6

@Odesseiron A czy nie byłoby tak, że gdyby żaden z polityków nie przyjechał na miejsce klęski to podniosłyby się głosy, że mają ludzi w tyłku?

17

@Cochise Abstrahując od jego poglądów on pisze składniej niż przynajmniej połowa la Rambli.

1

@Gosciuu Z żyjących niewielu już zostało godnych uwagi, przynajmniej dla mnie. Mój wybór to Cugowski, Rojek, Stan Borys, Kazik.

3

@Kompletny Przypomnieć Tobie, która drużyna została zdegradowana do drugiej klasy rozgrywkowej za ustawianie meczów?

Chyba dałem się strollować.

3

@Chwytliwy Gdyby FB i YT były wyświetlane bezpośrednio to zrobiłby się straszny śmietnik.

3

@LeoMessi1994 Jestem wielkim zwolennikiem Maxiego, ale gdybym miał wybór to wolałbym jednak Ben Yeddera bo jest bardziej mobilny, a mobilność to cecha, której bardzo potrzeba Barcelonie.

5

@Chwytliwy Gramatyczne, ortografia tutaj jest ok ;) A jeszcze przy okazji, na przyszłość "detriment" to szkoda materialna, a szkoda w sensie żałować czegoś może być shame albo pity albo too bad :)

4

@Chwytliwy *Did you miss me, have you missed me sugeruje, że nadal za Tobą tęsknimy, a przecież już wróciłeś.

0

1

@SeeleyBooth Nie ma sprawy, nie robię tego złośliwie tylko żeby po prostu zwrócić na to uwagę.

2

@SeeleyBooth *wirtuozerii. Co do reszty to się zgadzam. Valverde sprawia trochę wrażenie poczciwego, szarego gościa, któremu trafiła się szóstka w totka, ale zachowuje się jakby w dalszym ciągu musiał ciułać do pierwszego.

2

@Midast Roberto miał 7 asyst.

7

Już dajcie spokój, wystarczy nam wyrobników w drużynie...

2

@Robertinho Pomyśleć, że są ludzie którzy oglądają to na co dzień :)

0

@krzychu1526 Chyba sobie coś dzisiaj wieczorem odpalę z tych tytułów.

3

@masq Wydaje mi się, że po prostu odnosił się do tego, że gra na innej pozycji niż de Jong.

1

@Dariochampion10 Najlepsze co możesz zrobić to ograniczyć aktywność sportową, przynajmniej na jakiś czas.

1

@IronSanHybrid Szybko mu się ta strzałka zrosła, to musiało być mało skomplikowane złamanie.

0

@jakubkuba07 Lacazette

0

@Colon Sagem my401x - mój pierwszy telefon

0

@Robertinho Super :)

1

@masq "REFAKCJA" - nawet zabawnie to wyszło :) A opcja faktycznie mogłaby wrócić.

31

@Robertinho, czy planujecie wprowadzić opcję zwijania dyskusji tak żeby po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi na danego posta można było je z powrotem schować?

28

@damianex10 Bardziej zafascynował mnie podgląd Twittera niż asysta ;)

1

@Mns21 Biedny Mbappe, nie wie na co się pisze.

6

Przenieść gorące dyskusje na prawą stronę i by było idealnie, choć i tak bardzo ładnie się to wszystko prezentuje.

0

@SeeleyBooth Zgadza się, ale może uda się przyzwyczaić.

1

Ciekaw jestem jak to będzie teraz wyglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?