0

Cieszę się.

0

Ogląda ktoś Getafe vs Real? Jak wygląda przebieg meczu?

0

Ja preferuję tę drugą opcję.

0

Dzięki!

0

Nie wiem, czy znajdę czas, ale być może się uda :)

0

Ciężko powiedzieć, 6 maja idę na kontrolę do mojego ortopedy, pewnie poda mi już jakieś bardziej wysiłkowe ćwiczenia i może będę mógł już pójść na basen trochę wzmocnić nogę. Tak czy inaczej po 6 maja już wracam do pracy.

0

Już powoli zaczynam chodzić bez kul, jest postęp :) No i mogę już jeździć autem :)

0

Mi na razie zdrowie nie pozwala, ale już trochę pomagałem przy nawadnianiu kortów, na których zwykle gram i w ten weekend będzie otwarcie.

1

Pamiętam tę reklamę, i niesamowitą bramkę Zoli:


29

Dodaj, że polska cena jest wzięta z autostrady, gdzie zawsze ceny są wyższe i poza desperatami nikt tam nie tankuje. Oczywiście nie zmienia to faktu, że cena paliwa w Polsce jest przegięta.

0

"Prawa audiowizualne" ?

0

Ok, ale to wciąż nie stawia City w roli 100procentowego faworyta do wygrania, a niektórzy już tutaj puchar rozdali.

0

Czy to była ostatnia kolejka Premier League, że wszyscy już skreślają Liverpool w walce o mistrzostwo?

0

I wszedł remis do kuponu :)

1

Co się stało?

0

Śmieszne to są Twoje komentarze.

0

Taka instytucja powinna zostać permanentnie zbanowana :)

0

*Femenia

0

Ja też nieźle poleciałem z tym Bale'em :)

0

Powiem Ci szczerze, że już nie pamiętam, wiem że było dużo improwizacji, na pewno zagrał na koniec The Struggle Of The Turtle To The Sea wraz z innymi muzykami i były też tematy z Imaginary Voyage.

1

Polecam "Paryż może poczekać" i "Alibi" :) Zwłaszcza tę pierwszą.

3

Jak szybko sympatia może się przerodzić w antypatię... Jeszcze niedawno był wychwalany pod niebiosa, a teraz takie coś. Trochę to smutne.

0

To prawda, a natknąłem się na niego przez przypadek, kiedy odkryłem, że współpracował z Frankiem Zappą, czego owocem był ten album:

0

Byłem 2 lata temu na jego koncercie w CK Zamek w Poznaniu, coś pięknego. Polecam płytę Mystical Adventures:

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:


Rythms of Hopes jest właśnie z tej płyty :)

1

Valencia w gazie, już 2:0 na wyjeździe z Betisem.

2

A więc jednak złota piłka dla Benzemy...

1

Jakoś trzeba pokryć koszty utrzymania pracowników, stadionu, nie mówiąc o wynagrodzeniu piłkarzy i transferach.

2

Nienawistna Ósemka choć to taki quasi-western.

0

Dlaczego nienawidzisz świąt?

0

Za dużo narkotyków i tak potem jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?