0

Myślę, że jednak transfer Alby przebija ściągnięcie Rakiticia.

0

Na Roja nic nie ma niestety.

4

I 101 ogółem.

0

Na pewno skorzystam i zostawiam komentarz.

0

Myślę, że jest szansa, bo wielu rozstawionych już odpadły, a ci którzy pozostali w turnieju to nie są zawodnicy, z którymi Rog by sobie nie mógł poradzić.

0

Dlaczego de Ligt miałby chcieć przejść do Atleti?

1

Z trojga złego wybrałbym chyba Fabię bo tanie części.

0

Może mają zły numer?

0

Do tych, którzy oglądali mecz Brazylii z Czechami: jak spisał się najnowszy nabytek Realu Militao?

0

W ogóle historia tego meczu Włochów jest zabawna, bo do pierwszej połowy doliczyli 1 minutę, w 47 minucie czerwona, a w 48 gol z karnego :)

0

A propos morfiny to jest przereklamowana - ani nie wystrzeliwuje w podróż ani nie uśmierza tak bardzo bólu - sprawdziłem niestety na własnej skórze.

0

To trzeba mieć fart żeby zagrać -5,5 gola, a tu w doliczonym czasie pierwszej połowy czerwona i do widzenia...

0

Racja, dzięki za poprawkę.

3

Typowa akcja byleby Polak był jak najwyżej w rankingu. Ranking należy czytać tak, jakby nie było w nim Grosickiego.

0

Dzień, w którym Simons zetnie włosy to będzie prawdziwie smutna chwila :(

1

Mam wiele ulubionych, ale najbardziej pasującym do Twoich kryteriów jest ten:

0

"gdy" - słowo klucz

1

A co jest złego w wyborze Lengleta?

0

Teraz jest perfekcyjnie

1

Zastosowałeś tutaj podwójne zaprzeczenie z którego wynika że FCBarca i pokora nie przeszkadzają sobie nawzajem (kolidować = przeszkadzać, wykluczać się) ;) tak tylko się czepiam.

0

Miska na pewno symbolizuje miejsce Griezmanna w stosunku do stołu przy którym je Messi.

2

Widać było, że był zdenerwowany i popełniał sporo prostych błędów, ale naprawdę jest potencjał zwłaszcza, że chłopak jest poukładany.

17

Dybala

0

Cieszyć, że nie będzie ryzyka kontuzji. Co mu po morale jak dostanie kontuzji i będzie pauzował nie wiadomo ile.

0

Tu się oczywiście zgadzam.

23

My możemy się tylko z tego cieszyć.

3

Barcelona ostatni raz tiki-taką grała za Pepa, nie wiem co ma Dembele albo Neymar do tego. Zabawna jest Twoja opinia.

10

Zawsze umiało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?