0

Jakieś ciekawe typy na dziś?

0

Fiorentina bramka i Lech bramka w tym samym momencie.

0

Genialny mecz Fogniniego, szkoda że w parze z jego talentem nie poszła głowa, bo wówczas spokojnie znajdowałby się w ścisłej czołówce.

0

Liczę, że tak. W Monte Carlo mocno wieje i ewidentnie Nadal sobie z tym nie radzi, natomiast Fabio gra swój najlepszy tenis i zmierza po finał z Lajoviciem.

0

Jeśli chodzi o Zimmera to uwielbiam soundtrack do Black Hawk Down.

0

Ok, już poprawili.

0

A nie Cutrone?

12

Często traci również życie jadąc na złamanie karku samochodem żeby zaoszczędzić dwie minuty.

2

*Janczyk

0

Kolejny Freddy Adu?

3

Chyba moja ulubiona seria na La Rambli :)

14

Wzruszająca historia, piłka to dla tych chłopaków często jedyny sposób na wyrwanie się z biedy i wsparcie swojej rodziny.

1

Oj, coś czuję, że dla niektórych to będzie nie lada wyzwanie.

1

Maxi Gomez, nie widzę innych sensownych i realnych kandydatur.

5

Ja dla odmiany przeczytałem całość i jestem zaskoczony, że są tu jeszcze osoby potrafiące obiektywnie spojrzeć na problem.

0

No to niezły wał.

6

Eintracht odrobił straty i w tej chwili Benfica musi strzelić żeby awansować.

0

Bardzo fajne! Ja polecam to:

0

Po wczorajszym meczu wolę poczekać do końca na rozstrzyganie kto awansuje ;)

0

Bramka Lacazette :) Arsenal coraz bliżej awansu.

0

I kosztuje pewnie z 200 mln EUR.

3

Gwoli ścisłości, zwrot "W gwoli ścisłości" jest niepoprawny ;)

0

Pewnie znajdziesz tam znajome utwory.

0

Za Pique będzie de Ligt.

0

Jeśli chodzi o moje ulubione albumy to na pewno Feline


No More Heroes:

i La Folie:

0

Wielki zielony za Stranglersów, przez ostatnie dni mocno i katuję, zwłaszcza to:

2

Każdy oprócz obrońców ;)

0

Widowisko, widowiskiem, ale sito w tym meczu było niesamowite.

0

Mają zapas bramek więc mogą oszczędzić kilku zawodników.

0

Porto strzeli, City +1,5 gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?