JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaki piękny remis!
2
Przy sam na sam pewnie potknąłby się o własne nogi ;)
0
Rewelacja! Dzięki wielkie :)
0
Jeśli ktoś ma link do meczu w Acestreamie to poproszę :)
0
Na pewno obejrzę, dzięki!
2
W swoim życiu byłem kilkukrotnie w ekstremalnych sytuacjach i nigdy nie postąpiłem w taki sposób żebym nie spodziewał się swojej reakcji :) Jednak różnie to bywa.
0
"Rozmowa" to jest ten film, w którym akcja toczy się przez telefon?
2
"Taksówkarz" - niby klasyk, ale ciągle się czeka...
0
Aaa, trochę pomieszałem. Wydaje mi się, że znam siebie na tyle dobrze, że potrafię z góry założyć, że zachowywałbym się zgodnie z moimi wartościami.
0
To jest ten eksperyment, że studenci dzieleni są na dwie grupy, jedni są osadzonymi, a drudzy strażnikami, a potem się zamieniają?
0
I niszczą psychikę osób torturujących.
2
"Złoto dla Zuchwałych" - jeden z moich ulubionych filmów z niezapomnianą ścieżką Lalo Schifrina :)
0
Jak interpretujesz ten cytat?
2
Po prostu wymieniając się poglądami w internecie staram się do tego podchodzić tak, jakbym rozmawiał z kimś twarzą w twarz :) Czasem się nie udaje, ale w większości przypadków to zdaje egzamin.
1
Nie traktuję osobiście :) Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale chciałbym je poznać.
Edit: Bardziej chodziło mi o to, że Sasha Grey (w podanej przez niego hipotetycznej sytuacji) odniósł się do tego, że lekarz wchodzi w rolę Boga próbując ratować człowieka, a przecież może działać z woli Boga właśnie.
1
Też uważam, że resocjalizacja w wielu przypadkach nie ma szans powodzenia. Nie wierzę, że ktoś jest w stanie wpłynąć na seryjnego mordercę tudzież innego skazanego za ciężkie przestępstwo człowieka w taki sposób, że po ewentualnym wyjściu na wolność jest zupełnie nieszkodliwy dla społeczeństwa. Być może zdarzają się jakieś jednostkowe przypadki, ale na większą skalę uważam, że to nie ma sensu.
3
"Przełęcz Ocalonych" - jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam.
1
Skąd pomysł, że Bóg chce kogoś zabrać, a nie chce np żeby ten "konował" właśnie wyleczył tego człowieka?
0
Po wygranej z Newcastle Arsenal wskakuje na 3. miejsce w Premier League, z dwoma punktami przewagi nad Chelsea i Man Utd.
6
Ja jestem przeciwny karze śmierci nie tylko ze względu na przekonania religijne, ale również z bardziej praktycznego powodu. Otóż uważam, że osoba skazana na karę dożywocia teoretycznie mogłaby w jakiś sposób przysłużyć się społeczeństwu wykonując różne prace. Niestety wiadomo, że w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i to niestety podatnik jest zmuszony łożyć na utrzymanie więźniów, ale gdybym miał możliwość to kazałbym więźniom finansować swój pobyt w więzieniu własną pracą.
1
Ramsey bramka :(
1
Szkoda, że nie można nimi sterować :)
1
Ja tak czasem mam jak jem czekoladki miętowe, nie wiem z czego to wynika, ale przez to straciłem uwielbienie do tychże słodyczy :( Co ciekawe nie są tak twarde, a jednak.
47
To chyba nie jest dobry dzień na przeglądanie la Rambli, do zobaczenia jutro.
3
Nie ma co liczyć na jakiekolwiek sukcesy dopóki nie upomni się o niego jakiś poważny zespół.
0
Fajne są te Twoje retro wrzutki :)
2
Kto jak kto, ale Ndombele ma papiery na wielkie granie, więc jego akurat w Realu bym się obawiał.
0
No to dobrze, może jeszcze będzie z niego pożytek w pierwszej drużynie.
1
Hehe, no właśnie to kompletnie zaprzecza mojej tezie :) Jednak jakoś zawsze miało ruchliwy mi się wydawał, być może w ostatnim czasie to się poprawiło. A te liczby to tylko w U-19, czy liga też?
0
Ale chyba jednak Miranda nie ma takiego potencjału ofensywnego jak Cucu, co przy jego pozycji jest kluczowe. Mi Miranda przypomina stylem gry bardziej Abidala, bo jest bardziej statyczny.