0

Zwłaszcza, że podoba mi się styl gry Greka dlatego mam teraz dylemat komu kibicować ;)

2

Tylko, że Abidal to była klasa światowa, a w przypadku Mirandy nic na razie nie wskazuje na to żeby to miał być gracz choćby zbliżonego formatu. Zobaczymy, w każdym razie mnie ten gracz nie przekonuje.

0

Po cichu liczyłem, że Tsitsipas znowu sprawi niespodziankę, ale głośno liczę, że Nadal wygra gładko, bo mam go na kuponie ;)

1

Nie przekonuje mnie Miranda, który wydaje się za mało mobilny na pozycję, która wymaga dużej szybkości i kursowania na całej długości boiska przez 90 minut. Albo zostanie przekwalifikowany na środkowego obrońcę (chociaż lewonożnych stoperów akurat nam nie brak), albo powinien poszukać szans na grę w innym klubie.

0

Nadal i Tsitsipas rozpoczęli pierwszy mecz półfinałów Australian Open - jak na razie jest 3:2 dla Nadala i serwuje Hiszpan.

0

Standardowe zdejmowanie presji z zespołu, nie traktowałbym tych słów dosłownie.

1

Od siebie polecę takie zespoły jak:
Siouxsie and the Banshees - mój ulubiony utwór to "Arabian Knights"
The Glove - wspólny projekt Roberta Smitha i Stevena Severina z Siouxsie, który zaowocował wydaniem jedynego albumu "Blue Sunshine" - polecam!

1

Ty zgrywusie, przez Ciebie brzuch boli mnie od śmiechu.

8

Nie krzycz.

12

Każdy może edytować wpisy w Wikipedii :)
Poczekajmy na oficjalkę.

4

Remis.

0

W takim razie dlaczego chcesz wyrzucenia Valverde skoro Alba z Messim rozklepują obronę rywali?

55

Co z tego, że mamy szybkich zawodników skoro przeciwnicy tak się bronią, że uniemożliwiają wykorzystanie tego atutu?
To nie Fifa, że wystarczy mieć super szybkość i wszystko się wygrywa.

12

Tak.

0

Tyle gadania było też o Verrattim a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy, dlatego z reguły jestem sceptycznie nastawiony do takich informacji.

0

Jeśli tak to ok, chociaż ciężko mi uwierzyć, że ktoś jest w stanie zaoferować aż tyle.

0

Wciąż brzmi jak plota, myślisz że we Włoszech nie ma tabloidów?

40

Doskonały sposób na zmarnowanie 102 milionów.

0

Oby to nie był fake...

1

Copen jest fajne, kiedyś nawet chciałem takie kupić, albo Suzuki Cappuccino :)

0

"Czas to najlepszy nauczyciel, niestety zabija swoich uczniów."

2

Ja się nie martwię tylko przewiduję co się może wydarzyć, bo biorąc pod uwagę rozpasane wymagania Raioli to całkowity koszt transferu De Ligta może przekroczyć 100 mln EUR.

0

Co by się nie stało, cena za De Ligta skoczy teraz tak bardzo w górę, że nie zdziwię się jak spadnie zainteresowanie tym zawodnikiem.

10

I jeszcze Kane i Mbappe.

0

Kurczę, praktycznie same dobre transfery.

2

Chyba Yoshi nie zamierzał deprecjonować umiejętności Urusa, ale wyszło zabawnie :)

0

Zanotował hattricka

0

Patrząc na to, że przyszli praktycznie za darmo na pół sezonu to zdecydowanie był to dobry ruch. Nie wiem czego oczekiwałeś w połowie sezonu.

0

Co to jest?!

0

Leworęczny, już go lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?