JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszę się.
0
Ogląda ktoś Getafe vs Real? Jak wygląda przebieg meczu?
0
Ja preferuję tę drugą opcję.
0
Dzięki!
0
Nie wiem, czy znajdę czas, ale być może się uda :)
0
Ciężko powiedzieć, 6 maja idę na kontrolę do mojego ortopedy, pewnie poda mi już jakieś bardziej wysiłkowe ćwiczenia i może będę mógł już pójść na basen trochę wzmocnić nogę. Tak czy inaczej po 6 maja już wracam do pracy.
0
Już powoli zaczynam chodzić bez kul, jest postęp :) No i mogę już jeździć autem :)
0
Mi na razie zdrowie nie pozwala, ale już trochę pomagałem przy nawadnianiu kortów, na których zwykle gram i w ten weekend będzie otwarcie.
1
Pamiętam tę reklamę, i niesamowitą bramkę Zoli:
29
Dodaj, że polska cena jest wzięta z autostrady, gdzie zawsze ceny są wyższe i poza desperatami nikt tam nie tankuje. Oczywiście nie zmienia to faktu, że cena paliwa w Polsce jest przegięta.
0
"Prawa audiowizualne" ?
0
Ok, ale to wciąż nie stawia City w roli 100procentowego faworyta do wygrania, a niektórzy już tutaj puchar rozdali.
0
Czy to była ostatnia kolejka Premier League, że wszyscy już skreślają Liverpool w walce o mistrzostwo?
0
I wszedł remis do kuponu :)
1
Co się stało?
0
Śmieszne to są Twoje komentarze.
0
Taka instytucja powinna zostać permanentnie zbanowana :)
0
*Femenia
0
Ja też nieźle poleciałem z tym Bale'em :)
0
Powiem Ci szczerze, że już nie pamiętam, wiem że było dużo improwizacji, na pewno zagrał na koniec The Struggle Of The Turtle To The Sea wraz z innymi muzykami i były też tematy z Imaginary Voyage.
1
Polecam "Paryż może poczekać" i "Alibi" :) Zwłaszcza tę pierwszą.
3
Jak szybko sympatia może się przerodzić w antypatię... Jeszcze niedawno był wychwalany pod niebiosa, a teraz takie coś. Trochę to smutne.
0
To prawda, a natknąłem się na niego przez przypadek, kiedy odkryłem, że współpracował z Frankiem Zappą, czego owocem był ten album:
0
Byłem 2 lata temu na jego koncercie w CK Zamek w Poznaniu, coś pięknego. Polecam płytę Mystical Adventures:
Rythms of Hopes jest właśnie z tej płyty :)
1
Valencia w gazie, już 2:0 na wyjeździe z Betisem.
2
A więc jednak złota piłka dla Benzemy...
1
Jakoś trzeba pokryć koszty utrzymania pracowników, stadionu, nie mówiąc o wynagrodzeniu piłkarzy i transferach.
2
Nienawistna Ósemka choć to taki quasi-western.
0
Dlaczego nienawidzisz świąt?
0
Za dużo narkotyków i tak potem jest.