JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba po to wchodzi na la Ramblę żeby poczytać różne ciekawostki. Ma nie wchodzić, bo jakiś imbecyl wrzuca tutaj spojlery?
0
Zobaczymy, jak na razie ich awans jest sprawą otwartą.
0
Rozmawiałem z kuzynem, który jest fanem City i dokładnie śledzi ich poczynania i ponoć Fernandinho, kiedy tylko jest zdrowy, to jest głównym elementem układanki Guardioli.
12
A Fernandinho?
0
Myślę, że Dembele wejdzie na podmęczonego rywala w momencie, kiedy United będzie musiało zdecydowanie przejść do ataku żeby awansować. Wtedy zrobią się przestrzenie i to będzie idealny moment żeby wpuścić Francuza.
0
Po 2 na osobę powinno wystarczyć, eszcze zależy czy chłopak czy dziewczyna.
0
Ja dałem PSV z handi...
1
Nie zgodzę się co do Vidala. Na tle młodszych kolegów powinien wyraźnie górować spokojem i doświadczeniem, tymczasem posłał sporo niedokładnych podań i notował głupie straty.
1
Oby nie skończył jak Halilović.
34
"Taaak, to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud" - nie zapomnę nigdy.
2
Spróbuj :)
1
Sorbet cytrynowy i miętowe z czekoladą - nie potrafię przejść obok tych smaków obojętnie :)
0
Nie byłem na wysokim poziomie psychicznym, ale już wtedy interesowałem się religią dlatego przeżywałem to być może w trochę inny sposób niż Ty.
33
Podpowiadam: lepsze jest to, które bardziej Ci smakuje.
0
To już kwestia wychowania. Ja Pierwszą Komunię i Bierzmowanie pamiętam jako coś więcej niż tylko prezenty.
0
Myślę, że 2000+ lat to jednak i tak niezły wynik.
0
Ok, zgoda masz rację. Ale skoro jesteś niewierzący to w czym Ci przeszkadza to, że zostałeś ochrzczony?
0
Przed cytatem przytoczonym przez Ciebie napisałem jeszcze "skąd pewność". To tylko jedna z moich hipotez. Nie bez powodu religia chrześcijańska przetrwała aż tyle lat.
0
Dlatego napisałem żeby pretensje zgłaszać do rodziców, a nie do kościoła, bo ksiądz nie porwał Cię z domu i nie wykąpał w chrzcielnicy.
0
Ja bym się skłaniał właśnie ku tej wersji, że Bóg jest jeden a wyznawcy różnych religii monoteistycznych wierzą w niego wedle własnych przekonań. Powiedz mi, które sakramenty musiałeś przyjąć pod przymusem i czyim?
2
Zawsze możesz dokonać apostazji w momencie, kiedy świadomie stwierdzisz, że nie chcesz należeć do Kościoła :) Pretensje o chrzest należy zgłaszać do rodziców. Poza tym skąd pewność, że chrześcijanie wierzący w Boga i Muzułmanie wierzący w Allaha nie wierzą de facto w tego samego boga?
2
Ależ końcówka Valencii.
0
No i właśnie mu weszło.
0
Mi wyjątkowo nie szkoda, bo postawiłem na Chelsea.
0
Ładny wynik.
2
whoscored
1
Może jakiś brat/siostra bliźniaczka.
1
Haha dokładnie takie samo skojarzenie miałem :)
0
Ja bym przetłumaczył po prostu jako ewolucja liczby bramek strzelanych przez poszczególne kluby w LM, ciężko o jakieś zgrabniejsze tłumaczenie.
0
Nie jest złamany, ale podobno ma nie zagrać z Hueską.