JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwłaszcza, że podoba mi się styl gry Greka dlatego mam teraz dylemat komu kibicować ;)
2
Tylko, że Abidal to była klasa światowa, a w przypadku Mirandy nic na razie nie wskazuje na to żeby to miał być gracz choćby zbliżonego formatu. Zobaczymy, w każdym razie mnie ten gracz nie przekonuje.
0
Po cichu liczyłem, że Tsitsipas znowu sprawi niespodziankę, ale głośno liczę, że Nadal wygra gładko, bo mam go na kuponie ;)
1
Nie przekonuje mnie Miranda, który wydaje się za mało mobilny na pozycję, która wymaga dużej szybkości i kursowania na całej długości boiska przez 90 minut. Albo zostanie przekwalifikowany na środkowego obrońcę (chociaż lewonożnych stoperów akurat nam nie brak), albo powinien poszukać szans na grę w innym klubie.
0
Nadal i Tsitsipas rozpoczęli pierwszy mecz półfinałów Australian Open - jak na razie jest 3:2 dla Nadala i serwuje Hiszpan.
0
Standardowe zdejmowanie presji z zespołu, nie traktowałbym tych słów dosłownie.
1
Od siebie polecę takie zespoły jak:
Siouxsie and the Banshees - mój ulubiony utwór to "Arabian Knights"
The Glove - wspólny projekt Roberta Smitha i Stevena Severina z Siouxsie, który zaowocował wydaniem jedynego albumu "Blue Sunshine" - polecam!
1
Ty zgrywusie, przez Ciebie brzuch boli mnie od śmiechu.
8
Nie krzycz.
12
Każdy może edytować wpisy w Wikipedii :)
Poczekajmy na oficjalkę.
4
Remis.
0
W takim razie dlaczego chcesz wyrzucenia Valverde skoro Alba z Messim rozklepują obronę rywali?
55
Co z tego, że mamy szybkich zawodników skoro przeciwnicy tak się bronią, że uniemożliwiają wykorzystanie tego atutu?
To nie Fifa, że wystarczy mieć super szybkość i wszystko się wygrywa.
12
Tak.
0
Tyle gadania było też o Verrattim a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy, dlatego z reguły jestem sceptycznie nastawiony do takich informacji.
0
Jeśli tak to ok, chociaż ciężko mi uwierzyć, że ktoś jest w stanie zaoferować aż tyle.
0
Wciąż brzmi jak plota, myślisz że we Włoszech nie ma tabloidów?
40
Doskonały sposób na zmarnowanie 102 milionów.
0
Oby to nie był fake...
1
Copen jest fajne, kiedyś nawet chciałem takie kupić, albo Suzuki Cappuccino :)
0
"Czas to najlepszy nauczyciel, niestety zabija swoich uczniów."
2
Ja się nie martwię tylko przewiduję co się może wydarzyć, bo biorąc pod uwagę rozpasane wymagania Raioli to całkowity koszt transferu De Ligta może przekroczyć 100 mln EUR.
0
Co by się nie stało, cena za De Ligta skoczy teraz tak bardzo w górę, że nie zdziwię się jak spadnie zainteresowanie tym zawodnikiem.
10
I jeszcze Kane i Mbappe.
0
Kurczę, praktycznie same dobre transfery.
2
Chyba Yoshi nie zamierzał deprecjonować umiejętności Urusa, ale wyszło zabawnie :)
0
Zanotował hattricka
0
Patrząc na to, że przyszli praktycznie za darmo na pół sezonu to zdecydowanie był to dobry ruch. Nie wiem czego oczekiwałeś w połowie sezonu.
0
Co to jest?!
0
Leworęczny, już go lubię.