0

Ze wszystkim się zgodzę, ale obecność Dybali w tym gronie to żart.

1

No tak, lepiej wierzyć w teorie spiskowe, że ktoś potajemnie nakleja naklejki na sprzęcie medycznym, to ma sens.

2

Nie wierz we wszystko co jest publikowane w internecie. Członkowie mojej rodziny niejednokrotnie korzystali ze sprzętu ufundowanego WOŚP i gdyby nie on to mieliby poważne problemy ze zdrowiem. Nikt nie zmusza Cię żebyś wspierał Orkiestrę, ale nie pisz bzdur że to nieznacząca pomoc.

0

To idź na oddział i zobacz ile sprzętu jest oklejone serduszkami WOŚPu. Co z tego, że istnieje oddział dziecięcy i zatrudnieni są lekarze skoro jest ich za mało, sprzętu brakuje i ludzie po kilka lat czekają w kolejce do specjalisty.

0

A swoją drogą co się dzieje z Emre Morem, bo w ogóle nie widać go w Celcie.

44

Jak dla mnie może zarabiać nawet miliardy na prowadzeniu fundacji - przez te wszystkie lata zrobił dla polskiej służby zdrowia i dla pacjentów tyle, że jakiekolwiek niepochlebne opinie na jego temat są zwyczajnie niesmaczne.

0

Aaa, bo napisałem że to musical. No faktycznie do musicalu to daleko, mój błąd.

0

A nie spróbowano? Skończył tak jak skończył, bo tak naprawdę mimo tego, że był otoczony przez wielu ludzi to większość z nich żerowało na jego karierze, a on poza sceną był samotny - z kotami jako najlepszymi przyjaciółmi. To jest chyba kwestia podejścia do filmu, wszystko zależy z jakim nastawieniem zabierasz się za jego oglądanie. Zgadzam się, że film był ujęty zbyt płytko, ale to wynika z tego, że głównym założeniem było pokazanie wszystkiego po trochu.

0

Mówisz o Bohemian Rhapsody czy o Narodzinach Gwiazdy?

0

Wydaje mi się, że Cohen mógł był zbyt kontrowersyjnym wyborem dla Rogera i Briana.

No i jest za wysoki, ale to już szczegół.

0

Film nigdy nie odda całej historii, a przynajmniej rzadko tak się dzieje. Dlatego jeśli mam alternatywę w postaci książki to bez wahania wolę sięgnąć właśnie po nią.

0

Ja tam poszedłem głównie dla gry aktorskiej, bo pod względem muzycznym nic tam nie było w stanie mnie zaskoczyć, i nie rozczarowałem się.

0

Ciężko zamknąć tę historię w dwugodzinnym filmie. Tutaj potrzeba by jeszcze kilka części nakręcić żeby wszystko ująć. Osobiście podobało mi się, że w pewien sposób uszanowano pamięć o Freddim i nie było wejścia z butami w jego prywatność jak to się teraz często robi przy najróżniejszych okazjach. Na pewno też jest tak jak pisze Misanthrope, że Taylor i May celowo nie chcieli posunąć się za daleko w tym filmie, bo wtedy byłaby to zapewne produkcja 18+ co automatycznie zawęziłoby grono odbiorców.

0

Czy ten film był mniej interesujący tylko dlatego, że że Brian i Rog postanowili przemilczeć najbardziej pikantne szczegóły z życia Freddiego? Myślę, że i tak w filmie przedstawiono kilka scen, które dają wyobrażenie o tym jak wyglądało życie Mercurego, a skupiono się bardziej na sprawach osobistych.

1

Czyżby powrót syna marnotrawnego (do Europy) ?

1

Hype na Freddiego był, jest i będzie, zasłużenie. Nie wiem co kapitalnego było w "Narodziach Gwiazdy" poza muzyką. W kategorii "Najlepszy musical" faworyt murowany, jeśli chodzi o najlepszy film - niekoniecznie.

1

Jedno i drugie to straszne marnotrawstwo pieniędzy.

7

Teraz nikt już nie patrzy na znaczenie pisanych słów.

0

Szukam słuchawek dousznych do 100 złotych. Co moglibyście polecić?

0

Brahim Diaz - nowy crack Realu.

1

Za co go uwielbiasz?

0

Jak dla mnie to dziewczyna Carlesa dużo ładniejsza, po prostu nie zachwyca mnie sztuczne piękno, a wydaje mi się jednak, że pani Ceerowa jest dużo bardziej "zrobiona".

0

A dziewczyna Ronaldo?

2

Bardzo ładna dziewczyna Carlesa.

0

Pobił rekord skoczni, czy zabrakło?

2

Redakcjo, poprawcie błąd w nowym Tiki-Taka newsie.

1

Ściągnęli już Pulisicia, ciekawe czy Lozano to tylko plotka, czy coś jest na rzeczy.

4

"25 bramek wypracował Messi a może i więcej jeśli liczyć akcje prowadzące do gola."

To dokładnie tak jak za 4 ostatnich trenerów.

2

Tym bardziej, że wygrał dopiero 2 z 4 konkursów...

1

Podobnie jest w piłce nożnej, przez lata grasz na światowym poziomie, a nagle forma leci i jest piach. Wpływ mogą mieć różne czynniki (zmiany przepisów odnośnie nart i kombinezonów, nowe trendy i metody treningowe, styl życia, itp.)

No i oczywiście wyżej wspomniana psychika, a zwłaszcza motywacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?