13

Wykup a potem pewnie sprzedaż za większą kwotę.

2

Mi osobiście najbardziej podoba się CX3, SX4 to już trochę starsza konstrukcja, ale jest solidny i nieprzeładowany elektroniką. Co do Eclipse Cross to się nie wypowiem.

0

Messi vs Getafe 2007

1

Szkoda, że nie ma Oriola...

11

https://streamable.com/4hj6j

Jak mi się naprawi noga to spróbuję tak zrobić.

2

Jak ciekawostkę mogę napisać, że te gitarowe wejścia są zasługą Steve'a Howe z zespołu Yes :)

4

Kurczę, ile dobrych tytułów!

0

Może kwestia wyboru odpowiednich linków? W sensie, że Ci się nie ładuje?

0

A korzystasz z Acestreama?

1

Zgadzam się z Twoimi argumentami. Jednak na korzyść Federera przemawia fakt, że nawet będąc grubo po trzydziestce potrafił odprawiać czołowych tenisistów. Tymczasem Djoko i Nadal w ostatnich czasach radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Wiem, że było to spowodowane głównie kontuzjami, ale mimo wszystko to pokazuje jak niesamowitym tenisistą jest Federer, który nie wypadł z czołówki przez prawie 20 (!) lat.

0

Masz rację, ale mimo wszystko Federer w swoim prime był nieosiągalny dla nikogo. Jego tenis jest kompletny.

1

Trochę przykro, że taka piękna piosenka jak "Wspomnienie" Czesława Niemena zamyka tę listę. Moim zdaniem powinna się znaleźć znacznie wyżej.

7

Brakuje mi w tym gronie Federera.

1

Winni

0

Książka, czy film?

15

Piękne jest zadymienie całego stadionu, że nic nie widać? Bo to bardziej wygląda na utożsamianie się z niewidomymi.

Chociaż w sumie już rozumiem po co ten dym - żeby nie trzeba było oglądać tej żenady na boisku.

0

Co za mecz, co za wynik z taką drużyną jak Liverpool, tak groźną w ofensywie, chapeau bas! Natomiast zachowanie Dembele pokazuje dlaczego ostatnio to Coutinho znajduje więcej zaufania u trenera. Francuz gra tak nieodpowiedzialnie, że nie zasługuje na grę w tak ważnych meczach. Mam nadzieję, że głowa w końcu nadąży za jego nieprzeciętnym talentem. Na Anfield musi być pełna koncentracja żeby nie powtórzyć Romy. Messi geniusz total full.

0

Kiedy ten mecz się odbywa? Nie mogę go znaleźć na fortunie.

0

Kilka lat temu chciałem sobie kupić koszulkę Elesse, w której występował Feliciano Lopez, ale ciężko było z dostępnością. Widzę, że nieźle się rozwinęli.

0

Nie każdy jest Neymarem, poza tym fakt że nie jest Neymarem nie oznacza od razu, że jest jakimś zwykłym laczkiem.

0

Jak na 18latka to całkiem dobry wynik.

1

Szkoda, że w ogóle poszedł do PSG.

7

Pucharu się nie kupi ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mimo wszystko zostawiłbym Arthura na ławce z racji mniejszego doświadczenia.

2

Coś poważnego?

5

Wyszła Barca, uff.

2

Donald Sutherland (ojciec), Kiefer Sutherland (syn).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?