JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze wszystkim się zgodzę, ale obecność Dybali w tym gronie to żart.
1
No tak, lepiej wierzyć w teorie spiskowe, że ktoś potajemnie nakleja naklejki na sprzęcie medycznym, to ma sens.
2
Nie wierz we wszystko co jest publikowane w internecie. Członkowie mojej rodziny niejednokrotnie korzystali ze sprzętu ufundowanego WOŚP i gdyby nie on to mieliby poważne problemy ze zdrowiem. Nikt nie zmusza Cię żebyś wspierał Orkiestrę, ale nie pisz bzdur że to nieznacząca pomoc.
0
To idź na oddział i zobacz ile sprzętu jest oklejone serduszkami WOŚPu. Co z tego, że istnieje oddział dziecięcy i zatrudnieni są lekarze skoro jest ich za mało, sprzętu brakuje i ludzie po kilka lat czekają w kolejce do specjalisty.
0
A swoją drogą co się dzieje z Emre Morem, bo w ogóle nie widać go w Celcie.
44
Jak dla mnie może zarabiać nawet miliardy na prowadzeniu fundacji - przez te wszystkie lata zrobił dla polskiej służby zdrowia i dla pacjentów tyle, że jakiekolwiek niepochlebne opinie na jego temat są zwyczajnie niesmaczne.
0
Aaa, bo napisałem że to musical. No faktycznie do musicalu to daleko, mój błąd.
0
A nie spróbowano? Skończył tak jak skończył, bo tak naprawdę mimo tego, że był otoczony przez wielu ludzi to większość z nich żerowało na jego karierze, a on poza sceną był samotny - z kotami jako najlepszymi przyjaciółmi. To jest chyba kwestia podejścia do filmu, wszystko zależy z jakim nastawieniem zabierasz się za jego oglądanie. Zgadzam się, że film był ujęty zbyt płytko, ale to wynika z tego, że głównym założeniem było pokazanie wszystkiego po trochu.
0
Mówisz o Bohemian Rhapsody czy o Narodzinach Gwiazdy?
0
Wydaje mi się, że Cohen mógł był zbyt kontrowersyjnym wyborem dla Rogera i Briana.
No i jest za wysoki, ale to już szczegół.
0
Film nigdy nie odda całej historii, a przynajmniej rzadko tak się dzieje. Dlatego jeśli mam alternatywę w postaci książki to bez wahania wolę sięgnąć właśnie po nią.
0
Ja tam poszedłem głównie dla gry aktorskiej, bo pod względem muzycznym nic tam nie było w stanie mnie zaskoczyć, i nie rozczarowałem się.
0
Ciężko zamknąć tę historię w dwugodzinnym filmie. Tutaj potrzeba by jeszcze kilka części nakręcić żeby wszystko ująć. Osobiście podobało mi się, że w pewien sposób uszanowano pamięć o Freddim i nie było wejścia z butami w jego prywatność jak to się teraz często robi przy najróżniejszych okazjach. Na pewno też jest tak jak pisze Misanthrope, że Taylor i May celowo nie chcieli posunąć się za daleko w tym filmie, bo wtedy byłaby to zapewne produkcja 18+ co automatycznie zawęziłoby grono odbiorców.
0
Czy ten film był mniej interesujący tylko dlatego, że że Brian i Rog postanowili przemilczeć najbardziej pikantne szczegóły z życia Freddiego? Myślę, że i tak w filmie przedstawiono kilka scen, które dają wyobrażenie o tym jak wyglądało życie Mercurego, a skupiono się bardziej na sprawach osobistych.
1
Czyżby powrót syna marnotrawnego (do Europy) ?
1
Hype na Freddiego był, jest i będzie, zasłużenie. Nie wiem co kapitalnego było w "Narodziach Gwiazdy" poza muzyką. W kategorii "Najlepszy musical" faworyt murowany, jeśli chodzi o najlepszy film - niekoniecznie.
1
Jedno i drugie to straszne marnotrawstwo pieniędzy.
7
Teraz nikt już nie patrzy na znaczenie pisanych słów.
0
Szukam słuchawek dousznych do 100 złotych. Co moglibyście polecić?
0
Brahim Diaz - nowy crack Realu.
1
Za co go uwielbiasz?
0
Jak dla mnie to dziewczyna Carlesa dużo ładniejsza, po prostu nie zachwyca mnie sztuczne piękno, a wydaje mi się jednak, że pani Ceerowa jest dużo bardziej "zrobiona".
0
A dziewczyna Ronaldo?
2
Bardzo ładna dziewczyna Carlesa.
0
Pobił rekord skoczni, czy zabrakło?
2
Redakcjo, poprawcie błąd w nowym Tiki-Taka newsie.
1
Ściągnęli już Pulisicia, ciekawe czy Lozano to tylko plotka, czy coś jest na rzeczy.
4
"25 bramek wypracował Messi a może i więcej jeśli liczyć akcje prowadzące do gola."
To dokładnie tak jak za 4 ostatnich trenerów.
2
Tym bardziej, że wygrał dopiero 2 z 4 konkursów...
1
Podobnie jest w piłce nożnej, przez lata grasz na światowym poziomie, a nagle forma leci i jest piach. Wpływ mogą mieć różne czynniki (zmiany przepisów odnośnie nart i kombinezonów, nowe trendy i metody treningowe, styl życia, itp.)
No i oczywiście wyżej wspomniana psychika, a zwłaszcza motywacja.