JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że jednak transfer Alby przebija ściągnięcie Rakiticia.
0
Na Roja nic nie ma niestety.
4
I 101 ogółem.
1
https://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
:)
0
Na pewno skorzystam i zostawiam komentarz.
0
Myślę, że jest szansa, bo wielu rozstawionych już odpadły, a ci którzy pozostali w turnieju to nie są zawodnicy, z którymi Rog by sobie nie mógł poradzić.
0
Dlaczego de Ligt miałby chcieć przejść do Atleti?
1
Z trojga złego wybrałbym chyba Fabię bo tanie części.
0
Może mają zły numer?
0
Do tych, którzy oglądali mecz Brazylii z Czechami: jak spisał się najnowszy nabytek Realu Militao?
0
W ogóle historia tego meczu Włochów jest zabawna, bo do pierwszej połowy doliczyli 1 minutę, w 47 minucie czerwona, a w 48 gol z karnego :)
0
A propos morfiny to jest przereklamowana - ani nie wystrzeliwuje w podróż ani nie uśmierza tak bardzo bólu - sprawdziłem niestety na własnej skórze.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NDg1NzQ2MzUwMDpxgwLZwgssjT5qL8c%3D&kind=MAIN
0
To trzeba mieć fart żeby zagrać -5,5 gola, a tu w doliczonym czasie pierwszej połowy czerwona i do widzenia...
0
Racja, dzięki za poprawkę.
3
Typowa akcja byleby Polak był jak najwyżej w rankingu. Ranking należy czytać tak, jakby nie było w nim Grosickiego.
0
Dzień, w którym Simons zetnie włosy to będzie prawdziwie smutna chwila :(
1
Mam wiele ulubionych, ale najbardziej pasującym do Twoich kryteriów jest ten:
0
"gdy" - słowo klucz
1
A co jest złego w wyborze Lengleta?
0
Teraz jest perfekcyjnie
1
Zastosowałeś tutaj podwójne zaprzeczenie z którego wynika że FCBarca i pokora nie przeszkadzają sobie nawzajem (kolidować = przeszkadzać, wykluczać się) ;) tak tylko się czepiam.
0
Miska na pewno symbolizuje miejsce Griezmanna w stosunku do stołu przy którym je Messi.
2
Widać było, że był zdenerwowany i popełniał sporo prostych błędów, ale naprawdę jest potencjał zwłaszcza, że chłopak jest poukładany.
17
Dybala
0
Cieszyć, że nie będzie ryzyka kontuzji. Co mu po morale jak dostanie kontuzji i będzie pauzował nie wiadomo ile.
0
Tu się oczywiście zgadzam.
23
My możemy się tylko z tego cieszyć.
3
Barcelona ostatni raz tiki-taką grała za Pepa, nie wiem co ma Dembele albo Neymar do tego. Zabawna jest Twoja opinia.
10
Zawsze umiało :)