JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może chciał powiedzieć "i basta" tylko wrodzona wada wymowy mu to uniemożliwiła?
0
Jones wypadł z karuzeli.
Poza nerwowym początkiem mecz pod kontrolą. Świetnie wyglądają boki obrony, tyle było narzekań na Roberto, a tymczasem świetnie spisuje się zarówno w defensywie jak i ofensywie. Super występ Rakiticia, świetnie radzi sobie w fizycznych starciach z Czerwonymi. Liczę na wejście Dembele za Coutinho i zamknięcie meczu.
0
Ja na swoją pensję nie narzekam, jasnowidzu :)
13
Trzeba przyznać, że timing z tym politycznym bełkotem to masz rewelacyjny.
1
Tu prawie nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy.
0
Zagrał lepiej, ale nic z tego nie wynikło. Też chciałbym zwycięstwa Ajaxu, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że w studio za faworyta stawiają Juventus.
1
Pewnie dlatego, że są faworytem.
0
Wszystko :) Po kilka razy :) na Rysach w sumie tylko 2 razy byłem.
0
Ja w ogóle lubię całą "On Every Street" - dość późno ją odkryłem, ale od tamtej pory katuję na okrągło.
0
Ja ich bardzo lubię, mój top 5 jeśli chodzi o muzykę, mają w sobie taką nutę takiej niedbałej elegancji, która mi się bardzo podoba.
0
To ja się odwdzięczę tym
0
Poszukam gdzie indziej.
0
Gdzie znajdę cały album? Bo na youtube widzę tylko Ode to Billy Joe.
1
Mi tylko jest smutno, że przez pryzmat takich wypowiedzi jak ta przez Ciebie przytoczona niektórzy patrzą na wszystkich wierzących jak na zacofanych oszołomów.
0
Na szczęście nie na naszym podwórku.
Dzięki za płytę, zaraz odsłucham :)
0
Czas wojny jest dla mnie tak abstrakcyjny, że ciężko mi przewidzieć jakbym się zachował.
3
Ja tam zawsze jestem zdania, że "ultrasowość" w którymkolwiek kierunku nie jest dobra.
0
Owszem :)
1
Na takie komentarze należy patrzeć z przymrużeniem oka i nie odnosić ich do większości trzeźwo myślących wierzących :)
0
:(
3
Jestem.
0
Straszna tragedia to może faktycznie nie jest, bo nikt nie ucierpiał.
0
W 2015 roku szwendałem się po Paryżu przez całą noc ze znajomym w koszulce Barcelony po meczu z PSG i nie spotkało mnie nic poza spisaniem przez tamtejszą policję. Nie wiem czy aż tak się zmienił Paryż od tamtej pory, ale wydaje mi się, że Twój komentarz jest nieco przesadzony.
0
Jednak wiek robi swoje niestety.
1
Miałem podobne wrażenie po obejrzeniu tego filmu.
1
Leganes bramka.
0
Nawet do najcenniejszych zabytków Europy? Dla mnie i pożary lasów i pożary tego rodzaju zabytków to równie tragiczne wydarzenia.
6
Strasznie smutny widok... Miałem przyjemność odwiedzić Notre-Dame kilka lat temu i na żywo sprawiała niesamowite wrażenie. Być może uda się jeszcze coś uratować.
0
Wystarczy w pierwszym komentarzu napisać coś w stylu: uwaga spojler, i sprawa załatwiona.
2
Gdzie masz te liczby Ruiza?