3

Może chciał powiedzieć "i basta" tylko wrodzona wada wymowy mu to uniemożliwiła?

0

Jones wypadł z karuzeli.



Poza nerwowym początkiem mecz pod kontrolą. Świetnie wyglądają boki obrony, tyle było narzekań na Roberto, a tymczasem świetnie spisuje się zarówno w defensywie jak i ofensywie. Super występ Rakiticia, świetnie radzi sobie w fizycznych starciach z Czerwonymi. Liczę na wejście Dembele za Coutinho i zamknięcie meczu.

0

Ja na swoją pensję nie narzekam, jasnowidzu :)

13

Trzeba przyznać, że timing z tym politycznym bełkotem to masz rewelacyjny.

1

Tu prawie nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy.

0

Zagrał lepiej, ale nic z tego nie wynikło. Też chciałbym zwycięstwa Ajaxu, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że w studio za faworyta stawiają Juventus.

1

Pewnie dlatego, że są faworytem.

0

Wszystko :) Po kilka razy :) na Rysach w sumie tylko 2 razy byłem.

0

Ja w ogóle lubię całą "On Every Street" - dość późno ją odkryłem, ale od tamtej pory katuję na okrągło.

0

Ja ich bardzo lubię, mój top 5 jeśli chodzi o muzykę, mają w sobie taką nutę takiej niedbałej elegancji, która mi się bardzo podoba.

0

To ja się odwdzięczę tym

0

Poszukam gdzie indziej.

0

Gdzie znajdę cały album? Bo na youtube widzę tylko Ode to Billy Joe.

1

Mi tylko jest smutno, że przez pryzmat takich wypowiedzi jak ta przez Ciebie przytoczona niektórzy patrzą na wszystkich wierzących jak na zacofanych oszołomów.

0

Na szczęście nie na naszym podwórku.

Dzięki za płytę, zaraz odsłucham :)

0

Czas wojny jest dla mnie tak abstrakcyjny, że ciężko mi przewidzieć jakbym się zachował.

3

Ja tam zawsze jestem zdania, że "ultrasowość" w którymkolwiek kierunku nie jest dobra.

0

Owszem :)

1

Na takie komentarze należy patrzeć z przymrużeniem oka i nie odnosić ich do większości trzeźwo myślących wierzących :)

0

:(

3

Jestem.

0

Straszna tragedia to może faktycznie nie jest, bo nikt nie ucierpiał.

0

W 2015 roku szwendałem się po Paryżu przez całą noc ze znajomym w koszulce Barcelony po meczu z PSG i nie spotkało mnie nic poza spisaniem przez tamtejszą policję. Nie wiem czy aż tak się zmienił Paryż od tamtej pory, ale wydaje mi się, że Twój komentarz jest nieco przesadzony.

0

Jednak wiek robi swoje niestety.

1

Miałem podobne wrażenie po obejrzeniu tego filmu.

1

Leganes bramka.

0

Nawet do najcenniejszych zabytków Europy? Dla mnie i pożary lasów i pożary tego rodzaju zabytków to równie tragiczne wydarzenia.

6

Strasznie smutny widok... Miałem przyjemność odwiedzić Notre-Dame kilka lat temu i na żywo sprawiała niesamowite wrażenie. Być może uda się jeszcze coś uratować.

0

Wystarczy w pierwszym komentarzu napisać coś w stylu: uwaga spojler, i sprawa załatwiona.

2

Gdzie masz te liczby Ruiza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?