JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
CatRadio to jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł.
1
I z upływem czasu ta kołdra będzie się skracać coraz bardziej niestety.
1
Ale młodego wkręcacie :)
4
Jak oczyma wyobraźni zobaczyłem już niektóre jednostki z tego forum posiadające dostęp do broni to odruchowo zacząłem szukać bezpiecznej kryjówki, bo strach byłby wyjść na ulicę :)
1
Dobrze, że przy "młodych i rozsądnych osobach na la rambli" dałeś ";)"
1
Przestaję się nad sobą użalać, mam hobby, pomagam ludziom, staram się czerpać satysfakcję z małych rzeczy.
0
Nie ma Ilaixa?
1
No dał czadu z tymi typami, aż sobie dla zabawy postawiłem:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM5NTQwMzUyNjAwMDq7Ogk8diV8C7pf8%2BY%3D&kind=MAIN
(Majchrzak - mój błąd)
Na jutro zrobiłem już "normalne" typy
0
Hehe :)
33
Super zdjęcie, a de Jong sprawia wrażenie całkiem normalnego, nie nasiąkniętego jeszcze gwiazdorstwem chłopaka. Bardzo na niego liczę w nowym sezonie.
0
Tylko na słono.
1
Kwestia dobrej organizacji i zaplanowania dnia, polecam ten kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-PepfX4nM19zhdgEn3o5kg
0
Nie pisz tego, bo psujesz retorykę przeciwników Rakiticia.
1
Ronaldinho w formie > każdy w formie
1
Kimmich nie ma w sobie takiego pierwiastka szaleństwa jaki miał Alves.
3
Raczej puścił oko w kierunku szejka żeby dostać podwyżkę i/lub opaskę kapitańską.
0
Złota Piłka jak nic.
0
Dzięki, tym razem nie mogło być inaczej ;)
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTM1ODQxODcwMDrQ53E2Z8gVXkzW0bs%3D&kind=MAIN
:)
2
Liczę, że Atalanta znajdzie się wyżej, grają bardzo dobry sezon i fajnie byłoby ich zobaczyć w LM.
3
Wszyscy tutaj polecają Czarnobyl, więc polecam Czarnobyl.
0
Nie pisałem o Busquetsie, poza tym jego też bym nie powołał.
0
Bardzo lubię, polecam z tego samego albumu:
Edit: zresztą cały album jest genialny.
1
No właśnie szkoda, że nie dodaje.
0
Don-Corleone - legenda tego portalu, niestety od dłuższego czasu nieaktywny.
0
Dzięki!!!
0
Poproszę link na priv.
0
Sprawdzę jak będę w domu, dzięki!
1
Dzięki, że w ogóle chciało Ci się poszukać :)
0
Właśnie ten film to jest remake serialu z lat 60. i nie mogę go nigdzie znaleźć :/