0

@Colon Oby cztery.

6

@dziczek82 Ale pieprzysz. Gość pozywa klub na grube miliony, zrzeka się statusu socio, na każdym kroku kombinuje z pazernym ojcem jak wycisnąć kasę, lata sobie do Brazylii kiedy chce, a Ty piszesz że to nie powinno nikogo obchodzić. Otóż nie. Właśnie takie rzeczy dobitnie wskazują z jakim typem piłkarza/ człowieka mamy do czynienia, a kupno gościa który w każdej chwili może zgasnąć jak R10 to jest duże ryzyko.

0

@socha Roberto daje drużynie asysty, czego Semedo nie jest w stanie zaoferować.

0

@COU_11 Andora?

11

@nioton Ty chyba wypadku przy 200 km/h nie widziałeś.

0

@MontelQ Wijnaldum

0

@nieprzysiadalnosc  @Colon Jeśli chodzi o Pompeje to polecam mój ulubiony utwór z płyty o takim samym tytule:


0

@Colon Herbatkę i syropy też. Najbardziej lubię z dzikiej róży i malina z lipą :)

0

@Colon Ta pomarańczowa. Dokładnie, bez dobrego naciągu dobra rakieta na niewiele się zda.

0

@Colon Wilson, Prince, Wilson, Head, Yonex i obecnie też Yonex - jedyny Head jakiego miałem to był Radical Liquidmetal oversize i generalnie średnio mi się nim grało. Mój przyjaciel jest wielkim entuzjastą rakiet Heada, przez całą karierę tylko nimi gra i bardzo sobie chwali. Mi pasują rakiety Yonexa, lubię izometryczny kształt główki i szybkość wyprowadzenia uderzenia (niski ciężar rakiety).

1

@Colon Grasz w tenisa ziemnego?

@kerouac Yonex, Nike, Herbapol

1

@Chakalaka Doorsi to nie prog!

0

Na którym kanale transmitują Arsenal z Chelsea?

4

@Michaelo20000 Co Ty masz w głowie?

5

@Cochise Alba to od długiego czasu top3 lewych obrońców na świecie, nie wiem jak można krytykować jego grę.

0

@Jordi10 La Rambla już jedzie do Bartomeu.

1

@kerouac Fajny gajerek Falcao.

1

@KRIS123 Nie.

1

@RosjaninBut #Albaout!

Ciekaw jestem kim byś go zastąpił.

0

I 20 mln EUR za sezon - w takiej sytuacji można pomarzyć o innych transferach.

0

@Colon Do tego grona dodałbym Tsitsipasa, czuję że może mocno namieszać.

0

@Colon Oglądam, HH musi jeszcze duuuużo trenować żeby stwarzać jakieś problemy graczom z top 10. Do poprawy przede wszystkim motoryka (wiadomo, że przy 196 cm dużo nie da się zrobić, ale mimo wszystko trzeba) i return.

0

@kkbarca Mówią o ewentualnym przyjściu Martineza i Henry'ego w parze na stanowisko trenera.

0

@Colon Jedna z moich ulubionych jeśli chodzi o PF.

3

@Ermitano

- Joy Division - Love Will Tear Us Apart
- Joy Division - New Dawn Fades
- Joy Division - I Remember Nothing
- The Cure - Prayers For Rain
- Pink Floyd - Sorrow
- Deep Purple - When A Blind Man Cries

2

@COU_11 Roboty są bardziej kobiece niż ten twór.

10

@sid666 Przegrywali więc wyładował złość, nie widzę w tym nic dziwnego, ale to Rakitić więc trzeba go zmieszać z błotem za wszelką cenę.

1

@Lamora Ja nigdy za Milanem nie przepadałem i wolę Inter.

0

Ech, ten karny Icardiego może się zemścić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?