0

Jeszcze gra, ale to już nie to co kiedyś. Teraz błąka się gdzieś na początku drugiej setki rankingu.

0

Dla mnie Tsonga był zawsze trochę bezjajeczny i misiowaty. Jakoś za nim nie przepadałem, chociaż talent też miał niebanalny.

0

Taki już jego urok :)

16

...i odpadły

2

Te popisówki odstawiał zazwyczaj w mało ważnych momentach. To jest casus TROCHĘ podobny do Fogniniego. Niepokorny, trudny w prowadzeniu. No i też trzeba pamiętać, że niestety trapiło go sporo kontuzji. Tym bardziej cieszy mnie, że w tym roku gra naprawdę bardzo dobrze.

7

Powinien dać bany tym, którzy mu odpisują.

0

Najpierw musieliby się tam dostać z Liverpoolu.

3

Tu bardziej chodzi pewnie o odpoczynek psychiczny. Przypuszczam, że atmosfera na treningu, dzień po takim fuckupie mogłaby nie być zbyt fajna.

0

Nie wstyd Ci prać swoje prywatne brudy publicznie?

19

Nie no, to już byłby gwóźdź do trumny.

1

Czułem, że taki komentarz się pojawi :) Też liczę na Ajax.

0

Jak myślicie: kto dzisiaj awansuje do finału?

0

Zdolny, a przede wszystkim skromny i pracowity. Taka mieszanka musi przynieść sukces.

7

Hurkacz bez większych problemów pokonuje Pouille'a i melduje się w 3. rundzie turnieju w Madrycie.

0

Fifa OFF. plz

0

Wtedy nikt nie grałby do przodu.

3

Ajj, już myślałem że sam to pisałeś, bo porównanie genialne.

0

Kiepski moment na pisanie: "głowa do góry"

0

Totti i Maldini.

28

Prawda leży gdzieś pośrodku.

5

Ano tak, że do takiej osoby często przychodzą małżeństwa mające różne problemy i na podstawie rozmów z nimi można później pomóc innym.

1

Nie, Valencia wygra

0

W środku na pewno Johnny Depp.

3

Niestety mam tylko gofrownicę i mopa.

0

Wyszedł? Na filmiku tego nie widać (chyba, że mówisz o tym jeleniu).

1

Tylko Winamp :)

0

Obejrzyj jeszcze z całę ekipą pierwszy mecz.

0

Plus za Grace i za Liv :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?