JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze gra, ale to już nie to co kiedyś. Teraz błąka się gdzieś na początku drugiej setki rankingu.
0
Dla mnie Tsonga był zawsze trochę bezjajeczny i misiowaty. Jakoś za nim nie przepadałem, chociaż talent też miał niebanalny.
0
Taki już jego urok :)
16
...i odpadły
2
Te popisówki odstawiał zazwyczaj w mało ważnych momentach. To jest casus TROCHĘ podobny do Fogniniego. Niepokorny, trudny w prowadzeniu. No i też trzeba pamiętać, że niestety trapiło go sporo kontuzji. Tym bardziej cieszy mnie, że w tym roku gra naprawdę bardzo dobrze.
5
https://www.facebook.com/TennisTV/videos/535046837019211/
7
Powinien dać bany tym, którzy mu odpisują.
0
Najpierw musieliby się tam dostać z Liverpoolu.
3
Tu bardziej chodzi pewnie o odpoczynek psychiczny. Przypuszczam, że atmosfera na treningu, dzień po takim fuckupie mogłaby nie być zbyt fajna.
0
Nie wstyd Ci prać swoje prywatne brudy publicznie?
19
Nie no, to już byłby gwóźdź do trumny.
1
Czułem, że taki komentarz się pojawi :) Też liczę na Ajax.
0
Jak myślicie: kto dzisiaj awansuje do finału?
0
Zdolny, a przede wszystkim skromny i pracowity. Taka mieszanka musi przynieść sukces.
7
Hurkacz bez większych problemów pokonuje Pouille'a i melduje się w 3. rundzie turnieju w Madrycie.
0
Fifa OFF. plz
0
Wtedy nikt nie grałby do przodu.
3
Ajj, już myślałem że sam to pisałeś, bo porównanie genialne.
0
Kiepski moment na pisanie: "głowa do góry"
0
Totti i Maldini.
28
Prawda leży gdzieś pośrodku.
5
Ano tak, że do takiej osoby często przychodzą małżeństwa mające różne problemy i na podstawie rozmów z nimi można później pomóc innym.
1
Nie, Valencia wygra
0
W środku na pewno Johnny Depp.
3
Niestety mam tylko gofrownicę i mopa.
0
Wyszedł? Na filmiku tego nie widać (chyba, że mówisz o tym jeleniu).
1
Tylko Winamp :)
0
Obejrzyj jeszcze z całę ekipą pierwszy mecz.
0
Plus za Grace i za Liv :)
1
Ech ta Legia...
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTIzODYwNTYwMDp%2F%2FeLsntnuixsOPi0%3D&kind=MAIN