JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Oby cztery.
6
@dziczek82 Ale pieprzysz. Gość pozywa klub na grube miliony, zrzeka się statusu socio, na każdym kroku kombinuje z pazernym ojcem jak wycisnąć kasę, lata sobie do Brazylii kiedy chce, a Ty piszesz że to nie powinno nikogo obchodzić. Otóż nie. Właśnie takie rzeczy dobitnie wskazują z jakim typem piłkarza/ człowieka mamy do czynienia, a kupno gościa który w każdej chwili może zgasnąć jak R10 to jest duże ryzyko.
0
@socha Roberto daje drużynie asysty, czego Semedo nie jest w stanie zaoferować.
0
@COU_11 Andora?
11
@nioton Ty chyba wypadku przy 200 km/h nie widziałeś.
0
@MontelQ Wijnaldum
0
@nieprzysiadalnosc @Colon Jeśli chodzi o Pompeje to polecam mój ulubiony utwór z płyty o takim samym tytule:
0
@Colon Herbatkę i syropy też. Najbardziej lubię z dzikiej róży i malina z lipą :)
0
@Colon Ta pomarańczowa. Dokładnie, bez dobrego naciągu dobra rakieta na niewiele się zda.
0
@Colon Wilson, Prince, Wilson, Head, Yonex i obecnie też Yonex - jedyny Head jakiego miałem to był Radical Liquidmetal oversize i generalnie średnio mi się nim grało. Mój przyjaciel jest wielkim entuzjastą rakiet Heada, przez całą karierę tylko nimi gra i bardzo sobie chwali. Mi pasują rakiety Yonexa, lubię izometryczny kształt główki i szybkość wyprowadzenia uderzenia (niski ciężar rakiety).
1
@Colon Grasz w tenisa ziemnego?
@kerouac Yonex, Nike, Herbapol
1
@Chakalaka Doorsi to nie prog!
0
Na którym kanale transmitują Arsenal z Chelsea?
3
https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61777707_2518419058192104_2314027125230796800_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=c7bde84f9e91da707c6686c7f39a97a3&oe=5D636C9E
:)
4
@Michaelo20000 Co Ty masz w głowie?
5
@Cochise Alba to od długiego czasu top3 lewych obrońców na świecie, nie wiem jak można krytykować jego grę.
0
@Jordi10 La Rambla już jedzie do Bartomeu.
1
@kerouac Fajny gajerek Falcao.
1
@KRIS123 Nie.
1
@RosjaninBut #Albaout!
Ciekaw jestem kim byś go zastąpił.
0
I 20 mln EUR za sezon - w takiej sytuacji można pomarzyć o innych transferach.
0
@Colon Do tego grona dodałbym Tsitsipasa, czuję że może mocno namieszać.
0
@Colon Oglądam, HH musi jeszcze duuuużo trenować żeby stwarzać jakieś problemy graczom z top 10. Do poprawy przede wszystkim motoryka (wiadomo, że przy 196 cm dużo nie da się zrobić, ale mimo wszystko trzeba) i return.
0
@kkbarca Mówią o ewentualnym przyjściu Martineza i Henry'ego w parze na stanowisko trenera.
0
@Colon Jedna z moich ulubionych jeśli chodzi o PF.
3
@Ermitano
2
@COU_11 Roboty są bardziej kobiece niż ten twór.
10
@sid666 Przegrywali więc wyładował złość, nie widzę w tym nic dziwnego, ale to Rakitić więc trzeba go zmieszać z błotem za wszelką cenę.
1
@Lamora Ja nigdy za Milanem nie przepadałem i wolę Inter.
0
Ech, ten karny Icardiego może się zemścić...