4

A to szkoda, w takim razie niepotrzebne te przepisy.

0

Wystarczyłoby żeby najbogatsze państwa wsparły na masową skalę potrzebujących i problem zostałby rozwiązany. A Ty w ogóle w jakiś sposób przyczyniasz się do pomocy potrzebującym?

0

Bóg obdarzył człowieka wolną wolą i to on jest sprawcą krzywdy na świecie.

2

Skoro Ty tak twierdzisz, to pewnie tak jest.

0

Przede wszystkim fajnie gdyby wróciło tankowanie i oprócz tego przydałoby się jakieś wyrównanie budżetów, bo w tej chwili wszystkie wyścigi są do bólu przewidywalne.

0

Przecież większość z tych "odgórnie narzuconych zasad i wytycznych" faktycznie pomaga stawać się lepszym człowiekiem, nie rozumiem co w tym złego.

0

Nie takie drużyny nie zdobywały LM (vide Arsenal Londyn "The Invincibles" 2003/04)

0

W sumie to nie wiem, nie szukam tego dla siebie tylko dla rodziców i nie wiem, czy taka forma wypoczynku bym im pasowała, ale możesz podesłać :)

0

Drodzy, poszukuję sprawdzonego zakwaterowania w rejonie Soliny na okres letni. Czy ktoś z Was zna może jakieś fajne miejsce? Preferowana cena to maks. 100 złotych od osoby za noc (ewentualnie ciut więcej).

20

Przynajmniej masz okazję posłuchać dobrej muzyki :)

0

Ładnie ta Bologna.

0

Nie wiem, bo próbują na siłę wymyślić coś innego licząc, że to przyniesie większe zyski. Nie mam niestety danych ze sprzedaży poszczególnych koszulek, ale jednak jak popatrzeć po trybunach w trakcie meczów to niezbyt wielu kibiców siedzi w koszulkach w poziome pasy.

0

No właśnie nie potrafię stwierdzić, czy to jest realne czy nie.

0

Widocznie niektórzy tutaj potrzebują piętnastu minut żeby się przebrać ;)

0

Arthur nie wygląda jeszcze na kogoś, kto miałby siły zagrać pełne 90 minut. Jednak przeskok z ligi brazylijskiej do piłki europejskiej to nie jest takie hop siup.

0

Bądź co bądź tradycja jak i zapisy w statucie klubu do czegoś zobowiązują. Jeśli Nike jest tak mało kreatywne, że musi kombinować jakieś idiotyczne wzory z koszulkami to nie świadczy o nich zbyt dobrze. Wystarczyłoby wrócić do koszulek z początku XXI wieku, tyle że w nowej technologii i na pewno rozeszłyby się jak świeże bułeczki. To nie H&M, czy inna Zara żeby podążać za jakimiś wyimaginowanymi trendami.

0

Bajka, Frank.

0

Dzięki :) Faktycznie super wygląda jak na ten wiek.

0

Mało medialnym? Przecież teraz jest taki szał na jego punkcie, że masakra.

0

Kto to jest ten Gravenberch?

1

No bez jaj, że w takich piżamach będą grać?

0

Jakich okropnych koszulkach?

1

Cóż, jeżeli ktoś nazywa mnie w taki sposób to po prostu uśmiecham się, bo widzę, że nie ma żadnych racjonalnych argumentów do poparcia swoich rzucanych z rozmachem tez :)

0

Posłucham później.

4

Ja lubię wszystkich, chyba że ktoś mnie obraża to wtedy lubię go trochę mniej.

10

Mnie to rozśmieszyło niezależnie od poglądów politycznych. Niesamowite, że jak ktoś wrzuca żart na tematy polityczne to niektórzy się napinają jak plandeka na Żuku.

11

Mądre słowa, chociaż i tak po dokumencie Sekielskiego większość zapewne pomyśli, że wszyscy księża to pedofile i najlepiej ruszyć z pochodniami na kościoły.

3

Już się zrobił.

0

O kurczę, to naprawdę sporo pracy w to włożyłeś. Zamierzasz gdzieś to wrzucić do pobierania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?