0

Nieźle, pograłbym sobie, ale czasu brak niestety.

0

A facekit'y itp też?

0

2019?

0

Brakuje smoków i wybuchów.

0

Ile punktów?

1

To dokładnie tyle samo, co Griezmann.

0

Oj, aż chyba sobie postawię na Pogoń :)

1

Little Lies i Albatros :)

6

*Vendetta

0

Ale komu wytłumaczyć?

0

Chęć poznania, nawiązania relacji.

Nie sądzę żeby pierwszym odruchem był cios w czaszkę, raczej zwykła ciekawość.

1

De Ligt i Van Dijk to będzie obrona nie do przejścia.

4

Zwolnić wszystkich, niech gra Barca B.
A trenerem niechaj będzie Garcia Pimienta.

0

Ruiz chyba pozazdrościł masy Suarezowi.

0

Przypuszczam, że ta blokada wynika z wysokiej kwoty jaką Barcelona za niego zapłaciła, chociaż pierwszą połowę sezonu miał naprawdę dobrą.

0

Ciekawe, czy Willy wejdzie na karne.

0

*196 cm. Ze Zverevem grał jak równy z równym. Jestem spokojny o jego przyszłość, bo ma chłopak poukładane w głowie.

1

Do przeczytania później.

4

Zgadzam się, więcej pracowitych i wybieganych zawodników, a mniej gwiazd.

1

Słodziak :)

0

Proponuję Samiego Khedirę.

0

Bez tych znaków zapytania znacznie lepiej.

0

Ja myślę, że zjadła go presja związana z wygórowanymi oczekiwaniami związanymi z wysoką kwotą transferu. Też jestem za tym żeby dać mu jeszcze jedną szansę.

0

Albo Wijnalduma.

2

Jak widać każdy powód do zgnojenia Rakiticia jest dobry.

0

Po co nam lewonożny zawodnik na lewej flance? Jeśli miałby przyjść to tylko i wyłącznie na pozycję Suareza.

1

Ale Eriksen już nie gra w Ajaxie.

0

Przechodzi na kolejny sezon

0

Będzie remis.

1

A mi się bardzo podoba gra Van de Beeka, chłopak jest jak żywe srebro - dużo biega, walczy, dobry technicznie. Ciekawe gdzie wyląduje po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?