JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieźle, pograłbym sobie, ale czasu brak niestety.
0
A facekit'y itp też?
0
2019?
0
Brakuje smoków i wybuchów.
0
Ile punktów?
1
To dokładnie tyle samo, co Griezmann.
0
Oj, aż chyba sobie postawię na Pogoń :)
1
Little Lies i Albatros :)
6
*Vendetta
0
Ale komu wytłumaczyć?
0
Chęć poznania, nawiązania relacji.
Nie sądzę żeby pierwszym odruchem był cios w czaszkę, raczej zwykła ciekawość.
1
De Ligt i Van Dijk to będzie obrona nie do przejścia.
4
Zwolnić wszystkich, niech gra Barca B.
A trenerem niechaj będzie Garcia Pimienta.
0
Ruiz chyba pozazdrościł masy Suarezowi.
0
Przypuszczam, że ta blokada wynika z wysokiej kwoty jaką Barcelona za niego zapłaciła, chociaż pierwszą połowę sezonu miał naprawdę dobrą.
0
Ciekawe, czy Willy wejdzie na karne.
0
*196 cm. Ze Zverevem grał jak równy z równym. Jestem spokojny o jego przyszłość, bo ma chłopak poukładane w głowie.
1
Do przeczytania później.
4
Zgadzam się, więcej pracowitych i wybieganych zawodników, a mniej gwiazd.
1
Słodziak :)
0
Proponuję Samiego Khedirę.
0
Bez tych znaków zapytania znacznie lepiej.
0
Ja myślę, że zjadła go presja związana z wygórowanymi oczekiwaniami związanymi z wysoką kwotą transferu. Też jestem za tym żeby dać mu jeszcze jedną szansę.
0
Albo Wijnalduma.
2
Jak widać każdy powód do zgnojenia Rakiticia jest dobry.
0
Po co nam lewonożny zawodnik na lewej flance? Jeśli miałby przyjść to tylko i wyłącznie na pozycję Suareza.
1
Ale Eriksen już nie gra w Ajaxie.
0
Przechodzi na kolejny sezon
0
Będzie remis.
1
A mi się bardzo podoba gra Van de Beeka, chłopak jest jak żywe srebro - dużo biega, walczy, dobry technicznie. Ciekawe gdzie wyląduje po sezonie.