- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 757 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 757 Culés
20
Krytykowałem kilka razy w sezonie Vidala ale nie wyobrażam sobie tego piłkarza na ławce rezerwowych w meczu z Liverpoolem. Myślę że Valverde będzie miał spory dylemat. Arthur czy Vidal? No chyba że obydwaj a wtedy Cou na ławce. Ale tej drugiej opcji raczej nie będzie.
0
@Janiama świetny mecz Hobbsa dzisiaj :D
1
@Janiama Po dzisiejszym meczu Arthura posadzenie go w meczu z Live bedzie nie fair a Arturo wiecej daje jak wchodzi w 2 połowie własnie za Arthura
0
@Janiama Mimo wszystko zostawiłbym Arthura na ławce z racji mniejszego doświadczenia.
0
@Janiama Cou zna ligę angielską i jak dla mnie powinien grać w obu meczach, albo przynajmniej na Anfield. Dembuś pokazał, że musi jeszcze wiele nadrobić by być wartym wydanych na niego pieniędzy. Cou też się nie spłaca, ale przynajmniej była szansa na sukces, ponieważ był ukształtowanym zawodnikiem.
jak dla mnie coś pomiędzy 442 a 433 w zależności od sytuacji, z Cou i Arthurem, Dembuś z ławki, choć po tym co dziś"pokazał" wolałbym Malcoma, ale to Valverde, więc pewnie nie zagra ani minuty.
Co do Vidala to pewnie będzie zmieniał Busiego, a zagrać od początku może w Anglii gdzie będzie ostra gra o awans.
1
@Janiama A może w 1 meczu dać Arthura, a w 2 na Anfield posłać do boju Vidala? :) Taki walczak w Anglii będzie świetnym wzmocnieniem, a na Camp Nou mógłby wejść na ostatnie 20-25 minut. :)
0
@student97r Bardzo wierze w Valverde i myślę że podejmie takie decyzje które okażą się strzałem w 10.
1
@Janiama Oby udało się awansować do finału. ;)