JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@highway Mam nadzieję, że Lyon wykorzysta te środki na jakieś sensowne wzmocnienia.
0
@jedrek7000 ?
1
@Rewolucja123 Tożsamość Bourne'a
0
@Colon Chyba oburęczny jest poprawnie. Dwureczny niezbyt.
0
@Colon Safin miał genialny dwureczny, w ogole dobrze technicznie grał jak na swoje warunki.
1
@Kapitan hawk Snooker
0
@Colon Nie wiem, ale miał dobry jednoręczny za czasów swojej świetności.
0
@Colon Poszło do ulubionych. A to znasz?
29
@Chwytliwy *poantycypował
0
@creative7 Ja byłem w zeszłym roku. Zjeżdżalnie są super tylko trzeba się nastawić na długie kolejki zwłaszcza jeśli jedziesz w sezonie. Chociaż generalnie nie jest aż tak żle jeśli chodzi o czekanie.
1
@Colon Idealnie wykorzystał siłę serwisu.
0
@qbarca Semedo jest starszy od Llorente.
2
@Janek10FCB uuuu pije piwo!
0
@lukasz947 Na trawie nie tak łatwo wykorzystywać breakpointy, zwłaszcza że HH ma problemy z returnem. Nazywanie go nieudacznikiem to przesada.
1
@VanBest Roman Paszke.
0
@tbas Nie o to chodzi tylko o możliwość awansu do pierwszej drużyny.
5
@ViscaBarca123 Ja się dziwię młodym zawodnikom, ze w ogóle chcą jeszcze przychodzić do la Masii. Przecież szanse na dołączenie do pierwszej drużyny są praktycznie zerowe.
20
@Criss18Barca Denis w ostatnich latach prawie nic nie grał, ciężko żeby jego wartość poszybowała w górę.
0
Działa Wam Fortuna?
0
@dawo17 Jak dla mnie jest ok.
0
@voetballer Luuk de Jong?
3
@lukasz947 6:4, 7:6 - rzeczywiście jak nieudacznik.
1
@Maniek9444 Piękna akcja.
0
@Jakdxb Przypuszczam, że nie było, ale to raczej nie jest powód do dumy.
0
@Jakdxb Dobrych 5 lat temu.
5
Kamil Majchrzak w turnieju głównym Wimbledonu. W ostatniej rundzie kwalifikacji Polak gładko pokonał Enzo Couacaud 6:2, 6:4, 6:0 i jednocześnie awansuje do pierwszej setki rankingu ATP.
2
@Qlewer wystarczy, że będzie palił 4 na godzinę wtedy nie musi palić w nocy.
0
@adambądkowski93 W zasadzie już nie wchodzi, bo umiera.
1
@Pawelec7 To było piękne.
7
@adambądkowski93 Selekcja naturalna działa i ma się dobrze jak widać.