JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś ciekawe typy na dziś?
0
Fiorentina bramka i Lech bramka w tym samym momencie.
0
Genialny mecz Fogniniego, szkoda że w parze z jego talentem nie poszła głowa, bo wówczas spokojnie znajdowałby się w ścisłej czołówce.
0
Liczę, że tak. W Monte Carlo mocno wieje i ewidentnie Nadal sobie z tym nie radzi, natomiast Fabio gra swój najlepszy tenis i zmierza po finał z Lajoviciem.
0
Jeśli chodzi o Zimmera to uwielbiam soundtrack do Black Hawk Down.
0
Ok, już poprawili.
0
A nie Cutrone?
12
Często traci również życie jadąc na złamanie karku samochodem żeby zaoszczędzić dwie minuty.
2
*Janczyk
0
Kolejny Freddy Adu?
3
Chyba moja ulubiona seria na La Rambli :)
14
Wzruszająca historia, piłka to dla tych chłopaków często jedyny sposób na wyrwanie się z biedy i wsparcie swojej rodziny.
1
Oj, coś czuję, że dla niektórych to będzie nie lada wyzwanie.
1
Maxi Gomez, nie widzę innych sensownych i realnych kandydatur.
5
Ja dla odmiany przeczytałem całość i jestem zaskoczony, że są tu jeszcze osoby potrafiące obiektywnie spojrzeć na problem.
0
No to niezły wał.
6
Eintracht odrobił straty i w tej chwili Benfica musi strzelić żeby awansować.
0
Bardzo fajne! Ja polecam to:
0
Po wczorajszym meczu wolę poczekać do końca na rozstrzyganie kto awansuje ;)
0
Bramka Lacazette :) Arsenal coraz bliżej awansu.
0
I kosztuje pewnie z 200 mln EUR.
3
Gwoli ścisłości, zwrot "W gwoli ścisłości" jest niepoprawny ;)
0
Pewnie znajdziesz tam znajome utwory.
0
Za Pique będzie de Ligt.
0
Jeśli chodzi o moje ulubione albumy to na pewno Feline
No More Heroes:
i La Folie:
0
Wielki zielony za Stranglersów, przez ostatnie dni mocno i katuję, zwłaszcza to:
2
Każdy oprócz obrońców ;)
0
Widowisko, widowiskiem, ale sito w tym meczu było niesamowite.
0
Mają zapas bramek więc mogą oszczędzić kilku zawodników.
0
Porto strzeli, City +1,5 gola