JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wracając jeszcze do Lee Childa, to w zeszłym roku pożyczyłem od koleżanki jedną z jego książek i tak się wciągnąłem, że sięgnąłem po kolejnych pięć :) Bardzo lubię postać Jacka Reachera :)
1
Nie czytałem jeszcze, ale dopiszę sobie do listy ;)
1
Jeffery Deaver (mam prawie wszystkie jego książki), Nelson De Mille, John le Carre, Frederick Forsyth - trzech ostatnich autorów pisze głównie thrillery szpiegowskie, których akcja osadzona jest w okresie zimnej wojny, ale być może Ci się spodoba.
0
Uciekli spod topora.
0
No ładnie wjechało, gratulacje.
2
Tak na szybko: "Zmutowane, pokraczne stworzenia wystrzeliły w jego stronę, lecz żaden z nich nie zrobił mu krzywdy."
powinno być "żadne z nich nie zrobiło mu krzywdy"
Zupełnie nie moje klimaty, ale tekst super, bardzo bogaty i sugestywny język.
1
Co za kąt padania promieni światła z lampy...
1
W poniedziałek?
2
Ja marzę o tym żeby PSG odpadło z Utd.
5
Połowa pierwszego składu odpoczywa, a niektórzy tutaj chyba spodziewali się manity. I śmieszno i straszno.
1
Nie, to oryginał
44
Niech inni pracują w domu po godzinach jak nauczyciele poprawiający prace domowe i testy, przygotowujący tematy na lekcje, wypełniający ankiety dla kuratorium, piszący plany roczne, sprawozdania i z przeprowadzanych zajęć i konspekty.
18
Może ukrywasz swoją prawdziwą twarz.
0
Ta kobieta jest oderwana od wszelkich piłkarskich realiów... Nie wróżę Rabiotowi świetlanej przyszłości.
1
Hehe :)
0
Były już jakieś ciekawe transfery oprócz Nasriego do West Hamu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Każdy oprócz PSG ;)
15
Verratti topką był z 4 lata temu.
1
Czy ja wiem? Bajki, które bawiły mnie gdy miałem 6 lat potrafią bawić mnie w dalszym ciągu. I nie sądzę, że to tylko kwestia nostalgii :)
13
Nostalgia to Jetsonowie, Flintstonowie, Looney Tunes i Popeye ;)
1
Też ciekawa opcja, ale drugi raz do tej samej rzeki pewnie nie wejdzie.
2
Stuani idealna opcja.
0
Z Surininamu wywodzi się większość znakomitych Holendrów grających na przełomie XX i XXI wieku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś tu chyba późno wstał dzisiaj :)
1
Fear Factory zrobiło fajnego covera "Cars" Gary'ego Numana.
1
Napisz do Cule a Muerte
1
Tylko żadnych wypożyczeń, 20 mln EUR w gotówce albo GTFO
0
Ostatnio żądał prywatnego odrzutowca więc nie wiem, czy nie gwiazdorzy.