JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Odesseiron A czy nie byłoby tak, że gdyby żaden z polityków nie przyjechał na miejsce klęski to podniosłyby się głosy, że mają ludzi w tyłku?
17
@Cochise Abstrahując od jego poglądów on pisze składniej niż przynajmniej połowa la Rambli.
1
@Gosciuu Z żyjących niewielu już zostało godnych uwagi, przynajmniej dla mnie. Mój wybór to Cugowski, Rojek, Stan Borys, Kazik.
3
@Kompletny Przypomnieć Tobie, która drużyna została zdegradowana do drugiej klasy rozgrywkowej za ustawianie meczów?
Chyba dałem się strollować.
0
@th@les https://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
3
@Chwytliwy Gdyby FB i YT były wyświetlane bezpośrednio to zrobiłby się straszny śmietnik.
3
@LeoMessi1994 Jestem wielkim zwolennikiem Maxiego, ale gdybym miał wybór to wolałbym jednak Ben Yeddera bo jest bardziej mobilny, a mobilność to cecha, której bardzo potrzeba Barcelonie.
5
@Chwytliwy Gramatyczne, ortografia tutaj jest ok ;) A jeszcze przy okazji, na przyszłość "detriment" to szkoda materialna, a szkoda w sensie żałować czegoś może być shame albo pity albo too bad :)
4
@Chwytliwy *Did you miss me, have you missed me sugeruje, że nadal za Tobą tęsknimy, a przecież już wróciłeś.
0
@kris81 https://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona.
Polecam ten quiz :)
1
@SeeleyBooth Nie ma sprawy, nie robię tego złośliwie tylko żeby po prostu zwrócić na to uwagę.
2
@SeeleyBooth *wirtuozerii. Co do reszty to się zgadzam. Valverde sprawia trochę wrażenie poczciwego, szarego gościa, któremu trafiła się szóstka w totka, ale zachowuje się jakby w dalszym ciągu musiał ciułać do pierwszego.
2
@Midast Roberto miał 7 asyst.
7
Już dajcie spokój, wystarczy nam wyrobników w drużynie...
2
@Robertinho Pomyśleć, że są ludzie którzy oglądają to na co dzień :)
0
@krzychu1526 Chyba sobie coś dzisiaj wieczorem odpalę z tych tytułów.
3
@masq Wydaje mi się, że po prostu odnosił się do tego, że gra na innej pozycji niż de Jong.
6
@Michaelo20000 http://lmgtfy.com/?q=na+ile+frytki+do+piekarnika
1
@Dariochampion10 Najlepsze co możesz zrobić to ograniczyć aktywność sportową, przynajmniej na jakiś czas.
1
@IronSanHybrid Szybko mu się ta strzałka zrosła, to musiało być mało skomplikowane złamanie.
0
@jakubkuba07 Lacazette
0
@Colon Sagem my401x - mój pierwszy telefon
0
@Robertinho Super :)
1
@masq "REFAKCJA" - nawet zabawnie to wyszło :) A opcja faktycznie mogłaby wrócić.
31
@Robertinho, czy planujecie wprowadzić opcję zwijania dyskusji tak żeby po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi na danego posta można było je z powrotem schować?
28
@damianex10 Bardziej zafascynował mnie podgląd Twittera niż asysta ;)
1
@Mns21 Biedny Mbappe, nie wie na co się pisze.
6
Przenieść gorące dyskusje na prawą stronę i by było idealnie, choć i tak bardzo ładnie się to wszystko prezentuje.
0
@SeeleyBooth Zgadza się, ale może uda się przyzwyczaić.
1
Ciekaw jestem jak to będzie teraz wyglądać.