36

Nie demonizujmy tak B-klasy. Na ogół zawodnicy szanują nawzajem swoje zdrowie, wiadomo że czasem komuś odłączy prąd, ale to są raczej incydentalne przypadki :)

0

*sale ;)

0

Przy ewentualnej sprzedaży Rakiticia i paru innych zawodników być może udałoby się sprowadzić i de Jonga i de Ligta, no ale Rakitić no es toca...

13

Prawdę mówiąc na początku byłem zwolennikiem przyjścia Rabiota, ale mając na uwadze kwotę jego zarobków (mówi się o ponad 10 mln EUR netto) oraz fakt, że jego przyjście zablokowałoby ewentualny transfer de Jonga to wydaje mi się, że to jednak nie jest tak dobry pomysł.

0

Korzystam z internetu osiedlowego, zwykła lokalna sieć.

0

Problem polega na tym, że captcha się w ogóle nie pojawia...

0

Piszę znów z prośbą o pomoc w sprawach informatycznych. Otóż po zainstalowaniu Windowsa 7 nie mogę korzystać na żadnej przeglądarce z googla - za każdym razem pojawia się takie okno: https://zapodaj.net/1e9049d96a246.png.html Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

1

Brawo Redakcjo za szybkie usuwanie spamu :)

0

Z czego wynika tak mała liczba minut dla Abela?

1

Dlaczego?

0

Mamy Lyon.

1

Pasjonujący dwumecz - Atletico Juve

1

Jak nie wejdzie to Cię znajdę.

2

Co by stracili to by strzelili.

4

Młodzi z Ajaksu zabiegaliby nas na śmierć.

10

Widzę, że stawiamy na kreatywność w pomocy.

1

W samo południe.

0

Ajax z pewnością z otwartymi ramionami powita Vermaelena.

0

Cały szczęście, że nie można polecać własnych komentarzy, bo redakcja nie nadążałaby z usuwaniem spamu ;)

4

Maine, jeden z nielicznych stanów, gdzie nie ma węży.
Edit: może być też Massachusetts.

2

Dodałbym jeszcze główny motyw z "Człowieka z Żelaza" w wykonaniu Andrzeja Korzyńskiego.

3

Hans Zimmer - Blackhawk Down
Ennio Morricone - Wszystkie spaghetti westerny
J. Ralph - Lucky Number Slevin (swoją drogą świetny film)

10

Albo cierpi na jakieś schorzenie psychiczne.

2

Nie wiedziałem, nie śledzę poczynań tzw. celebrytów.

3

Skąd wiesz, że zabijanie nienarodzonych dzieci jest dla niej ok?

4

Do biegania są nogi.

1

Wątpię żeby ktoś kupił Rafinhę po straconym sezonie.

1

Pewnie to nie było zbyt sportowe, ale bardzo ubawiło mnie wpadnięcie Cannavaro w słupek.

7

Spośród dwóch Holendrów to de Ligta bardziej potrzebujemy i to on powinien być priorytetem. Chciałbym przyjścia obydwu, ale bez sprzedaży jakiegoś pomocnika wydaje się to niewykonalne.

1

Nic nie instalowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?