie słucham.
2
Tak, było już dobrych kilkanaście komentarzy na ten temat.
1
Kiedy go kupowałem to był jeszcze kilka cm niższy, bo na niskoprofilowych oponach. Każdy próg musiałem brać pod kątem, teraz już spokojnie wszystkie przejeżdża :)
0
Wenger, Koeman, Martinez.
9
Nie pisz mu tak, bo jeszcze naprawdę to zrobi :)
0
Owszem :)
https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/913022487_12_1080x720_suzuki-swift-sport-bezwypadkowy-kupiony-w-pl-_rev003.jpg
1
Tak jak Pan Maciej mówi: Płyn do odmrażania szyb, psikniesz parę razy i szyba odmrożona.
0
Lepiej kup Swifta '08 na gwintowanym zawieszeniu, jedyne 16,990 do negocjacji.
1
Nie chce mi się wierzyć, że aż tyle, ale widocznie masz rację skoro to sprawdziłeś. Mimo wszystko, uważam że nie dostał prawdziwej szansy, bo zwyczajnie jest za słaby na Barcelonę, a nie że jest za słaby na Barcelonę, bo nie dostał prawdziwej szansy.