1

Jaki piękny remis!

2

Przy sam na sam pewnie potknąłby się o własne nogi ;)

0

Rewelacja! Dzięki wielkie :)

0

Jeśli ktoś ma link do meczu w Acestreamie to poproszę :)

0

Na pewno obejrzę, dzięki!

2

W swoim życiu byłem kilkukrotnie w ekstremalnych sytuacjach i nigdy nie postąpiłem w taki sposób żebym nie spodziewał się swojej reakcji :) Jednak różnie to bywa.

0

"Rozmowa" to jest ten film, w którym akcja toczy się przez telefon?

2

"Taksówkarz" - niby klasyk, ale ciągle się czeka...

0

Aaa, trochę pomieszałem. Wydaje mi się, że znam siebie na tyle dobrze, że potrafię z góry założyć, że zachowywałbym się zgodnie z moimi wartościami.

0

To jest ten eksperyment, że studenci dzieleni są na dwie grupy, jedni są osadzonymi, a drudzy strażnikami, a potem się zamieniają?

0

I niszczą psychikę osób torturujących.

2

"Złoto dla Zuchwałych" - jeden z moich ulubionych filmów z niezapomnianą ścieżką Lalo Schifrina :)

0

Jak interpretujesz ten cytat?

2

Po prostu wymieniając się poglądami w internecie staram się do tego podchodzić tak, jakbym rozmawiał z kimś twarzą w twarz :) Czasem się nie udaje, ale w większości przypadków to zdaje egzamin.

1

Nie traktuję osobiście :) Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale chciałbym je poznać.

Edit: Bardziej chodziło mi o to, że Sasha Grey (w podanej przez niego hipotetycznej sytuacji) odniósł się do tego, że lekarz wchodzi w rolę Boga próbując ratować człowieka, a przecież może działać z woli Boga właśnie.

1

Też uważam, że resocjalizacja w wielu przypadkach nie ma szans powodzenia. Nie wierzę, że ktoś jest w stanie wpłynąć na seryjnego mordercę tudzież innego skazanego za ciężkie przestępstwo człowieka w taki sposób, że po ewentualnym wyjściu na wolność jest zupełnie nieszkodliwy dla społeczeństwa. Być może zdarzają się jakieś jednostkowe przypadki, ale na większą skalę uważam, że to nie ma sensu.

3

"Przełęcz Ocalonych" - jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam.

1

Skąd pomysł, że Bóg chce kogoś zabrać, a nie chce np żeby ten "konował" właśnie wyleczył tego człowieka?

0

Po wygranej z Newcastle Arsenal wskakuje na 3. miejsce w Premier League, z dwoma punktami przewagi nad Chelsea i Man Utd.

6

Ja jestem przeciwny karze śmierci nie tylko ze względu na przekonania religijne, ale również z bardziej praktycznego powodu. Otóż uważam, że osoba skazana na karę dożywocia teoretycznie mogłaby w jakiś sposób przysłużyć się społeczeństwu wykonując różne prace. Niestety wiadomo, że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i to niestety podatnik jest zmuszony łożyć na utrzymanie więźniów, ale gdybym miał możliwość to kazałbym więźniom finansować swój pobyt w więzieniu własną pracą.

1

Ramsey bramka :(

1

Szkoda, że nie można nimi sterować :)

1

Ja tak czasem mam jak jem czekoladki miętowe, nie wiem z czego to wynika, ale przez to straciłem uwielbienie do tychże słodyczy :( Co ciekawe nie są tak twarde, a jednak.

47

To chyba nie jest dobry dzień na przeglądanie la Rambli, do zobaczenia jutro.

3

Nie ma co liczyć na jakiekolwiek sukcesy dopóki nie upomni się o niego jakiś poważny zespół.

0

Fajne są te Twoje retro wrzutki :)

2

Kto jak kto, ale Ndombele ma papiery na wielkie granie, więc jego akurat w Realu bym się obawiał.

0

No to dobrze, może jeszcze będzie z niego pożytek w pierwszej drużynie.

1

Hehe, no właśnie to kompletnie zaprzecza mojej tezie :) Jednak jakoś zawsze miało ruchliwy mi się wydawał, być może w ostatnim czasie to się poprawiło. A te liczby to tylko w U-19, czy liga też?

0

Ale chyba jednak Miranda nie ma takiego potencjału ofensywnego jak Cucu, co przy jego pozycji jest kluczowe. Mi Miranda przypomina stylem gry bardziej Abidala, bo jest bardziej statyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?